A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

Majstrovstvá Európy, Loutraki, Grécko - Výsledky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Výsledky

Majstrovstvá Európy, Loutraki, Grécko

EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI - GREECE page 1
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING
CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE


OFFICIAL RESULTS


JUNIORS & YOUTH
LEFT ARM
SUB-JUNIOR CLASS (under 15 )
Sub-Junior Girls 40 kg Left
1 ZAMALIEVA, ADELYA - Russia
2 ERGIN, SENEM - Turkey
3 KULYHINA, ANNA - Ukraine
Sub-Junior Girls 45 kg Left
1 KORKMAZ, NAZMIYE - Turkey
2 SALAKHITDINOVA, ELVIRA - Russia
Sub-Junior Girls 50 kg Left
1 GAINANOVA, DINA - Russia
2 YILDIRIM, SEFA - Turkey
3 DAVYDOVA , ANNA - Ukraine
4 AMINOVA, DIANA - Russia
Sub-Junior Girls 55 kg Left
1 MUSTAFINA, ALSINA - Russia
2 FORSMAN, ELSA - Sweden
3 SAHIN, SUDEM - Turkey
4 STOIEVA, IRYNA - Ukraine
5 SCHOLTZOVA, SONA - Slovakia
Sub-Junior Girls 60 kg Left
1 KAKHAROVA, ELIZAVETA - Russia
2 YILDIRIM, TUGBA - Turkey
3 GALAKTIONOVA, VIOLETTA - Russia
4 TORGER, ELINA - Sweden
Sub-Junior Girls 70 kg Left
1 TUPIK, VIKTORIA - Russia
2 CAMADAN, NISA - Turkey
3 RICHTEROVA, NATALIA - Slovakia
Sub-Junior Girls +70 kg Left
1 STROMBERG, SUNNEA - Sweden
2 YENIDUNYA, MERVE - Turkey
3 GILEMULLINA, TANSYLU - Russia
4 KUZNETSOVA, EKATERINA - Russia
Sub-Junior Boys 45 kg Left
1 KAYA, UMIT CAN - Turkey
2 STERLIKOV, DMITRII - Russia
3 BARIEV, ILKHAM - Russia
4 SOILEMEZIDIS, NIKOS - Greece
Sub-Junior Boys 50 kg Left
1 GAINULLIN, ISLAM - Russia
2 KHACHIROV, KARIM - Russia
3 YALCINKAYA, HAYRI - Turkey
4 LAZARIDIS, GIORGIOS - Greece
Sub-Junior Boys 55 kg Left
1 DANELIA, SABA - Georgia
2 DZHIOEV, RODION - Russia
3 AIBAZOV, MURAT - Russia
4 ELIS, MUHAMMED IBRAHIM - Turkey
5 PAPADOPOULOS, GIORGIOS - Greece
6 SMUTEK, PATRYK - Poland
Sub-Junior Boys 60 kg Left
1 LATARIA, SABA - Georgia
2 SAVLOKHOV, AZAMAT - Russia
3 MUSTAFAZADE, SAID - Azerbaijan
4 KANLI, ARDA - Turkey
5 MARIN, STEFAN - Romania
6 STEPANYAN, VARDAN - Armenia
Sub-Junior Boys 65 kg Left
1 TOKOV, RENAT - Russia
2 BORDUN, DMYTRO - Ukraine
3 KUBACKA, MICHAL - Poland
4 DIGMELASHVILI, NIKA - Georgia
5 CANKURT, ABDUSSAMET - Turkey
6 CIP, ADAM - Czech Republic
Sub-Junior Boys 70 kg Left
1 JANGEBASHVILI, SANDRO - Georgia
2 BUGAJSKI, SZYMON - Poland
3 SHASHENOK, DENYS - Ukraine
4 PATANA, SERGEI - Russia
5 OZDEMIR, MURAT - Turkey
Sub-Junior Boys +70 kg Left
1 SAGINASHVILI, BACHUKI - Georgia
2 CRONBLAD, OSCAR - Sweden
3 TSARUKYAN, HOVHANNES - Armenia
4 KURKMAZ, BEHLUL - Turkey
5 DAVTYAN, VAHE - Armenia
6 LITOVTSEV , ROSTYSLAV - Ukraine
JUNIOR CLASS (16-18 years old)
Junior Girls 45 kg Left
1 VALIEVA, AYGUL - Russia
2 MILUTINA, POLINA - Russia
3 VARYCH, LESIA - Ukraine
4 AYSAN, MELIKE - Turkey
5 SAHAN, LEYLA - Turkey
Junior Girls 50 kg Left
1 GASS, VIKTORIA - Russia
2 ALBOROVA, ALANA - Russia
3 GUN, SUDE - Turkey
4 SOJA, WERONIKA - Poland
5 GENEVA, VIKTORIA - Bulgaria
6 KULCS, DZSENIFER - Hungary
7 PETROVA, DIMITRICHKA - Bulgaria
8 CELIK, BEYZA NUR - Turkey
Junior Girls 55 kg Left
1 YILMAZ, SUKRIYE - Turkey
2 NODIA, MARIAM - Georgia
3 KRISTENSSON, AMANDA - Sweden
4 PASTORKOVA, NATALIA - Slovakia
5 TIMEROVA, AMINA - Russia
6 YAGAL, SEVGI - Turkey
Junior Girls 60 kg Left
1 PRUSAKOVA, EKATERINA - Russia
2 CELIK, DIDEM - Turkey
3 VERBOCZKI, LUCA - Hungary
4 TANGAMYAN, SUSANNA - Georgia
Junior Girls 65 kg Left
1 JANEHEIM, ELIN - Sweden
2 METRISHEVA, ELINA - Russia
3 GUZEY, EZGI CEYDA - Turkey
4 DAGDIP, MELIKE - Turkey
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 2
Junior Girls 70 kg Left
1 BAROSOVA, DOMINIKA - Slovakia
2 USTUNKAYA, ZEYNEP SUDE - Turkey
3 SHAIMARDANOVA, IAZILIA - Russia
4 BIBILOVA, VIKTORIA - Russia
5 SARI, AZRA - Turkey
Junior Girls +70 kg Left
1 DZUTSEVA, ELIZAVETA - Russia
2 KOSE, CEMILE - Turkey
3 RENLUND, MOA - Sweden
4 SPIREA, ROXANA - Romania
5 MAXIMOVA, EMMA - Sweden
6 VOLKOVA, SOFIA - Russia
Junior Boys 50 kg Left
1 YILDIRIM, BERAT - Turkey
2 KEVLISHVILI, GIORGI - Georgia
3 GEZICI, ENES - Turkey
4 MGEBRISHVILI, NUKRI - Georgia
5 NAFIKOV, ILVIR - Russia
6 HAMBARYAN, DAVIT - Armenia
Junior Boys 55 kg Left
1 GURBATOV, ELSEVAR - Azerbaijan
2 ISKANDAROV, NIJAT - Azerbaijan
3 DIMITROV, VENIAMIN - Bulgaria
4 DANELIA, GOGA - Georgia
5 ERDOGAN, DOGAN - Turkey
6 MAISURADZE, TEMUR - Georgia
7 KIR, SERHAT - Turkey
8 KOVRIZHKIN, DENIS - Russia
Junior Boys 60 kg Left
1 PROKURAT, DANILA - Russia
2 AZIZYAN, SAMVEL - Armenia
3 KAZARASHVILI, BACHANA - Georgia
4 ADAMADZE, GIORGI - Georgia
5 ALBEGOV, KHASAN - Russia
6 KAPLAN, KAAN - Turkey
7 KOC, MAHMUT - Turkey
8 KARIMALIS, IOANNIS - Greece
9 FOTOPOULOS, EMMANOUIL - Greece
Junior Boys 65 kg Left
1 PALTACI, MEHMET - Turkey
2 FARNIEV, EGOR - Russia
3 LYTVYN , VOLODYMYR - Ukraine
4 SEVGIOGLU, AHMET EMRE - Turkey
5 SHIKHOV, DANIL - Russia
6 EKIZASHVILI, VAKHO - Georgia
7 VASILEIOS, PSAROS - Greece
8 RICHTER, STANISLAV - Slovakia
9 KORGOL, DAMIAN - Poland
10 KOMAREVYCH, ARTEM - Ukraine
11 KEREL, VIKTOR - Czech Republic
Junior Boys 70 kg Left
1 DIGMELASHVILI, GIORGI - Georgia
2 KHABALOV, ARSEN - Russia
3 BESTAEV, ALAMAT - Russia
4 ROLANDS, LIEPINS - Latvia
5 MESDAGHI, SAMUEL - Spain
6 JOHANSSON, ADAM - Sweden
7 KAHRAMAN, ISIK - Turkey
8 TSALIS, PANAGIOTIS - Greece
9 OCAKOGLU, ABDUSSAMET - Turkey
Junior Boys 75 kg Left
1 KARACETE, ALI - Turkey
2 KASAEV, TAMERLAN - Russia
3 ABALISHVILI, GOGITA - Georgia
4 STOYMIRSKI, KIRIL - Bulgaria
5 SHOSHIASHVILI, GIORGI - Georgia
6 CAMADAN, ABDULBAKI ENES - Turkey
