A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

Majstrovstvá Západoslovenského kraja, Trenčín 16.11.2019 - Výsledky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Výsledky

Majstrovstvá Západoslovenského kraja, Trenčín 16.11.2019

Image alt text.

Majstrovstvá Západosloenského kraja, Trenčín, 16.11.2019

Women's Zeny Left Hand 70 Kg
1. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
2. Debnárová, Lucia (Športový klub Lucia Debnárová)  4 Pts.
3. Nováková, Eva (AWK Dobrá Voda)  2 Pts.

Women's Zeny Right Hand 70 Kg
1. Debnárová, Lucia (Športový klub Lucia Debnárová)  6 Pts.
2. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  4 Pts.
3. Nováková, Eva (AWK Dobrá Voda)  2 Pts.

Women's Zeny Left Hand 70+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  4 Pts.
3. Barošová, Dominika (AWK Prievidza)  2 Pts.

Women's Zeny Right Hand 70+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  4 Pts.
3. Barošová, Dominika (AWK Prievidza)  2 Pts.

Men's muži Left Hand 75 Kg
1. Majkút, Lukáš (AWK Bul Team Orava)  10 Pts.
2. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  8 Pts.
3. Škoda, Michal  (AWK Zvolen)  6 Pts.
4. Štefkovič, Ivan (AWK Prievidza)  4 Pts.
5. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  3 Pts.
6. Bíreš, Damián (AWK Prievidza)  2 Pts.
7. Zbranek, Karol (AWK Magnezit Revúca)  1 Pts.

Men's muži Right Hand 75 Kg
1. Majkút, Lukáš (AWK Bul Team Orava)  10 Pts.
2. Zbranek, Karol (AWK Magnezit Revúca)  8 Pts.
3. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
4. Štefkovič, Ivan (AWK Prievidza)  4 Pts.
5. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  3 Pts.
6. Bíreš, Damián (AWK Prievidza)  2 Pts.
7. Škoda, MIchal  (AWK Zvolen)  1 Pts.

Men's muži Left Hand 95 Kg
1. Hritz, Filip (Športový klub Lucia Debnárová)  23 Pts.
2. Klimek, Martin (AWK Myjava)  21 Pts.
3. Čeleš, Peter (AWK Myjava)  19 Pts.
4. Benedikovič, Adam (AWK Dobrá Voda)  17 Pts.
5. Fáber, Milan (AWK Dobrá Voda)  16 Pts.
6. Chudík, David  (AWK Myjava)  15 Pts.
7. Škrobák, Marek  (AWK Bul Team Orava)  14 Pts.
8. Palkovič, René (slovakia)  13 Pts.
9. Hlúbik, Matúš (ŠKPR Trnava)  12 Pts.
10. Kaučík, Samuel (AWK Dobrá Voda)  11 Pts.
11. Komenda, Jakub (AWK Magnezit Revúca)  10 Pts.
12. Ďurica, Marek (AWK Zvolen)  9 Pts.
13. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  8 Pts.
14. Baroš, Peter (AWK Prievidza)  7 Pts.
15. Tenkel, Roman  (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
16. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  5 Pts.
17. Šiška, Jakub (slovakia)  4 Pts.
18. Maxiuta, Dima (AWK Prievidza)  3 Pts.
19. Toráč, Vladimír (slovakia)  2 Pts.
20. Gregorička, Ivan (AWK Dobrá Voda)  1 Pts.

Men's muži Right Hand 95 Kg
1. Čeleš, Peter (AWK Myjava)  19 Pts.
2. Fáber, Milan (AWK Dobrá Voda)  17 Pts.
3. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  15 Pts.
4. Benedikovič, Adam (AWK Dobrá Voda)  13 Pts.
5. Kaučík, Samuel (AWK Dobrá Voda)  12 Pts.
6. Škrobák, Marek  (AWK Bul Team Orava)  11 Pts.
7. Klimek, Martin (AWK Myjava)  10 Pts.
8. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  9 Pts.
9. Baroš, Peter (AWK Prievidza)  8 Pts.
10. Ďurica, Marek (AWK Zvolen)  7 Pts.
11. Komenda, Jakub (AWK Magnezit Revúca)  6 Pts.
12. Tenkel, Roman  (AWK Dobrá Voda)  5 Pts.
13. Palkovič, René (slovakia)  4 Pts.
14. Toráč, Vladimír (slovakia)  3 Pts.
15. Šiška, Jakub (slovakia)  2 Pts.
16. Gregorička, Ivan (AWK Dobrá Voda)  1 Pts.

Men's muži Left Hand 95+ Kg
1. Oláh, Christián (Športový klub Lucia Debnárová)  14 Pts.
2. Hritz, Filip (Športový klub Lucia Debnárová)  12 Pts.
3. Repka, Michal  (ŠKPR Trnava)  10 Pts.
4. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  8 Pts.
5. Váňa, Jaroslav (AWK Prievidza)  7 Pts.
6. Havetta, Tibor (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
7. Fáber, Milan (AWK Dobrá Voda)  5 Pts.
8. Janega, Matúš (slovakia)  4 Pts.
9. Caletka, Martin (ŠKPR Trnava)  3 Pts.
10. Michalička, Juraj (AWK Prievidza)  2 Pts.
11. Lecák, Zdeno (AWK Prievidza)  1 Pts.

Men's muži Right Hand 95+ Kg
1. Fáber, Milan (AWK Dobrá Voda)  16 Pts.
2. Caletka, Martin (ŠKPR Trnava)  14 Pts.
3. Halama, Stanislav  (slovakia)  12 Pts.
4. Váňa, Jaroslav  AWK Prievidza)  10 Pts.
5. Repka Michal (ŠKPR Trnava)  9 Pts.
6. Lecák, Zdeno(AWK Prievidza)  8 Pts.
7. Havetta, Tibor (ŠKPR Trnava)  7 Pts.
8. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  6 Pts.
9. Chabada, Jozef (AWK Prievidza)  5 Pts.
10. Šnírer, Marcel (AWK Prievidza)  4 Pts.
11. Oláh, Christián (Športový klub Lucia Debnárová)  3 Pts.
12. Janega, Matúš (slovakia)  2 Pts.
13. Michalička, Juraj (AWK Prievidza)  1 Pts.

Women's dievčatá Left Hand 0 Kg
1. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Stieranková, Tamara (AWK Magnezit Revúca)  4 Pts.
3. Brnová, Michaela (AWK Prievidza)  2 Pts.

Women's dievčatá Right Hand 0 Kg
1. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Stieranková, Tamara (AWK Magnezit Revúca)  4 Pts.
3. Brnová, Michaela (AWK Prievidza)  2 Pts.

Men's chlapci Left Hand 0 Kg
1. Satina, Samuel (ŠKPR Trnava)  7 Pts.
2. Baláž, Marek  (AWK Prievidza)  5 Pts.
3. Satika, Tomáš (ŠKPR Trnava)  3 Pts.
4. Remenár, Lukáš (ŠKPR Trnava)  1 Pts.

Men's chlapci Right Hand 0 Kg
1. Satina, Samuel (ŠKPR Trnava)  7 Pts.
2. Baláž, Marek  (AWK Prievidza)  5 Pts.
3. Satika, Tomáš (ŠKPR Trnava)  3 Pts.
4. Remenár, Lukáš (ŠKPR Trnava)  1 Pts.

Správa č. 1 z 2774

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779