Skip to main content

Výsledky

Silná ruka stredných škôl , Prešov, 9.11.2018

Women's Dievčatá do 60 kg PR Right Hand 60 Kg

1. Lukáčová, Terézia (Gymnázium Lipany Komenského 113)  15 Pts.

2. Juhasová, Agáta (SOŠ Jarmočná 108)  13 Pts.

3. Birčáková, Klaudia (Gymnázium Lipany Komenského 113)  11 Pts.

4. Pališinová, Simona (SOŠ Pedagogická)  9 Pts.

5. Židziková, Kristína (SZŠ Moyzesová 17 Košice)  8 Pts.

6. Olejárová, Monika (SZŠ PO)  7 Pts.

7. Jelinská, Ľudmila (SOŠ Pedagogická)  6 Pts.

8. Olejárová, Zuzana (SZŠ PO)  5 Pts.

9. Kodajeková, Sára (SOŠ Technická Košice)  4 Pts.

10. Fialková, Soňa (SOŠ Technická PO)  3 Pts.

11. Hudáková, Miriam (SOŠ Ľ. Podjavorinskej)  2 Pts.

12. Rédvaiová, Vivianna (Obchodná akadémia Košice)  1 Pts.

 

Women's Dievčatá nad 60 kg PR Right Hand 60+ Kg

1. Bobovčáková, Kristína (Spojená škola Štefániková 64, Bardejov)  15 Pts.

2. Škapurová, Simona (SZŠ PO)  13 Pts.

3. Bolnová, Andrea (Obchodná akadémia Košice)  11 Pts.

4. Karafová, Mária (SOŠ Ľ. Podjavorinskej)  9 Pts.

5. Gorneková, Tamara (Gymnázium Lipany Komenského 113)  8 Pts.

6. Gállová, Miriam (SOŠ Pedagogická)  7 Pts.

7. Slaninová, Lucia (Gymnázium Lipany Komenského 113)  6 Pts.

8. Habiňáková, Daniela (SOŠ Pedagogická)  5 Pts.

9. Bojčuková, Michaela (SG DSA Sabinov)  4 Pts.

10. Pavlíková, Lucia (SVK)  3 Pts.

11. Ivanková, Izabela (SOŠ Ľ. Podjavorinskej)  2 Pts.

12. Pavúčková, Barbora (OA Vranov)  1 Pts.

 

 

Men's Chlapci do 65 kg PR Right Hand 65 Kg

1. Ďurica, Erik (Gymnázium Lipany Komenského 113)  21 Pts.

2. Stolárik, Michal (SOŠ Sabinov)  19 Pts.

3. Zaremba, Adrián (OA Vranov)  17 Pts.

4. Hudaček, Jozef (SOŠE Matejovce)  15 Pts.

5. Molčan, Marek (SOŠ Sabinov)  14 Pts.

6. Sivák, Ladislav (SOŠ Dopravná)  13 Pts.

7. Matija, Adam (Gymnázium Lipany Komenského 113)  12 Pts.

8. Laciak, David (SOŠ Technická Košice)  11 Pts.

9. Žiga, Július (SOŠ Moldava)  10 Pts.

10. Bochnovič, Matúš (SVK)  9 Pts.

11. Bujňák, Miroslav (SOŠ Dopravná)  8 Pts.

12. Belak, Damián (SSOŠ Giraltovce)  7 Pts.

13. Jozef Juskanič, Benjamín (SPŠ Bardejovská 24)  6 Pts.

14. Kozma, Sebastián (SOŠ Ľ. Podjavorinskej)  5 Pts.

15. Holoďák, Šimon (SOŠ Technická PO)  4 Pts.

16. Gmitter, Mikuláš (SSOŠ Giraltovce)  3 Pts.

17. Balčák, Branislav (Obchodná akadémia Košice)  2 Pts.

18. Jurč, Dominik (SOŠ Technická PO)  1 Pts.

 