7 ROBESCU, HORATIU - Romania
8 KAUCIK, SAMUEL - Slovakia
Junior Boys 80 kg Left
1 SAGINASHVILI, OTARI - Georgia
2 TSIKLAURI, GIORGI - Georgia
3 BEREZHNOI, MIKHAIL - Russia
4 BJERKADAL, EIRIK - Norway
5 POLAK, SIMON - Czech Republic
6 ESMEIKIN, ARTEM - Russia
7 GULER, OGUZHAN - Turkey
8 CAN, COSKUN - Turkey
9 KOSTADINOV, KRISTIAN - Bulgaria
Junior Boys +80 kg Left
1 BERADZE, GIGA - Georgia
2 ZABLARAS, XRISTOS - Greece
3 AKIL, MEHMET - Turkey
4 KHUBAEV, DAVID - Russia
5 KHACHATRYAN, ARSEN - Armenia
6 LASTOVYCHAK, OLEKSANDR - Ukraine
7 LOMSADZE, ZVIADI - Georgia
8 SIKOEV, ARTUR - Russia
9 FRANCKI NOVAK, JOSIP - Croatia
10 CAKAR, HALIL ZIYA - Turkey
YOUTH CLASS (19-21 years old)
Youth Women 50 kg Left
1 IVANCHUK, KSENIA - Russia
2 EKERBICER, SUZAN - Turkey
3 DEMIR, BEYZA - Turkey
Youth Women 55 kg Left
1 SOJKOVA, MARTINA - Slovakia
2 SHIVARNOVA, SOFIA - Russia
3 DEMIRCIOGLU, SUMEYYE - Turkey
4 SALAKHITDINOVA, SANIYA - Russia
5 LISKOVA, KLAUDIA - Slovakia
Youth Women 60 kg Left
1 KHORTIEVA, OKSANA - Russia
2 BUTAUTAITE, GABRIELE - Lithuania
3 NAZARKO, YANINA - Ukraine
4 BIR, AYNUR - Turkey
5 INAN, OZNUR - Turkey
6 ZORYANKINA, KSENIIA - Russia
Youth Women 65 kg Left
1 SHULIKA, MARYNA - Ukraine
2 FAZDALOVA, ADELIA - Russia
3 LINDROTH, EMELIE - Sweden
4 SIVRIHISARLI, SULTAN - Turkey
5 BAS, CANSU KUBRA - Turkey
Youth Women 70 kg Left
1 GUZZITAEVA, DIANA - Russia
2 KULYK, RUSLANA - Ukraine
3 KAYAHAN, RABIA - Turkey
4 BULUT, ELIF - Turkey
Youth Women +70 kg Left
1 BAJCIOVA, BARBORA - Slovakia
2 SHAFIGULLINA, ELMIRA - Russia
3 BOBOVCAKOVA, KRISTINA - Slovakia
4 DOGUZOVA, MILENA - Russia
5 BOGA, MERVE - Turkey
6 UZUN, BERITAN - Turkey
Youth Men 55 kg Left
1 BUKIA, ANRI - Georgia
2 GEIER, DANILA - Russia
3 DONMEZ, MEHMET - Turkey
4 YASAR, MIKAIL - Turkey
5 MDIVANI, GIGI - Georgia
6 AIBAZOV, AKHMAT - Russia
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 3
Youth Men 60 kg Left
1 ALBAS, EMRE - Turkey
2 ZHISHKARIANI, DATUNA - Georgia
3 GOGICHASHVILI, MIKHEIL - Georgia
4 KURT, AHMET BERKAY - Turkey
5 MUSTAFAYEV, ISGANDAR - Azerbaijan
6 KUDZAEV, SOSLAN - Russia
7 PANAGOULIS, PANAGIOTIS - Greece
8 SHVARTC, ALEKSANDR - Russia
Youth Men 65 kg Left
1 SAKASHVILI, LEVAN - Georgia
2 CABAOGLU, AHMET RECEP - Turkey
3 KODUA, GIGA - Georgia
4 GOBEEV, IGOR - Russia
5 NEDELESCU, ALIN - Romania
6 NOVOSELSKI, IVAN - Bulgaria
7 IVANKO , ARTEM - Ukraine
8 CAKMAK, DURUCAN - Turkey
9 RUDENKO, YURII - Ukraine
10 VUJAKOVIĆ, MARKO - Croatia
11 TEMIRSULTANOV, ALIKHAN - Russia
12 YORDANOV, TODOR - Bulgaria
Youth Men 70 kg Left
1 ICHKITI, VALIKO - Georgia
2 SITCHINAVA, GOCHA - Georgia
3 NAFIKOV, ILGIZ - Russia
4 IPEK, FURKAN - Turkey
5 SARI, HUSEYIN - Turkey
6 KLYMENKO, BOHDAN - Ukraine
7 BARNASAS, GEORGIOS - Greece
8 GRAVDAL, TORSTEIN - Norway
Youth Men 75 kg Left
1 AMBROLADZE, GIORGI - Georgia
2 DIGUROV, SARMAT - Russia
3 ZURABASHVILI, SHALVA - Georgia
4 ATHANASIADIS, ALEXIOS - Greece
5 MENDEZ FROM, CHRISTIAN - Sweden
6 ISIK, EMIRHAN - Turkey
7 KRUPA, ARTUR - Poland
8 SZTANEK, SANDOR - Hungary
9 BILIRIS, MICHAIL - Greece
10 DURNA, ABDULSAMET - Turkey
Youth Men 80 kg Left
1 LABADZE, VAKHTANG - Georgia
2 PETKUS, LUKAS - Lithuania
3 SLESARCIUC, SERGIU - Moldova
4 SLOTSKYI, BOHDAN - Ukraine
5 KEVKHISHVILI, NODARI - Georgia
6 KARAKASOGLU, BERKAN - Turkey
7 KHABALOV, EDUARD - Russia
8 ALEKSANDROV, STILIYAN - Bulgaria
9 ADAMOV, ADAM - Slovakia
10 ÖSTMAN, MAGNUS - Finland
11 KOPAN, CAFER - Turkey
12 TRUTNEV, BOGDAN - Russia
Youth Men 85 kg Left
1 MAMUCHARASHVILI, OTARI - Georgia
2 MELIKISHVILI, GIORGI - Georgia
3 PETKUS, ROKAS - Lithuania
4 BAYRAM, SERKAN - Turkey
5 SOKOTUN, STANISLAV - Ukraine
6 PALADA, LUKA - Croatia
7 BOSTANOV, SHAMIL - Russia
8 HEIMDAL, FRANK ROGER - Norway
9 OLTEANU, AUGUSTIN - Romania
10 AKTAS, MURAT ORKUN - Turkey
Youth Men 90 kg Left
1 IMERLISHVILI, VASO - Georgia
2 BATSINILAS, ILIAS - Greece
3 TCHIKADZE, NUGZARI - Georgia
4 MIRONENKO, KIRILL - Russia
5 DIADIUK, VITALII - Ukraine
6 BINGOL, ISMAIL - Turkey
7 ATHANASIADIS, GEORGIOS - Greece
8 AR, METEHAN - Turkey
9 SZAKALAS, SZILARD - Hungary
Youth Men +90 kg Left
1 DADIKYAN, DAVIT - Armenia
2 BAGAEV, ZAKHAR - Russia
3 TOTEV, ASPARUH - Bulgaria
4 KAULASHVILI, UCHA - Georgia
5 YILMAZ, OZGUR - Turkey
6 SENER, TALHA - Turkey
7 JUHAS, PATRIK - Slovakia
8 OLSEN, GEIR INGE KALAND - Norway
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 4
RIGHT ARM
SUB-JUNIOR CLASS (under 15 years old)
Sub-Junior Girls 40 kg Right
1 ZAMALIEVA, ADELYA - Russia
2 ERGIN, SENEM - Turkey
3 KULYHINA, ANNA - Ukraine
Sub-Junior Girls 45 kg Right
1 KORKMAZ, NAZMIYE - Turkey
2 SALAKHITDINOVA, ELVIRA - Russia
Sub-Junior Girls 50 kg Right
1 GAINANOVA, DINA - Russia
2 YILDIRIM, SEFA - Turkey
3 DAVYDOVA , ANNA - Ukraine
4 AMINOVA, DIANA - Russia
Sub-Junior Girls 55 kg Right
1 MUSTAFINA, ALSINA - Russia
2 STOIEVA, IRYNA - Ukraine
3 SAHIN, SUDEM - Turkey
4 FORSMAN, ELSA - Sweden
5 SCHOLTZOVA, SONA - Slovakia
Sub-Junior Girls 60 kg Right
1 YILDIRIM, TUGBA - Turkey
2 GALAKTIONOVA, VIOLETTA - Russia
3 KAKHAROVA, ELIZAVETA - Russia
4 GASHEVSKI, SIMONA - Bulgaria
5 TORGER, ELINA - Sweden
Sub-Junior Girls 70 kg Right
1 CAMADAN, NISA - Turkey
2 RICHTEROVA, NATALIA - Slovakia
3 TUPIK, VIKTORIA - Russia
Sub-Junior Girls +70 kg Right
1 YENIDUNYA, MERVE - Turkey
2 STROMBERG, SUNNEA - Sweden
3 GILEMULLINA, TANSYLU - Russia
4 ARNAUTOVIC, JOVANA - Serbia
5 KUZNETSOVA, EKATERINA - Russia
Sub-Junior Boys 45 kg Right
1 KAYA, UMIT CAN - Turkey
2 BARIEV, ILKHAM - Russia
3 STERLIKOV, DMITRII - Russia
4 SOILEMEZIDIS, NIKOS - Greece
