A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

Silná ruka stredných škól - Finále, Košice - 22.11.2019 - Výsledky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Výsledky

Silná ruka stredných škól - Finále, Košice - 22.11.2019

Image alt text.

Silná ruka 2019, Košice, 22.11.2019

Absolútna kategória dievčatá – Cilečková Nikola (SZŠ Dolný Kubín)

Absolútna kategória chlapci - Frankovský, Jozef (SOŠ agropotravinárska a technická Kežmarok)

Men's CH 65 Right Hand 65 Kg

1. Bojňanský, Adam (SOŠ Automobilová Trnava)  22 Pts.

2. Baláž, Sebastián (Spojená škola Švabinského BA)  20 Pts.

3. Bajtoš, Kristián (SOŠ elektrotechnická Poprad-Matejovce)  18 Pts.

4. Bielik, Joshua (SOŠ TaS Pad Trnava)  16 Pts.

5. Matija, Adam (Gymnázium Lipany)  15 Pts.

6. Vidlička, Erik (SOŠ automobilová Košice)  14 Pts.

7. Országh, Kristián (Gym. P.O.H. Dolný Kubín)  13 Pts.

8. Sporka, Adam (Hotelová akadémia DK)  12 Pts.

9. Húska, Matej (Gym. BB)  11 Pts.

10. Macvalda, Roland (SOŠ TaS Pad Trnava)  10 Pts.

11. Kanaloš, Fábian (OVI Nová Ves nad Žitavou)  9 Pts.

12. Hraško, Sebastian (SOŠ OaS Trnava)  8 Pts.

13. Gábor, Zdenko (SOŠ automobilová Košice)  7 Pts.

14. Majerčák, Sebastián (SOŠ elektrotechnická Poprad-Matejovce)  6 Pts.

15. Ivan, Benjamin (OVI Nová Ves nad Žitavou)  5 Pts. 

16. Kuric, Peter (SOŠ OaS Trnava)  4 Pts.

17. Hečko, Matej (Spojená škola Tokajícka, BA)  3 Pts.

18. Pavlík, Tomáš (SOŠ technická Prešov)  2 Pts.

19. Tarnay, Roland (OVI Nová Ves nad Žitavou)  1 Pts. 

Men's CH 70 Right Hand 70 Kg

1. Frankovský, Jozef (SOŠ agropotravinárska a technická Kežmarok)  18 Pts.

2. Kubašák, Matúš (Veterinárna Nitra)  16 Pts.

3. Batory, Peter (SOŠ elektrotechnická Poprad-Matejovce)  14 Pts.

4. Jánošík, Miloš (SPŠ Tvrdošín)  12 Pts.

5. Lipovský, Samuel (Spojená škola Sabinov)  11 Pts.

6. Čarny, Emanuel (SOŠ technická Košice)  10 Pts.

7. Guláň, Ľuboš (SOŠ Stará Turá)  9 Pts.

8. Vidlička, Ondrej (SOŠ automobilová Košice)  8 Pts.

9. Glúštik, Michal (Lesnícka Tvrdošín)  7 Pts.

10. Stas, Dávid (SŠ Nižná)  6 Pts.

11. Ihra, Pavol (Ovocinárska Modra)  5 Pts.

12. Ďurica, Erik (Gymnázium Lipany)  4 Pts.

13. Promčák, Miroslav (Lesnícka Lipt. Hrádok)  3 Pts.

14. Kubík, Tomáš (Dopravná Zvolen)  2 Pts. 

15. Paták, Michal (OVI Nová Ves nad Žitavou)  1 Pts. 

Men's CH 80 Right Hand 80 Kg

1. Šiška, Jakub (SOŠ Strojnícka, Bánovce nad B.)  20 Pts. 

2. Maliňák, Samuel (Spojená škola Bijacovce)  18 Pts.

3. Śtrbáň, Miloš (SPŠ Tvrdošín)  16 Pts.

4. Záleta, Lukáš (SOŠ lesnícka Prešov)  14 Pts.

5. Otruba, Peter (Gym. P.O.H. Dolný Kubín)  13 Pts.

6. Ďurák, Rastislav (Sukromná stred. škola ochrany osôb a majetku, BA)  12 Pts.

