A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

Majstrovstvá Slovenska juniorov U18, U21, Disabled a Masters 2019 - Výsledky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Výsledky

Majstrovstvá Slovenska juniorov U18, U21, Disabled a Masters 2019

Majstrovstvá Slovenska juniorov U18, U21, Disabled a Masters 2019

29.3. - 30.3.2019

27. Majstrovstvá Slovenska, Vavrečka, 30.3.2019

Women's U18 Juniorky Left Hand 55 Kg
1. Horváthová, Emma (AWK Magnezit Revúca)  6 Pts.
2. Nuttová, Nikola (AŠK Orava)  4 Pts.
3. Scholtzová, Soňa (AWK Prešov)  2 Pts.

Women's U18 Juniorky Left Hand 60 Kg
1. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
2. Juhásová, Agáta (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Kriváková, Veronika (AWK Prešov)  2 Pts.

Women's U18 Juniorky Left Hand 60+ Kg
1. Barošová, Dominika (AWK Prievidza)  6 Pts.
2. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  4 Pts.
3. Štoffová, Sarah (AWK Prešov)  2 Pts.

Men's U18 Juniori Left Hand 65 Kg
1. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  5 Pts.
2. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  3 Pts.

Men's U18 Juniori Left Hand 70 Kg
1. Bukovský, Patrik (AWK Dobrá Voda)  5 Pts.
2. Gurecka, Peter (AWK Prešov)  3 Pts.

Men's U18 Juniori Left Hand 80 Kg
1. Kaučík, Samuel (AWK Dobrá Voda)  8 Pts.
2. Michalčík, Adam (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
3. Hôždala, Tobiáš (AWK Myjava)  4 Pts.
4. Mariňák, Rastislav (AWK Prešov)  2 Pts.
5. Kotúľ, Peter (AWK Prievidza)  1 Pts.

Women's U18 Juniorky Right Hand 55 Kg
1. Horváthová, Emma (AWK Magnezit Revúca)  6 Pts.
2. Nuttová, Nikola (AŠK Orava)  4 Pts.
3. Scholtzová, Soňa (AWK Prešov)  2 Pts.

Women's U18 Juniorky Right Hand 60 Kg
1. Juhásová, Agáta (AWK Prešov)  6 Pts.
2. Kriváková, Veronika (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  2 Pts.

Women's U18 Juniorky Right Hand 60+ Kg
1. Barošová, Dominika (AWK Prievidza)  6 Pts.
2. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  4 Pts.
3. Štoffová, Sarah (AWK Prešov)  2 Pts.

Men's U18 Juniori Right Hand 65 Kg
1. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  5 Pts.
2. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  3 Pts.

Men's U18 Juniori Right Hand 70 Kg
1. Zbranek, Karol (AWK Magnezit Revúca)  7 Pts.
2. Gurecka, Peter (AWK Prešov)  5 Pts.
3. Bukovský, Patrik (AWK Dobrá Voda)  3 Pts.
4. Chlpatý, Šimon (Slovakia)  1 Pts.

Men's U18 Juniori Right Hand 80 Kg
1. Horvát, Pavol (AWK Prešov)  9 Pts.
2. Kaučík, Samuel (AWK Dobrá Voda)  7 Pts.
3. Kotúľ, Peter (AWK Prievidza)  5 Pts.
4. Hôždala, Tobiáš (AWK Myjava)  3 Pts.
5. Michalčík, Adam (AWK Dobrá Voda)  2 Pts.
6. Mariňák, Rastislav (AWK Prešov)  1 Pts.

Women's U21 Juniorky Left Hand 60 Kg
1. Sojková, Martina (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
2. Lišková, Klaudia (AWK Dobrá Voda)  4 Pts.
3. Fidermáková, Andrea (AWK Prešov)  2 Pts.

Women's U21 Juniorky Left Hand 60+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Solárová, Gabriela (AWK Prešov)  2 Pts.

Men's U21 Juniori Left Hand 70 Kg
1. Gabriš, Alexander (AWK Myjava)  5 Pts.
2. Bíreš, Damián (AWK Prievidza)  3 Pts.

Men's U21 Juniori Left Hand 80 Kg
1. Gábor, Ján (AŠK Orava)  7 Pts.
2. Adamov, Adam (AWK Myjava)  5 Pts.
3. Chudík, David (AWK Myjava)  3 Pts.
4. Šoka, Dominik (AWK Dobrá Voda)  1 Pts.

Men's U21 Juniori Left Hand 80+ Kg
1. Juhás, Patrik (AWK Prešov)  8 Pts.
2. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  6 Pts.
3. Škrobák, Ján (Slovakia)  4 Pts.
4. Škrobák, Marek (Slovakia)  2 Pts.
5. Hric, Oliver (AWK Prešov)  1 Pts.