Sub-Junior Boys 50 kg Right
1 GAINULLIN, ISLAM - Russia
2 YALCINKAYA, HAYRI - Turkey
3 KHACHIROV, KARIM - Russia
4 LAZARIDIS, GIORGIOS - Greece
Sub-Junior Boys 55 kg Right
1 DAELIA, SABA - Georgia
2 AIBAZOV, MURAT - Russia
3 DZHIOEV, RODION - Russia
4 ELIS, MUHAMMED IBRAHIM - Turkey
5 SMUTEK, PATRYK - Poland
6 PAPADOPOULOS, GIORGIOS - Greece
Sub-Junior Boys 60 kg Right
1 SAVLOKHOV, AZAMAT - Russia
2 LATARIA, SABA - Georgia
3 STEPANYAN, VARDAN - Armenia
4 MUSTAFAZADE, SAID - Azerbaijan
5 KANLI, ARDA - Turkey
6 MARIN, STEFAN - Romania
Sub-Junior Boys 65 kg Right
1 BORDUN , DMYTRO - Ukraine
2 TOKOV, RENAT - Russia
3 CIP, ADAM - Czech Republic
4 KUBACKA, MICHAL - Poland
5 DIGMELASHVILI, NIKA - Georgia
6 CANKURT, ABDUSSAMET - Turkey
Sub-Junior Boys 70 kg Right
1 JANGEBASHVILI, SANDRO - Georgia
2 PATANA, SERGEI - Russia
3 OZDEMIR, MURAT - Turkey
4 SHASHENOK, DENYS - Ukraine
5 BUGAJSKI, SZYMON - Poland
Sub-Junior Boys +70 kg Right
1 SAGINASHVILI, BACHUKI - Georgia
2 CRONBLAD, OSCAR - Sweden
3 LITOVTSEV , ROSTYSLAV - Ukraine
4 KURKMAZ, BEHLUL - Turkey
5 BEJJANY, GEORGE - Lebanon
6 TSARUKYAN, HOVHANNES - Armenia
7 DAVTYAN, VAHE - Armenia
JUNIOR CLASS (16-18 years old)
Junior Girls 45 kg Right
1 VARYCH, LESIA - Ukraine
2 AYSAN, MELIKE - Turkey
3 VALIEVA, AYGUL - Russia
4 MILUTINA, POLINA - Russia
5 SAHAN, LEYLA - Turkey
Junior Girls 50 kg Right
1 GASS, VIKTORIA - Russia
2 GUN, SUDE - Turkey
3 ALBOROVA, ALANA - Russia
4 KULCS, DZSENIFER - Hungary
5 GENEVA, VIKTORIA - Bulgaria
6 CELIK, BEYZA NUR - Turkey
7 SOJA, WERONIKA - Poland
8 PETROVA, DIMITRICHKA - Bulgaria
Junior Girls 55 kg Right
1 YILMAZ, SUKRIYE - Turkey
2 TIMEROVA, AMINA - Russia
3 NODIA, MARIAM - Georgia
4 YAGAL, SEVGI - Turkey
5 KRISTENSSON, AMANDA - Sweden
6 PASTORKOVA, NATALIA - Slovakia
Junior Girls 60 kg Right
1 PRUSAKOVA, EKATERINA - Russia
2 VERBOCZKI, LUCA - Hungary
3 CELIK, DIDEM - Turkey
4 TANGAMYAN, SUSANNA - Georgia
Junior Girls 65 kg Right
1 JANEHEIM, ELIN - Sweden
2 METRISHEVA, ELINA - Russia
3 DAGDIP, MELIKE - Turkey
4 GUZEY, EZGI CEYDA - Turkey
Junior Girls 70 kg Right
1 BIBILOVA, VIKTORIA - Russia
2 BAROSOVA, DOMINIKA - Slovakia
3 SARI, AZRA - Turkey
4 SHAIMARDANOVA, IAZILIA - Russia
5 USTUNKAYA, ZEYNEP SUDE - Turkey
Junior Girls +70 kg Right
1 DZUTSEVA, ELIZAVETA - Russia
2 MAXIMOVA, EMMA - Sweden
3 KOSE, CEMILE - Turkey
4 SPIREA, ROXANA - Romania
5 VOLKOVA, SOFIA - Russia
6 RENLUND, MOA - Sweden
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 5
Junior Boys 50 kg Right
1 HAZINEDAR, M.ALI - Turkey
2 BEKAR, ISMAIL HACI - Turkey
3 KEVLISHVILI, GIORGI - Georgia
4 NAFIKOV, ILVIR - Russia
5 MGEBRISHVILI, NUKRI - Georgia
6 HAMBARYAN, DAVIT - Armenia
Junior Boys 55 kg Right
1 GURBATOV, ELSEVAR - Azerbaijan
2 ISKANDAROV, NIJAT - Azerbaijan
3 DANELIA, GOGA - Georgia
4 DIMITROV, VENIAMIN - Bulgaria
5 KOVRIZHKIN, DENIS - Russia
6 MAISURADZE, TEMUR - Georgia
7 EROL, YAKUP - Turkey
8 ERDOGAN, DOGAN - Turkey
Junior Boys 60 kg Right
1 KAZARASHVILI, BACHANA - Georgia
2 TEMNIKOV, VLAS - Russia
3 ALBEGOV, KHASAN - Russia
4 ATES, OZCAN - Turkey
5 UCAR, DENIZCAN - Turkey
6 AZIZYAN, SAMVEL - Armenia
7 ADAMADZE, GIORGI - Georgia
8 FOTOPOULOS, EMMANOUIL - Greece
9 KARIMALIS, IOANNIS - Greece
Junior Boys 65 kg Right
1 FARNIEV, EGOR - Russia
2 PALTACI, MEHMET - Turkey
3 RICHTER, STANISLAV - Slovakia
4 EKIZASHVILI, VAKHO - Georgia
5 SHIKHOV, DANIL - Russia
6 LYTVYN, VOLODYMYR - Ukraine
7 KOMAREVYCH, ARTEM - Ukraine
8 VASILEIOS, PSAROS - Greece
9 SEVGIOGLU, AHMET EMRE - Turkey
10 KORGOL, DAMIAN - Poland
11 KEREL, VIKTOR - Czech Republic
Junior Boys 70 kg Right
1 KHABALOV, ARSEN - Russia
2 BESTAEV, ALAMAT - Russia
3 DIGMELASHVILI, GIORGI - Georgia
4 DURAMAN, HASAN - Turkey
5 JOHANSSON, ADAM - Sweden
6 ROLANDS, LIEPINS - Latvia
7 KAHRAMAN, ISIK - Turkey
8 TSALIS, PANAGIOTIS - Greece
Junior Boys 75 kg Right
1 KASAEV, TAMERLAN - Russia
2 ABALISHVILI, GOGITA - Georgia
3 CAMADAN, ABDULBAKI ENES - Turkey
4 ROBESCU, HORATIU - Romania
5 STOYMIRSKI, KIRIL - Bulgaria
6 KAUCIK, SAMUEL - Slovakia
7 KARACETE, ALI - Turkey
Junior Boys 80 kg Right
1 TSIKLAURI, GIORGI - Georgia
2 SAGINASHVILI, OTARI - Georgia
3 CEPEL, DURSUN FATIH - Turkey
4 ESMEIKIN, ARTEM - Russia
5 BJERKADAL, EIRIK - Norway
6 CAN, COSKUN - Turkey
7 KOLESNIKOV, ARTEM - Russia
8 POLAK, SIMON - Czech Republic
9 KOSTADINOV, KRISTIAN - Bulgaria
Junior Boys +80 kg Right
1 CELIK, ADEM - Turkey
2 KHACHATRYAN, ARSEN - Armenia
3 KHUBAEV, DAVID - Russia
4 LOMSADZE, ZVIADI - Georgia
5 SIKOEV, ARTUR - Russia
6 TOKEL, MEHMET YIGIT - Turkey
7 ZABLARAS, XRISTOS - Greece
8 FRANCKI NOVAK, JOSIP - Croatia
9 LASTOVYCHAK, OLEKSANDR - Ukraine
10 BERADZE, GIGA - Georgia
11 GOULOUMIS, MIHALIS - Greece
YOUTH CLASS (19-21 years old)
Youth Women 50 kg Right
1 IVANCHUK, KSENIA - Russia
2 EKERBICER, SUZAN - Turkey
3 DEMIR, BEYZA - Turkey
Youth Women 55 kg Right
1 SHIVARNOVA, SOFIA - Russia
2 DEMIRCIOGLU, SUMEYYE - Turkey
3 LISKOVA, KLAUDIA - Slovakia
4 SOJKOVA, MARTINA - Slovakia
5 SALAKHITDINOVA, SANIYA - Russia
Youth Women 60 kg Right
1 KHORTIEVA, OKSANA - Russia
2 BUTAUTAITE, GABRIELE - Lithuania
3 YILDIZ, REYHAN - Turkey
4 ZORYANKINA, KSENIIA - Russia
5 NAZARKO, YANINA - Ukraine
6 INAN, OZNUR - Turkey
Youth Women 65 kg Right
1 FAZDALOVA, ADELIA - Russia
2 SHULIKA , MARYNA - Ukraine
3 LINDROTH, EMELIE - Sweden
4 SIVRIHISARLI, SULTAN - Turkey
5 BAS, CANSU KUBRA - Turkey
Youth Women 70 kg Right
1 KULYK, RUSLANA - Ukraine
2 KAYAHAN, RABIA - Turkey
3 GUZZITAEVA, DIANA - Russia
4 BULUT, ELIF - Turkey
5 BLEIKER, MICHALINA - Switzerland
Youth Women +70 kg Right
