A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

Majstrovstvá Východného Slovenska - Výsledky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Výsledky

Majstrovstvá Východného Slovenska

Image alt text.

Majstrovstvá východného Slovenska, Prešov, 27.7.2019

Ženy ľavá ruka do 60kg

  1. Klaudia Lišková (AWK Dobrá Voda)
  2. Soňa Scholzová  (AWK Prešov)
  3. Kristína Židzikova (AWK Prešov)

 

Ženy pravá ruka do 60kg

  1. Klaudia Lišková (AWK Dobrá Voda)
  2. Kristína Židzikova (AWK Prešov)
  3. Soňa Scholzová (AWK Prešov)

 

Ženy ľavá ruka nad 60kg

  1. Barbora Bajčiová (AWK Bul Team Orava)
  2. Kristína Bobovčáková (AWK Prešov)
  3. Sarah Štoffová (AWK Prešov)
  4. Dominika Barošová (AWK Warrior Prievidza)

 

Ženy pravá ruka do 60kg

  1. Barbora Bajčiová (AWK Bul Team Orava)
  2. Kristína Bobovčáková (AWK Pršov)
  3. Sarah Štoffová (AWK Prešov)
  4. Dominika Barošová (AWK Warrior Prievidza)

 

Muži ľavá ruka -75kg

  1. Dominik Glod (AWK Preošv)
  2. Peter Gurecka (AWK Prešov)
  3. Adrián Židzik (AWK Prešov)
  4. Igor Kubo (AWK Kráľová pri Senci)
  5. Tobiáš Hvoždala (AWK Myjava)
  6. Makciuta Dmitro (AWK Warrior Prievidza)
  7. Kristián Benčík (AWK Dobrá Voda)
  8. Timotej Ratulovsky
  9. Radovan Šlepák
  10. Patrik Bukovský (AWK Dobrá Voda)
  11. Ján Čech  (AWK Bardejov)
  12. Daminán Bíreš (AWK Warrior Prievidza)

 

Muži pravá ruka -75kg

  1. Dominik Glod (AWK Prešov)
  2. Makciuta Dmitro (AWK Warrior Preividza)
  3. Igor Kubo (AWK Kráľová pri Senci)
  4. Tobiáš Hvoždala (AWK Myjava)
  5. Peter Gurecka  (AWK Prešov)
  6. Adrián Židzik (AWK Prešov)
  7. Hotsaliuk Maxim (AWS ATU Košice)
  8. Timotej Ratulovsky
  9. Patrik Bukovský (AWK Dobrá Voda)
  10. Ján Čech (AWK Bardejov)
  11. Kristián Benčík (AWK Dobrá Voda)
  12. Radovan Šlepák  
  13. Daminán Bíreš (AWK Warrior Prievidza)

Muži ľavá ruka -85kg

  1. Štefan Nevedel (AWK AŠK Orava)
  2. Roman Šofranko (AWS ATU Košice)
  3. Jozef Jackuliak (ŠKPR Trnava)
  4. Pavol Horvát (AWK Prešov
  5. Andrej Bolcár
  6. Lukáš Knašinsky
  7. Rastislav Mariňák (AWK Prešov)
  8. Dominik Šoka (AWK Dobrá Voda)

 

Muži pravá ruka -85kg

  1. Pavol Horvát (AWK Prešov)
  2. Jozef Jackuliak (ŠKPR Trnav)
  3. Štefan Nevedel (AWK AŠK Orava)
  4. Dominik Šoka (AWK Dobrá Voda)
  5. Roman Šofranko (AWS ATU Košice)
  6. Lukáš Knašinsky
  7. Andrej Bolcár
  8. Rastislav Mariňák (AWK Prešov)

 

Muži ľavá ruka +85kg

  1. Filip Hritz (AWK ŠK L. Debnárová)
  2. Tomáš Kiss (AWK Bradejov)
  3. Patrik Juhas (AWK Prešov)
  4. Marcel Šnírer  (AWK Warrior Prievidza)
  5. Oliver Hric (AWK Prešov)
  6. Peter Baroš (AWK Warrior Prievidza)
  7. Jozef Jackuliak (ŠKPR Trnava)
  8. Mário Bukovský (AWK Dobrá Voda)
  9. Christián Olah (AWK ŠK Ľ. Debnárová)
  10. Milan Baláž

 

Muži pravá ruka +85kg

  1. Filip Hritz (AWK ŠK Ľ. Debnárová)
  2. Tomáš Kiss (AWK Bardejov)
  3. Patrik Juhas (AWK Prešov)
  4. Milan Marenčin (AWS ATU košice)
  5. Samuel Kaučik (AWK Dobrá Voda)
  6. Jozef Jackuliak (ŠKPR Trnava)
  7. Marcel Šnírer (AWK Warrior Prievidza)
  8. Peter Baroš (AWK Warrior Prievidza)
  9. Oliver Hric (AWK Prešov)
  10. Mário Bukovský (AWK Dobrá Voda)
  11. Miloš Baláž

 

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779