Women's U21 Juniorky Right Hand 60 Kg
1. Sojková, Martina (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
2. Lišková, Klaudia (AWK Dobrá Voda)  4 Pts.
3. Fidermáková, Andrea (AWK Prešov)  2 Pts.

Women's U21 Juniorky Right Hand 60+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Solárová, Gabriela (AWK Prešov)  2 Pts.

Men's U21 Juniori Right Hand 70 Kg
1. Gabriš, Alexander (AWK Myjava)  5 Pts.
2. Bíreš, Damián (AWK Prievidza)  3 Pts.

Men's U21 Juniori Right Hand 80 Kg
1. Adamov, Adam (AWK Myjava)  7 Pts.
2. Šoka, Dominik (AWK Dobrá Voda)  5 Pts.
3. Gábor, Ján (AŠK Orava)  3 Pts.
4. Chudík, David (AWK Myjava)  1 Pts.

Men's U21 Juniori Right Hand 80+ Kg
1. Juhás, Patrik (AWK Prešov)  8 Pts.
2. Škrobák, Marek (Slovakia)  6 Pts.
3. Hric, Oliver (AWK Prešov)  4 Pts.
4. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  2 Pts.
5. Škrobák, Ján (Slovakia)  1 Pts.

Men's Master Muži Left Hand 90 Kg
1. Baroš, Peter (AWK Prievidza)  6 Pts.
2. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  4 Pts.
3. Lascsák, Anton (AWS ATU Košice)  2 Pts.

Men's Master Muži Left Hand 90+ Kg
1. Spusta, Peter (AWK Prešov)  8 Pts.
2. Tomaga, Rastislav (Slovakia)  6 Pts.
3. Váňa, Jaroslav (AWK Prievidza)  4 Pts.
4. Bukovský, Mário (AWK Dobrá Voda)  2 Pts.
5. Repka, Michal (ŠKPR Trnava)  1 Pts.

Women's Masters Ženy Open Left Hand 
1. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci)  5 Pts.
2. Mináriková, Monika (AWK Kráľová pri Senci)  3 Pts.

Men's Master Muži Right Hand 90 Kg
1. Baroš, Peter (AWK Prievidza)  6 Pts.
2. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  4 Pts.
3. Lascsák, Ing., Anton (AWS ATU Košice)  2 Pts.

Men's Master Muži Right Hand 90+ Kg
1. Spusta, Peter (AWK Prešov)  9 Pts.
2. Tomaga, Rastislav (Slovakia)  7 Pts.
3. Váňa, Jaroslav (AWK Prievidza)  5 Pts.
4. Bukovský, Mário (AWK Dobrá Voda)  3 Pts.
5. Marenčin, Milan (AWS ATU Košice)  2 Pts.
6. Repka, Michal (ŠKPR Trnava)  1 Pts.

Women's Masters Ženy Open Right Hand 
1. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci)  5 Pts.
2. Mináriková, Monika (AWK Kráľová pri Senci)  3 Pts.

Men's Disabled Open Left Hand 
1. Nevedel, Štefan (AŠK Orava)  5 Pts.
2. Chlpatý, Šimon (Slovakia)  3 Pts.

Men's Disabled Open Right Hand 
1. Nevedel, Štefan (AŠK Orava)  5 Pts.
2. Chlpatý, Šimon (Slovakia)  3 Pts.

Women's Seniori Ženy Left Hand 60 Kg
1. Debnárová, Lucia (AWK Senec)  7 Pts.
2. Sojková, Martina (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
3. Babaieva, Snezhana (AŠK Orava)  3 Pts.
4. Lišková, Klaudia (AWK Dobrá Voda)  1 Pts.