1 BAJCIOVA, BARBORA - Slovakia
2 SHAFIGULLINA, ELMIRA - Russia
3 DOGUZOVA, MILENA - Russia
4 BOBOVCAKOVA, KRISTINA - Slovakia
5 BOGA, MERVE - Turkey
6 UZUN, BERITAN - Turkey
Youth Men 55 kg Right
1 AIBAZOV, AKHMAT - Russia
2 MDIVANI, GIGI - Georgia
3 DONMEZ, MEHMET - Turkey
4 BUKIA, ANRI - Georgia
5 AY, MUAZ TAYIP - Turkey
6 GEIER, DANILA - Russia
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 6
Youth Men 60 kg Right
1 ZHISHKARIANI, DATUNA - Georgia
2 ALBAS, EMRE - Turkey
3 OZDEMIR, SAMET - Turkey
4 KUDZAEV, SOSLAN - Russia
5 MUSTAFAYEV, ISGANDAR - Azerbaijan
6 GOGICHASHVILI, MIKHEIL - Georgia
7 PANAGOULIS, PANAGIOTIS - Greece
8 SHVARTC, ALEKSANDR - Russia
Youth Men 65 kg Right
1 SAKASHVILI, LEVAN - Georgia
2 BUKIA, GULADY - Georgia
3 CAKMAK, DURUCAN - Turkey
4 GOBEEV, IGOR - Russia
5 VUJAKOVIĆ, MARKO - Croatia
6 YORDANOV, TODOR - Bulgaria
7 NOVOSELSKI, IVAN - Bulgaria
8 RUDENKO, YURII - Ukraine
9 CABAOGLU, AHMET RECEP - Turkey
10 NEDELESCU, ALIN - Romania
11 TEMIRSULTANOV, ALIKHAN - Russia
12 IVANKO , ARTEM - Ukraine
13 DUDEK, MATEUSZ - Poland
Youth Men 70 kg Right
1 NATSVLISHVILI, TENGIZI - Georgia
2 NAFIKOV, ILGIZ - Russia
3 SITCHINAVA, GOCHA - Georgia
4 KLYMENKO, BOHDAN - Ukraine
5 IPEK, FURKAN - Turkey
6 KOSE, YUNUS EMRE - Turkey
7 GRAVDAL, TORSTEIN - Norway
8 BARNASAS, GEORGIOS - Greece
Youth Men 75 kg Right
1 DIGUROV, SARMAT - Russia
2 ZURABASHVILI, SHALVA - Georgia
3 ICHKITI, VALIKO - Georgia
4 SURSIAKOV, DMITRII - Russia
5 MENDEZ FROM, CHRISTIAN - Sweden
6 ISIK, EMIRHAN - Turkey
7 KRUPA, ARTUR - Poland
8 ATHANASIADIS, ALEXIOS - Greece
9 TIRAS, MUHAMMED EMIN - Turkey
10 SZTANEK, SANDOR - Hungary
11 BILIRIS , MICHAIL - Greece
Youth Men 80 kg Right
1 SLOTSKYI, BOHDAN - Ukraine
2 BOTCHOIDZE, TAMAZ - Georgia
3 CHOMAKHASHVILI, LEVAN - Georgia
4 SLESARCIUC, SERGIU - Moldova
5 PETKUS, LUKAS - Lithuania
6 KHABALOV, EDUARD - Russia
7 KOPAN, CAFER - Turkey
8 ADAMOV, ADAM - Slovakia
9 KARAKASOGLU, BERKAN - Turkey
10 ÖSTMAN, MAGNUS - Finland
11 TRUTNEV, BOGDAN - Russia
12 ALEKSANDROV, STILIYAN - Bulgaria
Youth Men 85 kg Right
1 MELIKISHVILI, GIORGI - Georgia
2 MAMUCHARASHVILI, OTARI - Georgia
3 SOKOTUN, STANISLAV - Ukraine
4 BAYRAM, SERKAN - Turkey
5 BOSTANOV, SHAMIL - Russia
6 PETKUS, ROKAS - Lithuania
7 PALADA, LUKA - Croatia
8 OLTEANU, AUGUSTIN - Romania
9 HEIMDAL, FRANK ROGER - Norway
10 AKTAS, MURAT ORKUN - Turkey
11 CHALKOS, EMMANOUIL - Greece
Youth Men 90 kg Right
1 TCHIKADZE, NUGZARI - Georgia
2 BATSINILAS, ILIAS - Greece
3 BROIANI, MERALI - Georgia
4 MIRONENKO, KIRILL - Russia
5 DIADIUK, VITALII - Ukraine
6 BINGOL, ISMAIL - Turkey
7 ATHANASIADIS, GEORGIOS - Greece
8 SZAKALAS, SZILARD - Hungary
9 AR, METEHAN - Turkey
Youth Men +90 kg Right
1 DADIKYAN, DAVIT - Armenia
2 BAGAEV, ZAKHAR - Russia
3 KIKABIDZE, MAMUKA - Georgia
4 TOTEV, ASPARUH - Bulgaria
5 JUHAS, PATRIK - Slovakia
6 KAULASHVILI, UCHA - Georgia
7 SENER, TALHA - Turkey
8 OLSEN, GEIR INGE KALAND - Norway
9 UNLUSOY, ARDA - Turkey
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 7
MASTERS
LEFT ARM
MASTER CLASS (40 years old & over)
Master Women 60 kg Left
1 LEUENBERGER, LEILA - Switzerland
2 POLOVNIKOVA, ELIZAVETA - Russia
3 FAZEKAS, ANDREA - Hungary
Master Women 70 kg Left
1 DAMM, PETRA - Sweden
2 PETROVA, DAGMAR - Slovakia
3 KRAIKINA, NATALIA - Russia
4 YOVCHEVA, DONKA - Bulgaria
Master Women 80 kg Left
1 ZANKO, LILIYA - Ukraine
2 GRONLUND ERIKSSON, ANNA - Sweden
3 DIACHENKO, OKSANA - Ukraine
Master Women +80 kg Left
1 GABDRAKHMANOVA, RUZIA - Russia
2 THORNING, JENNY - Sweden
3 ANDERSEN, FOEBE-MARI - Norway
Master Men 70 kg Left
1 BOLDYREV, EDUARD - Russia
2 CHAMALAKIS, STELIOS - Greece
3 BOGDANSKI, KIRIL - Bulgaria
4 OGUZ, CETIN - Turkey
5 GHARAGYOZYAN, ARTSVIK - France
6 KOROSI, TIBOR - Hungary
7 SUNDE, JAN ERIK - Norway
8 KOLLAR, CSABA - Hungary
9 GAVASHELI, IGOR - Russia
10 KOSTAS, ILIAS - Greece
Master Men 80 kg Left
1 ANDRONACHE, DANIEL - Romania
2 STEBELIAK, OLEKSANDR - Ukraine
3 DROKAN, MISLAV - Croatia
4 VALYI, IMRE - Hungary
5 ISIK, OSMAN ZINNUR - Turkey
6 AREVALO, JOSE - Spain
7 KARLSSON, TOBIAS - Sweden
8 AKTAN, CEM - Turkey
9 EFSTATHIS, SIMEON - Greece
10 REINHOFER, BALAZS - Hungary
11 GOULIOUMIS , GIORGOS - Greece
Master Men 90 kg Left
1 ANELAUSKAS, DARIUS - Norway
2 ARROYO, RICHARD - Spain
3 SHAGALIN, VITALY - Russia
4 BASER, SINAN - Turkey
5 PETRIDIS, KONSTANTINOS - Greece
6 MARIN, ALEXANDRU - Romania
7 BELUNEK, JAROMIR - Czech Republic
8 STROFILLAS, VASILEIOS - Greece
9 BAROS, PETER - Slovakia
10 AKAN, BINALI - Turkey
Master Men 100 kg Left
1 KHRAMTSOV, EDUARD - Russia
2 ONCESCU, ION - Romania
3 LITOVTSEV, YEVHEN - Ukraine
4 BAYRAKLI, MUHAMMED - Turkey
5 GROCHOWSKI, MARIUSZ - Poland
6 YEUTUKHOVICH, BARIS - Netherlands
7 CHALKOS, GEORGIOS - Greece
8 KADUSHKIN, SERGEI - Russia
9 OLSSON, BJOERN VESTRUM - Norway
10 LARIN, VADYM - Ukraine
11 HOPPE, ERIC - Germany
12 SELNES, JAN MAGNE - Norway
13 SZANTI, IMRE - Hungary
14 MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria
15 UZUN, MUSTAFA - Turkey
Master Men +100 kg Left
1 ERDOGAN, ENGIN - Turkey
2 ZARKUA, LAVRENTI - Ukraine
3 TESARIK, DUSAN - Czech Republic
4 SPUSTA, PETER - Slovakia
5 DOBOS, ATTILA - Hungary
6 CECAN, FAIK - Turkey
7 ASIMOMITIS , IOANNIS - Greece
8 UREZOV, ALEKSEI - Russia
9 APTSIAURI, MERAB - Georgia
10 MOULAS, GIORGOS - Greece
GRAND MASTER CLASS
(50 years old & over)
Grand Master Women 70 kg Left
1 GIANNOPOULOU, KYRIAKI - Greece
2 LAITURI, PIRJO - Sweden
Grand Master Women 80 kg Left
ABDULLINA, LEILA - Russia
Grand Master Women +80 kg Left
