Skip to main content

Výsledky

Silná ruka stredných škól - Finále, Košice - 23.11.2018

Silná ruka stredných škôl finále, Košice, 23.11.2018

Absulútny víťaz
Chlapci : Huňady, Jozef (SOŠ Ľ. Podjavorinskej)
Dievčatá : Bobovčáková, Kristína (Spojená škola Štefaníková 64, Bardejov)

Women's Dievčatá do 60 kg PR Right Hand 60 Kg
1. Poniger, Emilija (Sukromná SŠ ochrany osôb a majetku)  12 Pts.
2. Naništová, Ema (SZŠ Dolný Kubín)  10 Pts.
3. Juhasová, Agáta (SOŠ Jarmočná 108)  8 Pts.
4. Kastlová, Viktória (Spojená škola Švabinského, BA)  6 Pts.
5. Maxoňová, Ivana (OA Dolný Kubín)  5 Pts.
6. Smidžárová, Lenka (OA Dolný Kubín)  4 Pts.
7. Hojová, Lenka (SŠ Nižná)  3 Pts.
8. Šprlová, Barbora (SOŠ Zvolen)  2 Pts.
9. Birčáková, Klaudia (Gymnázium Lipany Komenského 113)  1 Pts.

Women's Dievčatá nad 60 kg PR Right Hand 60+ Kg
1. Bobovčáková, Kristína (Spojená škola Štefaníková 64, Bardejov)  13 Pts.
2. Škapurová, Simona (SZŠ Prešov)  11 Pts.
3. Škrovinová, Diana (Spojená škola, Ivanka pri Dunaji)  9 Pts.
4. Nogová, Gabriela (SŠ Nižná)  7 Pts.
5. Pešková, Barbora (Spojená škola, Ivanka pri Dunaji)  6 Pts.
6. Bolnová, Andrea (Obchodná akadémia, Košice)  5 Pts.
7. Khudoliei, Yana (Spojená škola Tokajícka, BA)  4 Pts.
8. Gnidiaková, Soňa (SŠ Tvrdošín)  3 Pts.
9. Heleiová, Lucia Veronika (OA Dolný Kubín)  2 Pts.
10. Brčáková, Veronika (OA Dolný Kubín)  1 Pts.

Men's Chlapci do 65 kg PR Right Hand 65 Kg
1. Stas, Dávid (SŠ Nižná)  10 Pts.
2. Ďurica, Erik (Gymnázium Lipany Komenského 113)  8 Pts.
3. Stolárik, Michal (SOŠ Sabinov)  6 Pts.
4. Takáč, Lukáš (Spojená škola Tokajícka, BA)  4 Pts.
5. Masaryk, Filip (SOŠ, Žarnovica)  3 Pts.
6. Kubašák, Matúš (SOŠ Veterinárska, Nitra)  2 Pts.
7. Guláň, Ľuboš (SOŠ Stará Turá)  1 Pts.

Men's Chlapci do 70 kg PR Right Hand 70 Kg
1. Gurecka, Peter (SOŠE Matejovce)  14 Pts.
2. Zboja, Erik (SŠ Nižná)  12 Pts.
3. Frankovský, Jozef (SOŠ agropotrav. a technická, Kežmarok)  10 Pts.
4. Kaszás, Martin (SOŠ Levice)  8 Pts.
5. Babiak, Tomáš (SOŠ, Žarnovica)  7 Pts.
6. Farkaš, Peter (SOŠ Komárňanská, 28 Nové Zámky)  6 Pts.
7. Mores, Marek (OA Dolný Kubín)  5 Pts.
8. Pjentek, Karol (SZŠ Dolný Kubín)  4 Pts.
9. Batory, Peter (SOŠE Matejovce)  3 Pts.
10. Šiša, David (SUŠ scénického výtvarníctva)  2 Pts.
11. Tóth, Igor (Spojená škola Švabinského BA)  1 Pts.

Men's Chlapci do 80 kg PR Right Hand 80 Kg
1. Murcko, Adrián (SPŠ Prešov)  12 Pts.
2. Randjak, Maroš (SŠ Nižná)  10 Pts.
3. Jaššák, Ľubomír (SŠ Tvrdošín)  8 Pts.
4. Foltín, Martin (OA Dolný Kubín)  6 Pts.
5. Majerčák, Ján (SOŠE Matejovce)  5 Pts.
6. Otruba, Peter (Gymnázium P.O.H. Dolný Kubín)  4 Pts.
7. Žihala, Daniel (SG DSA Sabinov)  3 Pts.
8. Cserpes, Josef (Spojená škola Tokajícka, BA)  2 Pts.
9. Nagy, Marek (SOŠ Komárňanská, 28 Nové Zámky)  1 Pts.

Men's Chlapci nad 80 kg PR Right Hand 80+ Kg
1. Huňady, Jozef (SOŠ Ľ. Podjavorinskej)  14 Pts.
2. Penxa, Boris (SOŠE Matejovce)  12 Pts.
3. Katreník, Marek (SŠ Tvrdošín)  10 Pts.
4. Valkár, Ladislav (Sukromná SŠ ochrany osôb a majetku)  8 Pts.
5. Nutta, Patrik (SOŠP Kňažia)  7 Pts.
6. Bomba, Miroslav (SOŠ Technická Košice)  6 Pts.
7. Šagát, Samuel (Gymnázium P.O.H. Dolný Kubín)  5 Pts.
8. Kecskeméti, Peter (SOŠ Kamenárina, Levice)  4 Pts.
9. Illo, Jakub (SOŠ Pruské)  3 Pts.
10. Steinocher, Michal (SZŠ Dolný Kubín)  2 Pts.
11. Očadlík, Lukáš (SOŠ Komárňanská, 28 Nové Zámky)  1 Pts.

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com