Women's Seniori Ženy Left Hand 60+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Martinkovičová, Rebeka (AWK Kráľová pri Senci)  4 Pts.
3. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  2 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 65 Kg
1. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  8 Pts.
2. Čech, Ján (Slovakia)  6 Pts.
3. Krausko, Samuel (AWK Prievidza)  4 Pts.
4. Máťuš, Miloš (AWK Rival Aréna Bratislava)  2 Pts.
5. Gabriš, Alexander (AWK Myjava)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 75 Kg
1. Gábor, Ján (AŠK Orava)  10 Pts.
2. Glod, Dominik (AWK Prešov)  8 Pts.
3. Gregorička, Ivan (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
4. Majkút, Lukáš (AWK Bul Team Orava)  4 Pts.
5. Maksiuta, Dmytro (AWK Prievidza)  3 Pts.
6. Orság, Nicolas (AWK Rival Aréna Bratislava)  2 Pts.
7. Kidoň, Marcin (Poland)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 85 Kg
1. Hritz, Filip (AWK Bratislava)  16 Pts.
2. Kozolka, Tomáš (Slovakia)  14 Pts.
3. Girášek, Michal (AWK Prešov)  12 Pts.
4. Nevedel, Štefan (AŠK Orava)  10 Pts.
5. Adamov, Adam (Slovakia)  9 Pts.
6. Ševčík, Stanislav (AWK Prešov)  8 Pts.
7. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  7 Pts.
8. Tibenský, Milan (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
9. Selecký, Eduard (AWK Zvolen)  5 Pts.
10. Kidoň, Dawid (Poland)  4 Pts.
11. Chudík, David (AWK Myjava)  3 Pts.
12. Križan, Tomáš (AWK Rival Aréna Bratislava)  2 Pts.
13. Čavara, Martin (ŠKPR Trnava)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 100 Kg
1. Roman, Eduard (AWK Senec)  9 Pts.
2. Chabada, Jozef (AWK Prievidza)  7 Pts.
3. Bednarčík, Miroslav (AWK Prešov)  5 Pts.
4. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  3 Pts.
5. Hric, Oliver (AWK Prešov)  2 Pts.
6. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 100+ Kg
1. Spusta, Peter (AWK Prešov)  7 Pts.
2. Tomaga, Rastislav (Slovakia)  5 Pts.
3. Váňa, Jaroslav (AWK Prievidza)  3 Pts.
4. Šnírer, Marcel (AWK Prievidza)  1 Pts.

Women's Seniori Ženy Right Hand 60 Kg
1. Debnárová, Lucia (AWK Senec)  6 Pts.
2. Babaieva, Snezhana (AŠK Orava)  4 Pts.
3. Lišková, Klaudia (AWK Dobrá Voda)  2 Pts.

Women's Seniori Ženy Right Hand 60+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  7 Pts.
2. Martinkovičová, Rebeka (AWK Kráľová pri Senci)  5 Pts.
3. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci)  3 Pts.
4. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 65 Kg
1. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  8 Pts.
2. Čech, Ján (Slovakia)  6 Pts.
3. Máťuš, Miloš (AWK Rival Aréna Bratislava)  4 Pts.
4. Krausko, Samuel (AWK Prievidza)  2 Pts.
5. Gabriš, Alexander (AWK Myjava)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 75 Kg
1. Gregorička, Ivan (AWK Dobrá Voda)  10 Pts.
2. Glod, Dominik (AWK Prešov)  8 Pts.
3. Majkút, Lukáš (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
4. Kidoò, Marcin (Poland)  4 Pts.
5. Maksiuta, Dmytro (AWK Prievidza)  3 Pts.
6. Orság, Nicolas (AWK Rival Aréna Bratislava)  2 Pts.
7. Gábor, Ján (AŠK Orava)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 85 Kg
1. Hritz, Filip (AWK Bratislava)  16 Pts.
2. Girášek, Michal (AWK Prešov)  14 Pts.
3. Hlúbik, Matúš (ŠKPR Trnava)  12 Pts.
4. Kozolka, Tomáš (Slovakia)  10 Pts.
5. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  9 Pts.
6. Adamov, Adam (Slovakia)  8 Pts.
7. Nevedel, Štefan (AŠK Orava)  7 Pts.
8. Ševčík, Stanislav (AWK Prešov)  6 Pts.
9. Tibenský, Milan (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
10. Kidoň, Dawid (Poland)  4 Pts.
11. Selecký, Eduard (AWK Zvolen)  3 Pts.
12. Križan, Tomáš (AWK Rival Aréna)  2 Pts.
13. Èavara, Martin (ŠKPR Trnava)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 100 Kg
1. Roman, Eduard (AWK Senec)  11 Pts.
2. Truchlík, Peter (AŠK Orava)  9 Pts.
3. Caletka, Martin (ŠKPR Trnava)  7 Pts.
4. Chabada, Jozef (AWK Prievidza)  5 Pts.
5. Bednarčík, Miroslav (AWK Prešov)  4 Pts.
6. Hric, Oliver (AWK Prešov)  3 Pts.
7. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  2 Pts.
8. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 100+ Kg
1. Spusta, Peter (AWK Prešov)  7 Pts.
2. Tomaga, Rastislav (Slovakia)  5 Pts.
3. Šnírer, Marcel (AWK Prievidza)  3 Pts.
4. Váňa, Jaroslav (AWK Prievidza)  1 Pts.

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0905 162 424