DIMITROVA, ELENA - Bulgaria
Grand Master Men 70 kg Left
1 MEDVEDYEV, OLEKSANDR - Ukraine
2 ROGOZHINSKIY, VLADIMIR - Russia
3 KOVALEVSKII, IGOR - Russia
4 BAUMANN, JUERGEN - Germany
5 TARANENKO, MYKOLA - Ukraine
6 PANARETOS, ANTONIS - Greece
Grand Master Men 80 kg Left
1 PATRASCU, DANIEL - Romania
2 MANIADAKIS, MIHAILIS - Greece
3 STOOR, JARMO - Finland
4 ANDERSEN, FRODE - Norway
5 NERSISYAN, DAVIT - Armenia
6 REUTERGARDH, TORBJORN - Sweden
7 SIMON, TIBOR - Hungary
Grand Master Men 90 kg Left
1 CIRPONIS, AINARS - Norway
2 GONCHARENKO, VALERII - Russia
3 MANZINI, RICCARDO - Switzerland
4 SUNDLOF, PETER - Sweden
5 WALESKO, WOJCIECH - Poland
6 FARKAS, ISTVAN SR - Hungary
7 TUNCEL, HUSEYIN - Turkey
Grand Master Men 100 kg Left
1 LUNDGREN, MAGNUS - Sweden
2 SHESHIN, MIKHAIL - Russia
3 PALISKIS, ROMUTIS - Lithuania
4 BERG, OTTAR ARNE - Norway
Grand Master Men +100 kg Left
1 SOROKA, SERGEY - Russia
2 KHITSENKO, MYKOLA - Ukraine
3 ROBESCU, RELU - Romania
4 IVANOV, LYUBEN - Bulgaria
5 SOURITZUDUS, ANDREAS - Greece
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 8
SENIOR GRAND MASTER CLASS
(60 years old & over)
Senior Grand Master 75 kg Left
1 KIM, YURII - Russia
2 POZDNIAKOV, ALEXANDR - Russia
3 PODGORSKI, WIESLAW - Poland
Senior Grand Master 90 kg Left
1 JONSSON, JONNY - Sweden
2 CARLOGANU, MIRCEA - Romania
Senior Grand Master 100 kg Left
1 STEPANOV, VLADIMIR - Russia
2 KHARCHENKO , IURII - Ukraine
3 FILIKIDIS, PANTELIS - Greece
4 STUSEK, JAROSLAV - Czech Republic
Senior Grand Master +100 kg Left
1 KORYAKIN, ALEKSANDR - Russia
2 FEBERWEE, HERMAN - Netherlands
3 NURETDINOV, FANIS - Russia
4 MIKELIONIS, VYDAS - Lithuania
RIGHT ARM
MASTER CLASS (40 years old & over)
Master Women 60 kg Right
1 LEUENBERGER, LEILA - Switzerland
2 FAZEKAS, ANDREA - Hungary
3 POLOVNIKOVA, ELIZAVETA - Russia
Master Women 70 kg Right
1 PETROVA, DAGMAR - Slovakia
2 DAMM, PETRA - Sweden
3 KRAIKINA, NATALIA - Russia
4 HADZIEVA, LADA - Bulgaria
5 YOVCHEVA, DONKA - Bulgaria
Master Women 80 kg Right
1 DIACHENKO, OKSANA - Ukraine
2 ZANKO, LILIYA - Ukraine
3 GRONLUND ERIKSSON, ANNA - Sweden
Master Women +80 kg Right
1 GABDRAKHMANOVA, RUZIA - Russia
2 ANDERSEN, FOEBE-MARI - Norway
Master Men 70 kg Right
1 BOLDYREV, EDUARD - Russia
2 ALTUNTAS, DAVUT - Turkey
3 CHAMALAKIS, STELIOS - Greece
4 BOGDANSKI, KIRIL - Bulgaria
5 KOROSI, TIBOR - Hungary
6 KOLLAR, CSABA - Hungary
7 OGUZ, CETIN - Turkey
8 GHARAGYOZYAN, ARTSVIK - France
9 KOSTAS, ILIAS - Greece
10 SUNDE, JAN ERIK - Norway
11 GAVASHELI, IGOR - Russia
Master Men 80 kg Right
1 ANDRONACHE, DANIEL - Romania
2 AREVALO, JOSE - Spain
3 ISIK, OSMAN ZINNUR - Turkey
4 PAPADAKIS, MICHAIL - Greece
5 AKTAN, CEM - Turkey
6 VALYI, IMRE - Hungary
7 GOULIOUMIS , GIORGOS - Greece
8 STEBELIAK, OLEKSANDR - Ukraine
9 DROKAN, MISLAV - Croatia
10 REINHOFER, BALAZS - Hungary
11 KARLSSON, TOBIAS - Sweden
Master Men 90 kg Right
1 ANELAUSKAS, DARIUS - Norway
2 ARROYO, RICHARD - Spain
3 MARIN, ALEXANDRU - Romania
4 AKAN, BINALI - Turkey
5 ANFILOFEV, ALEXANDER - Russia
6 SHAGALIN, VITALY - Russia
7 BAROS, PETER - Slovakia
8 STROFILLAS, VASILEIOS - Greece
9 GERONIMOS, VASILIS - Greece
10 BASER, SINAN - Turkey
11 BELUNEK, JAROMIR - Czech Republic
Master Men 100 kg Right
1 ONCESCU, ION - Romania
2 GROCHOWSKI, MARIUSZ - Poland
3 OLSSON, BJOERN VESTRUM - Norway
4 YEUTUKHOVICH, BARIS - Netherlands
5 KHRAMTSOV, EDUARD - Russia
6 KADUSHKIN, SERGEI - Russia
7 BAYRAKLI, MUHAMMED - Turkey
8 LITOVTSEV, YEVHEN - Ukraine
9 CHALKOS, GEORGIOS - Greece
10 SHAPOVALENKO, ANDRII - Ukraine
11 SZANTI, IMRE - Hungary
12 UZUN, MUSTAFA - Turkey
13 SELNES, JAN MAGNE - Norway
14 MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria
Master Men +100 kg Right
1 TESARIK, DUSAN - Czech Republic
2 DOBOS, ATTILA - Hungary
3 YENERER, AHMET - Turkey
4 UREZOV, ALEKSEI - Russia
5 ZARKUA, LAVRENTI - Ukraine
6 PUSCASU, IOAN - Romania
7 CHARALAMPOPOULOS, GIORGOS - Greece
8 SHARKOV, ANDREI - Russia
9 GIOKAS, XRISTOS - Greece
10 APTSIAURI, MERAB - Georgia
11 LARIN, VADYM - Ukraine
12 SPUSTA, PETER - Slovakia
13 CECAN, FAIK - Turkey
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 9
GRAND MASTER CLASS
(50 years old & over)
Grand Master Women 70 kg Right
1 GIANNOPOULOU, KYRIAKI - Greece
2 LAITURI, PIRJO - Sweden
Grand Master Women 80 kg Right
ABDULLINA, LEILA - Russia
Grand Master Women +80 kg Right
DIMITROVA, ELENA - Bulgaria
Grand Master Men 70 kg Right
1 MEDVEDYEV, OLEKSANDR - Ukraine
2 TARANENKO, MYKOLA - Ukraine
3 ROGOZHINSKIY, VLADIMIR - Russia
4 BAUMANN, JUERGEN - Germany
5 PANARETOS, ANTONIS - Greece
6 KOVALEVSKII, IGOR - Russia
Grand Master Men 80 kg Right
1 PATRASCU, DANIEL - Romania
2 ANDERSEN, FRODE - Norway
3 MANIADAKIS, MIHAILIS - Greece
4 REUTERGARDH, TORBJORN - Sweden
5 NERSISYAN, DAVIT - Armenia
6 SIMON, TIBOR - Hungary
7 STOOR, JARMO - Finland
Grand Master Men 90 kg Right
1 CIRPONIS, AINARS - Norway
2 TUNCEL, HUSEYIN - Turkey
3 GONCHARENKO, VALERII - Russia
4 SUNDLOF, PETER - Sweden
5 WALESKO, WOJCIECH - Poland
6 FARKAS, ISTVAN SR - Hungary
7 MANZINI, RICCARDO - Switzerland
Grand Master Men 100 kg Right
1 LUNDGREN, MAGNUS - Sweden
2 SHESHIN, MIKHAIL - Russia
3 PALISKIS, ROMUTIS - Lithuania
4 BERG, OTTAR ARNE - Norway
5 CHALKOS, VASILEIOS - Greece
Grand Master Men +100 kg Right
1 SOROKA, SERGEY - Russia
2 ROBESCU, RELU - Romania
3 KHITSENKO, MYKOLA - Ukraine
4 IVANOV, LYUBEN - Bulgaria
SENIOR GRAND MASTER CLASS
(60 years old & over)
Senior Grand Master 75 kg Right
1 KIM, YURII - Russia
2 POZDNIAKOV, ALEXANDR - Russia
3 PODGORSKI, WIESLAW - Poland
