Skip to main content

Výsledky

Silná ruka stredných škôl 2018, Bratislava, 16.11.2018

Chlapci pravá ruka 65 Kg
1. Guláň, Luboš (Stredná odborná škola Stará Turá)  11 Pts.
2. Takáč, Lukáš (Spojená škola Tokajícka, BA)  9 Pts.
3. Csenkey, Jakub (SPŠ Dopravné Bratislava)  7 Pts.
4. Černek, David (SPŠ Dopravné Bratislava)  5 Pts.
5. Füle, Richard (Spojená škola Tokajícka, BA)  4 Pts.
6. Baláž, Kristián (Spojená Škola Švabinského BA)  3 Pts.
7. Pipa, Denis (Spojená Škola Švabinského BA)  2 Pts.
8. Trochta, Timotej (Stredná umelecká škola scenického výtvarníctva)  1 Pts.

Chlapci pravá ruka 70 Kg
1. Šiša, David (Stredná umelecká škola scénického výtvarníctva)  15 Pts.
2. Tóth, Igor (Spojená Škola Švabinského BA)  13 Pts.
3. Maroši, David (Gymnázium Alberta Einsteina)  11 Pts.
4. Sokolík, Gabriel (SPŠ Dopravné Bratislava)  9 Pts.
5. Sljuka, Boris (Stredná zdravotnícka škola, Strečnianska, BA)  8 Pts.
6. Laurinčík, Jozef (Spojená Škola Švabinského BA)  7 Pts.
7. Janovič, Maroš (Stredná Odborná Škola Pedagogická)  6 Pts.
8. Švarda, Tristan (Súkromná SOŠ automobilová Duálna akadémia)  5 Pts.
9. Mezzey, Sebastián (Spojená škola Tokajícka, BA)  4 Pts.
10. Bošák, Csaba (SOŠ Elektrotechnická)  3 Pts.
11. Šalata, Marek (Spojená Škola, Ivánka pri Dunaji)  2 Pts.
12. Takáč, Peter (SPŠ Dopravné Bratislava)  1 Pts.

Chlapci pravá ruka 80 Kg
1. Hôždala, Tobiaš (Gymnázium Myjava)  10 Pts.
2. Pribiš, Daniel (Sukomná. stred. škola ochrany osôb a majetku)  8 Pts.
3. Cserpes, Jozef (Spojená škola Tokajícka, BA)  6 Pts.
4. Kunic, Adam (Stredná odborná škola Stará Turá)  4 Pts.
5. Belovický, Dominik (Sukromná stredná umelecká škola animovanej tvorby)  3 Pts.
6. Murčo, Richard (Gymnázium Alberta Einsteina)  2 Pts.
7. Pulko, Jaroslav (Stredná Odborná Škola Pedagogická)  1 Pts.

Chlapci pravá ruka 80+ Kg
1. Valkár, Ladislav (Sukomná. stred. škola ochrany osôb a majetku)  19 Pts.
2. Kurek, Daniel (Sukomná. stred. škola ochrany osôb a majetku)  17 Pts.
3. Varga, Nicolas (SOŠ Elektrotechnická)  15 Pts.
4. Šíra, Rastislav (Súkromná SOŠ automobilová Duálna akadémia)  13 Pts.
5. Drahoš, Miroslav (Spojená Škola Švabinského BA)  12 Pts.
6. Burian, Robert (Spojená Škola Švabinského BA)  11 Pts.
7. Podhradský, Rastislav (Stredná Odborná Škola Pedagogická)  10 Pts.
8. Hašan, Daniel (Spojená škola Tokajícka, BA)  9 Pts.
9. Ftorek, David (Sukromná stredná umelecká škola animovanej tvorby)  8 Pts.
10. Majerník, Kristián (Spojená Škola, Ivánka pri Dunaji)  7 Pts.
11. Rác, David (Sukomná. stred. škola ochrany osôb a majetku)  6 Pts.
12. Kliment, Matúš (SPŠ Dopravné Bratislava)  5 Pts.
13. Záhorský, Adam (Gymnázium Alberta Einsteina)  4 Pts.
14. Klena, Ľudovít (ZSSSV BA, Sklenárová)  3 Pts.
15. Golej, Roman (SPŠ Dopravné Bratislava)  2 Pts.
16. Veselský, Tomáš (Spojená Škola, Ivánka pri Dunaji)  1 Pts.

Dievčatá pravá ruka 60 Kg
1. Poniger, Emilija (Sukomná. stred. škola ochrany osôb a majetku)  16 Pts.
2. Petrová, Alinka (Sukromná stredná umelecká škola animovanej tvorby)  14 Pts.
3. Kastlová, Viktória (Spojená Škola Švabinského BA)  12 Pts.
4. Kuzmanovská, Vanessa (Škola úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydra, BA)  10 Pts.
5. Lengyelová, Michaela (Spojená Škola, Ivánka pri Dunaji)  9 Pts.
6. Vlahyová, Natália (Stredná zdravotnícka škola, Strečnianska, BA)  8 Pts.
7. Prokešová, Romana (Gymnázium Alberta Einsteina)  7 Pts.
8. Talabová, Mária (Spojená škola Tokajícka, BA)  6 Pts.
9. Surovcová, Viktória (Stredná zdravotnícka škola)  5 Pts.
10. Bednárová, Gabriela (SPŠ Dopravné Bratislava)  4 Pts.
11. Kuczmanová, Karin (Spojená škola Tokajícka, BA)  3 Pts.
12. Hatašová, Veronika (Stredná Odborná Škola Pedagogická)  2 Pts.
13. Andriszová, Karolína (Spojená Škola Švabinského BA)  1 Pts.

Dievčatá pravá ruka 60+ Kg
1. Škrovinová, Diana (Spojená Škola, Ivánka pri Dunaji)  15 Pts.
2. Khudoliei, Yana (Spojená škola Tokajícka, BA)  13 Pts.
3. Pešková, Barbora (Spojená Škola, Ivánka pri Dunaji)  11 Pts.
4. Sztranyovszká, Diana (Stredná zdravotnícka škola)  9 Pts.
5. Ničová, Karin (Stredná umelecká škola scénického výtvarníctva)  8 Pts.
6. Hegyiová, Zsuzsanna (Spojená škola Tokajícka, BA)  7 Pts.
7. Hanúsková, Miriam (Stredná zdravotnícka škola)  6 Pts.
8. Sapozhnikova, Jana (Gymnázium Alberta Einsteina)  5 Pts.
9. Pútecová, Sara (Spojená Škola Švabinského BA)  4 Pts.
10. Nagyová, Lenka (Spojená Škola Švabinského BA)  3 Pts.
11. Mrázová, Regina (Stredná Odborná Škola Pedagogická)  2 Pts.
12. Mériová, Terézia (Gymnázium Alberta Einsteina)  1 Pts.
 

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com