7. Kaszás, Martin (SoŠ TAS Levice)  11 Pts. 

8. Farkaš, Peter (SoŠ TAS Levice)  10 Pts. 

9. Závatzky, Martin (Lesnícka Lipt. Hrádok)  9 Pts.

10. Berilla, Patrik (Obchodná akadémia Vranov nad Topľou)  8 Pts.

11. Szikonia, Dominik (OVI Nová Ves nad Žitavou)  7 Pts. 

12. Zimeľ, Michal (Lesnícka Lipt. Hrádok)  6 Pts.

13. Hudaček, Ján (SOŠ elektrotechnická Poprad-Matejovce)  5 Pts.

14. Mikláš, Patrik (Spojená škola Tokajícka, BA)  4 Pts.

15. Beňo, Filip (Spojená škola Ľ. Podjavorinskej)  3 Pts.

16. Riška, Kristián (SOŠ potravinárska a veterinárna, IpD)  2 Pts.

17. Paurer, Adrián (Gym. Trstená)  1 Pts.

Men's CH 80+ Right Hand 80+ Kg

1. Hlina, Adrián (Gym. Trstená)  20 Pts.

2. Grobarčík, Adam (SPŠ Tvrdošín)  18 Pts.

3. Špak, Jozef (SOŠ elektrotechnická Poprad-Matejovce)  16 Pts.

4. Kotúľ, Peter (Dopravná, Zvolen)  14 Pts. 

5. Bomba, Miroslav (SOŠ technická Košice)  13 Pts.

6. Murcko, Adrián (SPŠ strojnícka Prešov)  12 Pts.

7. Pavlík, Stanislav (Spojená škola Ľ. Podjavorinskej)  11 Pts.

8. Kecskemeti, Peter (SoŠ TAS Levice)  10 Pts. 

9. Podhradský, Rastislav (Stredná odborná škola pedagogická)  9 Pts.

10. Benedikovič, Martin (SOŠ Strojnicka, Banovce nad B)  8 Pts. 

11. Kuchár, Martin (SOŠ lesnícka Prešov)  7 Pts.

12. Illo, Jakub (SOS Pruske)  6 Pts. 

13. Nizner, Matúš (SOŠ OaS Trnava)  5 Pts.

14. Mikuš, Dominik (Spojená škola Tokajícka, BA)  4 Pts.

15. Smutňák, Juraj (Lesnícka Tvrdošín)  3 Pts.

16. Chvíla, Jakub (Spojená škola Tokajícka, BA)  2 Pts.

17. Hollý, Miroslav (SOS Strojnicka, Banovce nad B)  1 Pts. 

Women's D 60 Right Hand 60 Kg

1. Cilečková, Nikola (SZŠ Dolný Kubín)  16 Pts.

2. Naništová, Emma (SZŠ Dolný Kubín)  14 Pts.

3. Haladejová, Katarína (Stredná zdravotnícka škola Prešov)  12 Pts.

4. Kastlová, Viktória (Spojená škola Švabinského BA)  10 Pts.

5. Mušitzová, Stanislava (SOŠ potravinárska a veterinárna, IpD)  9 Pts.

6. Hanková, Nikola (Stredná zdravotnícka škola Prešov)  8 Pts.

7. Poniger, Emilija (Sukromná stred. škola ochrany osôb a majetku, BA)  7 Pts.

8. Miterková, Ema (Gym. Trstená)  6 Pts.

9. Olejarová, Monika (Stredná zdravotnícka škola Prešov)  5 Pts.

10. Birčáková, Klaudia (Gymnázium Lipany)  4 Pts.

11. Žúffová, Veronika (SZŠ Dolný Kubín)  3 Pts.

12. Hojová, Klára (OA Dolný Kubín)  2 Pts.

13. Weršková, Alžbeta (SOŠ OaS Trnava)  1 Pts.

Women's D 60+ Right Hand 60+ Kg

1. Nogová, Gabriela (SŠ Nižná)  19 Pts.

2. Kšenzúláková, Patrícia (OA Dolný Kubín)  17 Pts.

3. Bujňáková, Alena (Gymnázium Lipany)  15 Pts.

4. Páterková, Barbora (OA Dolný Kubín)  13 Pts.

5. Škrovinová, Diana (SOŠ potravinárska a veterinárna, IpD)  12 Pts.

6. Gorneková, Tamara (Gymnázium Lipany)  11 Pts.

7. Baranová, Dáša (Sukromná stred. škola ochrany osôb a majetku, BA)  10 Pts.

8. Krivdová, Patrícia (SŠ Nižná)  9 Pts.

9. Janotíková, Monika (Lesnícka Lipt. Hrádok)  8 Pts.

10. Karasová, Klára (SZŠ Dolný Kubín)  7 Pts.

11. Štoffová, Sarah (SOŠ pedagogická Prešov)  6 Pts.

12. Stesňáková, Erika (Stredná zdravotnícka škola Prešov)  5 Pts.

13. Hanúsková, Miriam (Stredná zdravotnícka škola, BA)  4 Pts.

14. Slaninová, Lucia (Gymnázium Lipany)  3 Pts.

15. Pešková, Barbora (SOŠ potravinárska a veterinárna, IpD)  2 Pts.

16. Pitoňaková, Veronika (SOŠ agropotravinárska a technická Kežmarok)  1 Pts.

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779