Senior Grand Master 90 kg Right
1 JONSSON, JONNY - Sweden
2 CARLOGANU, MIRCEA - Romania
Senior Grand Master 100 kg Right
1 STEPANOV, VLADIMIR - Russia
2 SLADEK, JAROSLAV - Czech Republic
3 KHARCHENKO, IURII - Ukraine
4 STUSEK, JAROSLAV - Czech Republic
Senior Grand Master +100 kg Right
1 KORYAKIN, ALEKSANDR - Russia
2 FEBERWEE, HERMAN - Netherlands
3 NURETDINOV, FANIS - Russia
4 MIKELIONIS, VYDAS - Lithuania
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 10
SENIORS
LEFT ARM
Senior Women 50 kg Left
1 BABAYIEVA, SNEZHANA - Slovakia
2 KHALFINA, YULIA - Russia
3 SHAPAVALAVA, LARYSA - Belarus
4 HRANATOVA, ANNA - Ukraine
5 BOGDANOVSKAYA, NATALIA - Russia
6 BLIND, JONNA - Sweden
7 BANEVA, INA - Bulgaria
8 VAROL, GOZDE - Turkey
9 DOBRIN, ANDREEA MARINELA - Romania
10 TIRIKON, BUSRA - Turkey
11 SCURATCOVA, NATALIA - Moldova
Senior Women 55 kg Left
1 VOLKOVA, ALINA - Russia
2 ILIUSHYNA, VIKTORIIA - Ukraine
3 PLIEVA, BELA - Georgia
4 PETROVA, DIMITRINA - Bulgaria
5 PUTKARADZE, MARINE - Georgia
6 BAREEVA, DIANA - Russia
7 KESER, UMRAN - Turkey
8 YILMAZ, SUKRIYE - Turkey
9 LEUENBERGER, LEILA - Switzerland
10 PEPE , VASILIKI - Greece
11 ALEKSIC, BOJANA - Serbia
12 POPESCU, IOANA - Romania
13 DUMITRU, CRISTINA - Moldova
14 PUSIC, ANA - Serbia
15 PAPADOPULOU, ELINA - Greece
Senior Women 60 kg Left
1 DEBNAROVA, LUCIA - Slovakia
2 BAEVA, MILANA - Russia
3 BARZSO, HENRIETTA - Hungary
4 SALMAN, EMEL - Turkey
5 BUTAUTAITE, GABRIELE - Lithuania
6 MAZURENKO, IRINA - Russia
7 CAN, MUNIRE - Turkey
8 VILICU, ROXANA - Romania
9 PERIS, NICOLETA - Moldova
10 KONSTANTINIDOU, MARIA - Greece
11 MARINESCU, ELENA - Romania
Senior Women 65 kg Left
1 GLADKAIA, IRINA - Russia
2 PRUSAKOVA, EKATERINA - Russia
3 SHULIKA , MARYNA - Ukraine
4 GUGUCHKOVA, MARIANA - Bulgaria
5 BILGIC, GULHAN - Turkey
6 DEENKO, LINA - Ukraine
7 OSTROWSKA, MALGORZATA - Poland
8 RIMKUVIENE, INGA – Lithuania
9 IVASCU, MIRELA - Romania
10 PRISCARI, OLGA - Moldova
11 KONSTANTINIDOU, OLGA- Greece
12 PATRASCU, LOREDANA - Romania
Senior Women 70 kg Left
1 NIKISHEVA, EKATERINA - Russia
2 TORSEEVA, NATALIA - Russia
3 DAMM, PETRA - Sweden
4 SARIBAL, GULENDAM - Turkey
5 RAASOK, CECILIE - Norway
6 KOVACS, CAROLINE – Hungary
7 PAPADOPOULOU, ANGELIKI - Greece
8 MIRON, LIUDMILA - Moldova
9 IVANOVA, CLARA - Greece
10 IONESCU, IOANA - Romania
Senior Women 80 kg Left
1 MAKEEVA, IRINA - Russia
2 MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia
3 ZANKO, LILIYA - Ukraine
4 ARGVLIANI, LIA - Georgia
5 DIACHENKO, OKSANA - Ukraine
6 USTUNKAYA, NURHAN - Turkey
7 GRONLUND ERIKSSON, ANNA - Sweden
8 KOPYLOVA, ELENA - Russia
Senior Women 90 kg Left
1 VAITKUTE, EGLE - Lithuania
2 KALIUK, TATSIANA - Belarus
3 BARANOVSKAYA, IANA - Russia
4 DEMIRHAN, CILEM - Turkey
5 LINDKVIST, JESSICA - Sweden
6 FURTAK, EWELINA - Poland
7 LINDKVIST, JENNIFER - Sweden
Senior Women +90 kg Left
1 SAMOTOY, ALINA - Russia
2 KAIROVA, MADINA - Russia
3 JONSSON, KRISTINA - Sweden
4 SODERLUND, ANNE - Finland
5 DAMAR, AYSU - Turkey
Senior Men 55 kg Left
1 OMARASHVILI, SHOTA - Georgia
2 MEBONIA, GIORGI - Georgia
3 AIBAZOV, AKHMAT - Russia
4 TALHA AY, ENES - Turkey
5 ZIIATDINOV, IREK - Russia
6 IVANYTSKYI, NAZARII - Ukraine
Senior Men 60 kg Left
1 ADAMYAN, ASHOT - Armenia
2 BALANDIN, OLEKSANDR - Ukraine
3 ALBAS, EMRE - Turkey
4 TSEREKAEV, ROMAN - Russia
5 TAEGER, FABIAN - Germany
6 TAEGER, JAN - Germany
7 AKBAS, AHMET - Turkey
8 DAVITASHVILI, LEVANI - Georgia
9 POGOSIANI, LEVANI - Georgia
10 RUSTAMOV, YALCHIN - Azerbaijan
11 BAKKE, STIAN BRU - Norway
12 CHOCHIEV, IBRAGIM - Russia
Senior Men 65 kg Left
1 SIBIKIN, ILIYA - Russia
2 GABRAVA, VILENI - Georgia
3 STEPANYAN, DAVIT - Armenia
4 ZAVRASHVILI, ALEKSI - Georgia
5 CABAOGLU, AHMET RECEP - Turkey
6 FARNIEV, EGOR - Russia
7 BARAGLI, VALENTIN - Switzerland
8 MAKARANKA, ALEH - Belarus
9 SKENDEROV, RADOSLAV - Bulgaria
10 SUSCA, MARIUS - Romania
11 KIZILAY, ISMAIL - Turkey
Senior Men 70 kg Left
1 CHERKASOV, OLEG - Russia
2 MAIOROV, DMITRII - Germany
3 SITCHINAVA, GOCHA - Georgia
4 SHEPITKO, SERHII - Ukraine
5 SCURATCOV, VASILII - Moldova
6 ZINOVEV, MAKSIM - Russia
7 URBEKHASHVILI, GIORGI - Georgia
8 UZUL, RAMAZAN - Turkey
9 UZUL, MUHAMMED FERMAN - Turkey
10 MATIASH, DENYS - Ukraine
11 DELIDZHAKOV, HRISTO - Bulgaria
12 GREGORICKA, IVAN - Slovakia
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 11
Senior Men 75 kg Left
1 ZIRAKASHVILI, IRAKLI - Georgia
2 OKROTSVARIDZE, ZAZA - Georgia
3 OKCU, EMRAH - Turkey
4 SKYAEV, ORTAN - Russia
5 KALCHEV, SVETOSLAV - Bulgaria
6 PRIEDE, MARATS - Latvia
7 DANOVSKI, DIMITAR - Bulgaria
8 ANDRIAN, VADIM - France
9 FABIAN, ZSOLT - Hungary
10 MOCHERNIUK, DMYTRO - Ukraine
11 TRIPLAT, PETAR - Croatia
12 MÄKELÄ, TUOMAS - Finland
13 MANIADAKIS, VASILEIOS - Greece
Senior Men 80 kg Left
1 VLADISLAVS, KRASOVSKIS - Latvia
2 SIMEONOV, BOZHIDAR - Bulgaria
3 DOBRIN, VIOREL - Romania
4 NAVRUZALIEV, IMRAN - Russia
5 ONIANI, BETKILI - Georgia
6 MELADZE, VALERIANI - Georgia
7 CHATINYAN, ERIK - Armenia
8 NABIEV, RUSLAN - Russia
9 ANDRONACHE, DANIEL - Romania
10 GOSPODINOV, VALENTIN - Bulgaria
11 BERG, PATRIK - Sweden
12 HRITZ, FILIP - Slovakia
13 FILIKIDIS, DIMITRIS - Greece
14 SHELEST, VOLODYMYR - Ukraine
15 JENSSEN, ERLEND HOERTE - Norway
16 GRAVDAL, ROBERT - Norway
Senior Men 85 kg Left
1 DIMITROV, PLAMEN - Bulgaria
2 TAVBERIDZE, ZURAB - Georgia
3 KOVACS, PETER - Hungary
4 HRISTOV, NEDALIN - Bulgaria
5 MNATSAKANYAN, VLADIMIR - Armenia
6 URTAEV, ATSAMAZ - Russia
7 LACIAK, KAMIL - Poland
8 SAMUSHIA, DAVIT - Georgia
9 SHEMCHUK, DMYTRO - Ukraine
