A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

Silná ruka stredných škôl - stredoslovenská oblasť, Tvrdošín - Výsledky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Výsledky

Silná ruka stredných škôl - stredoslovenská oblasť, Tvrdošín

Silná ruka stredoškolákov, SŠ Tvrdošín, 2.11.2017

Men's Juniori  18 Right Hand 65 Kg
1. Richter, Stanislav (Stredná odborná škola technická)  10 Pts.
2. Piták, Andrej (Slovensko)  8 Pts.
3. Vonšák, Ľuboš (Spojená škola Nižná)  6 Pts.
4. Buška, Kristian (Spojená škola tvrdošín)  4 Pts.
5. Stas, Dávid  (Spojená škola Nižná)  3 Pts.
6. Kubas, Filip (Spojená škola tvrdošín)  2 Pts.
7. Babinský, Dávid (Spojená škola tvrdošín)  1 Pts.

Men's Juniori  18 Right Hand 70 Kg
1. Nutta, Patrik (SOŠP Kňažia)  8 Pts.
2. Svetlošák, Kamil  (Spojená škola Nižná)  6 Pts.
3. Šuvičik, Ján (Spojená škola tvrdošín)  4 Pts.
4. Foltín , Martin  (Obchodná akadémia Dolný kubín)  2 Pts.
5. Herud, Dávid (Spojená škola tvrdošín)  1 Pts.

Men's Juniori  18 Right Hand 80 Kg
1. Dendis, Tomáš (Spojená škola Nižná)  14 Pts.
2. Hnojcik , Stanislav (SOŠP Kňažia)  12 Pts.
3. Način, Dávid (SOŠ Lesnícka)  10 Pts.
4. Vrabček, Nikolas (Spojená škola tvrdošín)  8 Pts.
5. Baračka, Filip  (Spojená škola Nižná)  7 Pts.
6. Kšenzuliak, Jakub (SOŠ Lesnícka)  6 Pts.
7. Jaššák, Ľubomír (Spojená škola tvrdošín)  5 Pts.
8. Kukuc, Šimon (SOŠ Lesnícka)  4 Pts.
9. Gočalák, Pavol (Spojená škola Nižná)  3 Pts.
10. Ulrich, Jozef (Stredná odborná škola technická)  2 Pts.
11. Bulej, Vladislav (Stredná odborná škola strojnícka Kysucké Nové Mest)  1 Pts.

Men's Juniori  18 Right Hand 80+ Kg
1. Piták, Adam (Spojená škola Nižná)  10 Pts.
2. Kytka, Jakub (SOŠ Lesnícka)  8 Pts.
3. Puňák, Denis  (Spojená škola Nižná)  6 Pts.
4. Katrenik, Marek (Spojená škola tvrdošín)  4 Pts.
5. Jurinec, Ján (SOŠ Lesnícka)  3 Pts.
6. Škombár, Daniel (Spojená škola tvrdošín)  2 Pts.
7. klinovský, Juraj (Spojená škola tvrdošín)  1 Pts.

Women's Juniorky 18 Right Hand 60 Kg
1. Herudová, Janka (Súkromná Spojená škola EDUCO Slanická osada)  9 Pts.
2. Jana, Malisa (Spojená škola tvrdošín)  7 Pts.
3. Veselovská, Oľga (SOŠ OaS Dolný kubín)  5 Pts.
4. Prebojová, Natália (Spojená škola tvrdošín)  3 Pts.
5. Sochová, Beáta (SOŠ OaS Dolný kubín)  2 Pts.
6. Ťasňochová, Dáša (SOŠ OaS Dolný kubín)  1 Pts.

Women's Juniorky 18 Right Hand 60+ Kg
1. Sklarčíková, Michaela  (SOŠ OaS Dolný kubín)  6 Pts.
2. Nogová, Gabriela (Spojená škola Nižná)  4 Pts.
3. Lukašáková, Janka  (Súkromná Spojená škola EDUCO Slanická osada)  2 Pts.


Country/Club standing
1. Spojená škola Nižná  15 Pts.
2. Spojená škola tvrdošín  13 Pts.
3. SOŠ Lesnícka  11 Pts.
4. SOŠ OaS Dolný kubín  9 Pts.
5. SOŠP Kňažia  7 Pts.
6. Súkromná Spojená škola EDUCO Slanická osada  5 Pts.
7. Stredná odborná škola technická  3 Pts.
8. Slovensko  1 Pts.

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779