Men's Chlapci do 70 kg PR Right Hand 70 Kg

1. Gurecka, Peter (SOŠE Matejovce)  18 Pts.

2. Frankovský, Jozef (SOŠ agropotrav. a technická, Kežmarok)  16 Pts.

3. Batory, Peter (SOŠE Matejovce)  14 Pts.

4. Ihnat, Christián (Obchodná akadémia, Humenné)  12 Pts.

5. Koločík, Miroslav (SZŠ PO)  11 Pts.

6. Maliňák, Samuel (SOŠ Bijacovce1)  10 Pts.

7. Hajny, Alexander (SPŠ Bardejovská 24)  9 Pts.

8. Dzurus, Kristián (Gymnázium Lipany Komenského 113)  8 Pts.

9. Dlugoš, Tomáš (SOŠ Dopravná)  7 Pts.

10. Veselovský, Michal (OA Vranov)  6 Pts.

11. Gajdoš, Radoslav (Obchodná akadémia Košice)  5 Pts.

12. Kušnír, Jozef (Gymnázium Lipany Komenského 113)  4 Pts.

13. Straka, Ján (SG DSA Sabinov)  3 Pts.

14. Raďák, Samuel (SOŠ Technická PO)  2 Pts.

15. Vysocký, Jozef (SOŠ Sabinov)  1 Pts.

 

Men's Chlapci do 80 kg PR Right Hand 80 Kg

1. Murcko, Adrián (SPŠ PO)  26 Pts.

2. Majerčák, Ján (SOŠE Matejovce)  24 Pts.

3. Žihala, Daniel (SG DSA Sabinov)  22 Pts.

4. Spišak, Michal (SOŠ Dopravná SVK)  20 Pts.

5. Miroslav, Adam (SOŠ Dopravná)  19 Pts.

6. Bobovič, Erik (SOŠ Technická Kukučinová 23)  18 Pts.

7. Gešper, Šimon (OA Vranov)  17 Pts.

8. Kaminský, Jozef (SOŠ Ľ. Podjavorinskej)  16 Pts.

9. Stedina, Šimon (SOŠ Technická)  15 Pts.

10. Džačovský, Jakub (SPŠ Bardejovská 24)  14 Pts.

11. Foriš, Tomáš (SZŠ PO)  13 Pts.

12. Mariňák, Rastislav (SSOŠ Giraltovce)  12 Pts.

13. Leporis, Samuel (OA Vranov)  11 Pts.

14. Pavlík, Adam (SVK)  10 Pts.

15. Čák, Kristián (SOŠ Technická Košice)  9 Pts.

16. Novotný, Tomáš (Obchodná akadémia Košice)  8 Pts.

17. Fiľo, Matúš (SOŠ Technická PO)  7 Pts.

18. Rabatin, Martin (Gymnázium Lipany Komenského 113)  6 Pts.

19. Palka, Jakub (SOŠ Moldava)  5 Pts.

20. Bilek, Marek (Gymnázium Lipany Komenského 113)  4 Pts.

21. Valuš, Dalibor (SOŠ Sabinov)  3 Pts.

22. džačovský, Adam (SPŠ Bardejovská 24)  2 Pts.

23. Lupták, Tibor (SOŠ Bijacovce1)  1 Pts.

 

Men's Chlapci nad 80 kg PR Right Hand 80+ Kg

1. Huňady, Jozef (SOŠ Ľ. Podjavorinskej)  16 Pts.

2. Penxa, Boris (SOŠE Matejovce)  14 Pts.

3. Bomba, Miroslav (SOŠ Technická Košice)  12 Pts.

4. Hužvár, Martin (SG DSA Sabinov)  10 Pts.

5. Poloha, Jonatan (SOŠ Ľ. Podjavorinskej)  9 Pts.

6. Dufynets, Bohdan (SSOŠ Giraltovce)  8 Pts.

7. Szuc, Adam (SZŠ PO)  7 Pts.

8. Lazúr, Samuel (OA Vranov)  6 Pts.

9. Kókay, Krištof (SOŠ Moldava)  5 Pts.

10. Vašák, Benjamín (SZŠ PO)  4 Pts.

11. Ríz, Norbert (SOŠ Moldava)  3 Pts.

12. Fekete, Ladislav (Obchodná akadémia Košice)  2 Pts.

13. Kríž, Jozef (SOŠ Technická PO)  1 Pts.

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com