10 NOWOTARSKI, GRZEGORZ - Poland
11 DRUGČEVIĆ, MIHAEL - Croatia
12 LIEPINS, RAIMONDS - Latvia
13 KOLAK, ANTONIO - Croatia
14 AIBAZOV, MARAT - Russia
15 GOUSIS, PANAGIOTIS - Greece
16 STAN, DANIEL - Romania
17 TSIMIPIDIS, NIKOLAOS - Greece
18 IONESCU, VALENTIN - Romania
Senior Men 90 kg Left
1 ANDREEV, SASHO - Bulgaria
2 CHERSKIY, MAKSIM - Russia
3 ZOLOEV, SPARTAK - Russia
4 IMERLISHVILI, VASO - Georgia
5 ATHANASIADIS, GEORGIOS - Greece
6 JANKOVIC, PETAR - Germany
7 GUMUSOGLU, MUHAMMED - Turkey
8 RUDZITIS, REINIS - Latvia
9 ANELAUSKAS, DARIUS - Norway
10 ABULASHVILI, GURAMI - Georgia
11 HEGETSCHWEILER, ROMAN - Switzerland
12 KILINC, ALPERCAN - Turkey
13 SALMINEN, JUHA - Finland
14 ENACHE, BOGDAN - Romania
15 PATRASCU, STEFAN - Moldova
16 BOGDANOVIC, DEJAN - Serbia
17 PETRESCU, RARES - Romania
Senior Men 100 kg Left
1 BINATOV, ELCHIN - Georgia
2 GASSIEV, SOSLAN - Russia
3 DADIKYAN, DAVIT - Armenia
4 ALIDINOV, AYDER - Ukraine
5 TSONEV, YORDAN - Bulgaria
6 KOLESNICHENKO, NIKOLAI - Russia
7 PETKUS, EDIKAS - Lithuania
8 PASHURISHVILI, GURAM - Georgia
9 GUBAEV, ASLAN - Germany
10 BAYRAKLI, MUHAMMED - Turkey
11 MARHARINT, PETRO - Ukraine
12 SOVIC, VIKTORIO - Croatia
13 SOMMERHILL, EIRIK ANDREAS - Norway
14 HARKABUZIK, PIOTR - Poland
15 MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria
16 OGER, ABUBEKIR - Turkey
Senior Men 110 kg Left
1 MATYUSHENKO, IVAN - Russia
2 ARABULI, DAVITI - Georgia
3 BERIDZE, VAKHTANG - Georgia
4 MILANOV, LYUBOMIR - Bulgaria
5 KALIAZIN, ANTON - Ukraine
6 SIMIC, ANDRIJA - Croatia
7 SEDIS, SANDRIS - Latvia
8 GRISHIN, ARTEM - Russia
9 ERDOGAN, ENGIN - Turkey
10 PETROU, VASILIS - Greece
11 DAHL, RONNY - Sweden
12 PANTALEEV, MARIN - Bulgaria
13 BAUMAN, ADAM - Hungary
14 MYKHAILENKO, OLEG - Ukraine
15 JUVONEN, TOPI - Finland
16 YENERER, AHMET - Turkey
17 PETRESCU, FLORIAN - Romania
Senior Men +110 kg Left
1 MADOYAN, DAVIT - Armenia
2 OSMANLI, FERIT - Turkey
3 MLADENOV, IVAN - Bulgaria
4 PETROV, MITKO - Bulgaria
5 BATTAGLIA, MANUEL - Italy
6 POSKA, BORIS - Russia
7 ALTUNTAS, MUSTAFA - Turkey
8 MALTCEV, RUSLAN - Russia
9 MARINO, MAXIME - Belgium
10 ZARKUA, LAVRENTI - Ukraine
11 AIMASMAKI, JANNE - Finland
12 LUTIDZE, REVAZ - Georgia
13 STAHLHOFEN, CHRISTIAN - Germany
14 PUSCASU, IOAN - Romania
15 RAGUŽ, ANDRIJA - Croatia
16 KOSTIC, ALEKSANDAR - Serbia
17 SOTIRIOU, GEORGIOS - Greece
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 12
RIGHT ARM
Senior Women 50 kg Right
1 RESHETNIK, ELIZAVETA - Russia
2 BABAYIEVA, SNEZHANA - Slovakia
3 KHALFINA, YULIA - Russia
4 VAROL, GOZDE - Turkey
5 BLIND, JONNA - Sweden
6 SHAPAVALAVA, LARYSA - Belarus
7 HRANATOVA, ANNA - Ukraine
8 BANEVA, INA - Bulgaria
9 SCURATCOVA, NATALIA - Moldova
10 TIRIKON, BUSRA - Turkey
Senior Women 55 kg Right
1 PETROVA, DIMITRINA - Bulgaria
2 ILIUSHYNA, VIKTORIIA - Ukraine
3 PLIEVA, BELA - Georgia
4 PUTKARADZE, MARINE - Georgia
5 BAREEVA, DIANA - Russia
6 VOLKOVA, ALINA - Russia
7 KESER, UMRAN - Turkey
8 LEUENBERGER, LEILA - Switzerland
9 YILMAZ, SUKRIYE - Turkey
10 PEPE , VASILIKI – Greece
11 DUMITRU, CRISTINA - Moldova
12 POPESCU, IOANA - Romania
13 PAPADOPULOU, ELINA - Greece
14 IONESCU, ANDREEA - Romania
15 ALEKSIC, BOJANA - Serbia
16 DUMITRU, LARISA - Moldova
17 PUSIC, ANA - Serbia
Senior Women 60 kg Right
1 AFONINA, EKATERINA - Russia
2 BAEVA, MILANA - Russia
3 DEBNAROVA, LUCIA - Slovakia
4 CAN, MUNIRE - Turkey
5 BARZSO, HENRIETTA - Hungary
6 BUTAUTAITE, GABRIELE - Lithuania
7 SALMAN, EMEL - Turkey
8 VILICU, ROXANA - Romania
9 MARINESCU, ELENA - Romania
10 PERIS, NICOLETA - Moldova
11 KONSTANTINIDOU, MARIA - Greece
Senior Women 65 kg Right
1 GLDKAIA, IRINA - Russia
2 FZDALOVA, ADELIA - Russia
3 EMENKO, LINA - Ukraine
4 OSTROWSKA, MALGORZATA - Poland
5 RZHKO, VIKTORIIA - Ukraine
6 GUUCHKOVA, MARIANA - Bulgaria
7 BILGC, GULHAN - Turkey
8 RIMUVIENE, INGA - Lithuania
9 PRISARI, OLGA - Moldova
10 IVASU, MIRELA - Romania
11 PATASCU, LOREDANA - Romania
12 KONSTANTINIDOU, OLGA- Greece
Senior Women 70 kg Right
1 NIKISHEVA, EKATERINA - Russia
2 KOVACS, CAROLINE - Hungary
3 ANOKHINA, YULIA - Russia
4 DAMM, PETRA - Sweden
5 SARIBAL, GULENDAM - Turkey
6 RAASOK, CECILIE - Norway
7 SHULIKA, MARYNA - Ukraine
8 PAPADOPOULOU, ANGELIKI - Greece
9 IVANOVA, CLARA - Greece
10 MIRON, LIUDMILA - Moldova
11 IONESCU, IOANA - Romania
Senior Women 80 kg Right
1 MAKEEVA, IRINA - Russia
2 MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia
3 DIACHENKO, OKSANA - Ukraine
4 KOPYLOVA, ELENA - Russia
5 GRONLUND ERIKSSON, ANNA - Sweden
6 ZANKO, LILIYA - Ukraine
7 USTUNKAYA, NURHAN - Turkey
8 ARGVLIANI, LIA - Georgia
Senior Women 90 kg Right
1 VAITKUTE, EGLE - Lithuania
2 KALIUK, TATSIANA - Belarus
3 LINDKVIST, JESSICA - Sweden
4 GABDRAKHMANOVA, RUZIA - Russia
5 BARANOVSKAYA, IANA - Russia
6 DEMIRHAN, CILEM - Turkey
7 FURTAK, EWELINA - Poland
Senior Women +90 kg Right
1 BALCHUGOVA, VALENTINA - Russia
2 KAIROVA, MADINA - Russia
3 SODERLUND, ANNE - Finland
4 JONSSON, KRISTINA - Sweden
5 DAMAR, AYSU - Turkey
Senior Men 55 kg Right
1 TALHA AY, ENES - Turkey
2 MEBONIA, GIORGI - Georgia
3 IVANYTSKYI, NAZARII - Ukraine
4 KHITURIDZE, LEVAN - Georgia
5 ZIIATDINOV, IREK - Russia
6 MARINCHEV, DIMITAR - Bulgaria
7 AIBAZOV, AKHMAT - Russia
Senior Men 60 kg Right
1 TSEREKAEV, ROMAN - Russia
2 BIYIKOGLU, SAID ERKAM - Turkey
3 POGOSIANI, LEVANI - Georgia
4 TAEGER, FABIAN - Germany
5 ADAMYAN, ASHOT - Armenia
6 TCHINTCHARAULI, IMEDA - Georgia
7 CHOCHIEV, IBRAGIM - Russia
8 ALBAS, EMRE - Turkey
9 TAEGER, JAN - Germany
10 BAKKE, STIAN BRU – Norway
11 PETRE, CRISTIAN - Romania
12 NEACSU, ADRIAN - Moldova
Senior Men 65 kg Right
1 ZAVRASHVILI, ALEKSI - Georgia
2 FARNIEV, EGOR - Russia
3 STEPANYAN, DAVIT - Armenia
4 GABRAVA, VILENI - Georgia
5 SOGAEV, AZAMAT - Russia
6 MAKEDONSKYI, OLEKSANDR - Ukraine
7 YILDIZOGLU, YUSUF ZIYA - Turkey
8 SKENDEROV, RADOSLAV - Bulgaria
9 TATLI, MUHAMMED YASUGAY - Turkey
10 MAKARANKA, ALEH - Belarus
11 NEDELESCU, ALIN - Romania
12 SUSCA, MARIUS - Romania
13 BARAGLI, VALENTIN - Switzerland
Senior Men 70 kg Right
1 CHERKASOV, OLEG - Russia
2 VARHAN, MURAT - Turkey
3 DELIDZHAKOV, HRISTO - Bulgaria
4 SCHLITTE, MATTHIAS - Germany
5 ZINOVEV, MAKSIM - Russia
6 GREGORICKA, IVAN - Slovakia
7 NATSVLISHVILI, TENGIZI - Georgia
8 MATIASH, DENYS - Ukraine
9 ICHKITI, VALIKO - Georgia
10 KUZLO, ADAM - Ukraine
11 MAIOROV, DMITRII - Germany
12 UZUL, MUHAMMED FERMAN - Turkey
13 SCURATCOV, VASILII - Moldova
14 VLADESCU, MARCEL - Romania
15 GHERGHINA, MIHAIL - Moldova
16 KOUTRIS, ALEXANDROS - Greece
17 PETROVIC, RADOVAN - Serbia
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 13
Senior Men 75 kg Right
1 MAKAROV, ARTUR - Russia
2 OKCU, EMRAH - Turkey
3 SAFAROV, TABRIZ - Azerbaijan
4 ZIRAKASHVILI, IRAKLI - Georgia
5 GASHEVSKI, CVETAN - Bulgaria
6 OKROTSVARIDZE, ZAZA - Georgia
7 PIROYAN, ARMAN - Armenia
8 SKYAEV, ORTAN - Russia
9 FABIAN, ZSOLT - Hungary
10 DANOVSKI, DIMITAR - Bulgaria
11 SHEPITKO, SERHII - Ukraine
12 MOCHERNIUK, DMYTRO - Ukraine
13 ANDRIAN, VADIM - France
14 MANIADAKIS, VASILEIOS - Greece
15 TRIPLAT, PETAR - Croatia
16 PRIEDE, MARATS - Latvia
Senior Men 80 kg Right
1 SIMEONOV, BOZHIDAR - Bulgaria
2 VLADISLAVS, KRASOVSKIS - Latvia
3 DOBRIN, VIOREL - Romania
4 SAMUSHIA, DAVIT - Georgia
5 MELADZE, VALERIANI - Georgia
6 GIRARD, PASCAL - Switzerland
7 NABIEV, RUSLAN - Russia
8 CHATINYAN, ERIK - Armenia
9 SHELEST, VOLODYMYR - Ukraine
10 AKPEROV, VADIM - Russia
11 HRITZ, FILIP - Slovakia
12 FILIKIDIS, DIMITRIS - Greece
13 KALCHEV, SVETOSLAV - Bulgaria
14 BERG, PATRIK - Sweden
15 PETKUS, LUKAS - Lithuania
16 BJERKADAL, EIRIK - Norway
17 MANARKA, SARUNAS - Lithuania
18 STAN, DANIEL - Romania
19 JENSSEN, ERLEND HOERTE - Norway
Senior Men 85 kg Right
1 TAUTIEV, GEORGII - Russia
2 ZOLOEV, KHADZHIMURAT - Russia
3 MNATSAKANYAN, VLADIMIR - Armenia
4 DIMITROV, PLAMEN - Bulgaria
5 TAVBERIDZE, ZURAB - Georgia
6 MATIASHVILI, NIKOLOZ - Georgia
7 KOVACS, PETER - Hungary
8 LIEPINS, RAIMONDS - Latvia
9 KAN, DENIZ - Turkey
10 HRISTOV, NEDALIN - Bulgaria
11 LACIAK, KAMIL - Poland
12 SHEMCHUK, DMYTRO - Ukraine
13 PETKUS, ROKAS - Lithuania
14 DRUGČEVIĆ, MIHAEL - Croatia
15 KOLAK, ANTONIO - Croatia
16 ANDRONACHE, DANIEL - Romania
17 HLUBIK, MATUS - Slovakia
18 NOWOTARSKI, GRZEGORZ - Poland
19 GOUSIS, PANAGIOTIS - Greece
Senior Men 90 kg Right
1 ZOLOEV, SPARTAK - Russia
2 KOCAK, OGUZHAN - Turkey
3 ANDREEV, SASHO - Bulgaria
4 RUDZIIS, REINIS - Latvia
5 AIBAZOV, MARAT - Russia
6 ABULASHVILI, GURAMI - Georgia
7 ANELAUSKAS, DARIUS - Norway
8 GUMUSOGLU, MUHAMMED - Turkey
9 GAMTENADZE, IRAKLI - Georgia
10 JANKOVIC, PETAR - Germany
11 SALMINEN, JUHA - Finland
12 ATHANASIADIS, GEORGIOS - Greece
13 HEGETSCHWEILER, ROMAN - Switzerland
14 PATRASCU, STEFAN - Moldova
15 ENACHE, BOGDAN - Romania
16 BOGDANOVIC, DEJAN - Serbia
17 PETRESCU, RARES - Romania
Senior Men 100 kg Right
1 TSONEV, YORDAN - Bulgaria
2 MARHARINT, PETRO - Ukraine
3 DADIKYAN, DAVIT - Armenia
4 ALIDINOV, AYDER - Ukraine
5 HARKABUZIK, PIOTR - Poland
6 KOLESNICHENKO, NIKOLAI - Russia
7 SOVIC, VIKTORIO - Croatia
8 TVALIASHVILI, GIORGI - Georgia
9 GASSIEV, SOSLAN - Russia
10 BINATOV, ELCHIN - Georgia
11 CHALASTARAS, SPYRIDON - Greece
12 OGER, ABUBEKIR - Turkey
13 BASHEV, FABIEN - Bulgaria
14 GUBAEV, ASLAN - Germany
15 LA COLA, CEDRIC - Belgium
16 BAYRAKLI, MUHAMMED - Turkey
17 PETKUS, EDIKAS - Lithuania
18 OLSSON, BJOERN VESTRUM - Norway
19 SMILJKOVIC, NENAD - Serbia
20 SOMMERHILL, EIRIK ANDREAS - Norway
Senior Men 110 kg Right
1 MATYUSHENKO, IVAN - Russia
2 GRISHIN, ARTEM - Russia
3 SEDIS, SANDRIS - Latvia
4 PETROV, MITKO - Bulgaria
5 SIMIC, ANDRIJA - Croatia
6 PANTALEEV, MARIN - Bulgaria
7 MURADIAN, HEVORH - Ukraine
8 ARABULI, DAVITI - Georgia
9 ERDOGAN, ENGIN - Turkey
10 DAHL, RONNY - Sweden
11 MYKHAILENKO, OLEG - Ukraine
12 BERIDZE, VAKHTANG - Georgia
13 YENERER, AHMET - Turkey
14 JUVONEN, TOPI - Finland
15 PETROU, VASILIS - Greece
16 BAUMAN, ADAM - Hungary
17 PETRESCU, FLORIAN - Romania
Senior Men +110 kg Right
1 OSMANLI, FERIT - Turkey
2 SHORIN, ROMAN - Russia
3 BATTAGLIA, MANUEL - Italy
4 POSKA, BORIS - Russia
5 MADOYAN, DAVIT - Armenia
6 STAHLHOFEN, CHRISTIAN - Germany
7 AIMASMAKI, JANNE - Finland
8 MILANOV, LYUBOMIR - Bulgaria
9 MLADENOV, IVAN - Bulgaria
10 LUTIDZE, REVAZ - Georgia
11 PUSCASU, IOAN - Romania
12 ZARKUA, LAVRENTI - Ukraine
13 MARINO, MAXIME - Belgium
14 RAGUŽ, ANDRIJA - Croatia
15 ALTUNTAS, MUSTAFA - Turkey
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 14
OVER ALL Team standings
Team Points Gold / Silver / Bronze
1 Russia 68 / 51 / 34
2 Georgia 28 / 20 / 20
3 Turkey 18 / 28 / 27
4 Ukraine 9 / 14 / 19
5 Sweden 8 / 10 / 8
6 Slovakia 7 / 6 / 5
7 Bulgaria 7 / 1 / 6
8 Romania 5 / 4 / 4
9 Armenia 4 / 2 / 7
10 Norway 4 / 2 / 2
11 Greece 2 / 5 / 3
12 Lithuania 2 / 3 / 3
13 Azerbaijan 2 / 2 / 2
14 Switzerland 2 / 0 / 1
15 Czech Republic 1 / 1 / 2
16 Latvia 1 / 1 / 1
17 Hungary 0 / 4 / 4
18 Spain 0 / 3 / 0
19 Poland 0 / 2 / 3
20 Belarus 0 / 2 / 1
21 Netherlands 0 / 2 / 0
22 Germany 0 / 1 / 0
23 Finland 0 / 0 / 2
24 Croatia 0 / 0 / 1
25 Moldova 0 / 0 / 1
26 Italy 0 / 0 / 1
27 Serbia 0 / 0 / 0
28 France 0 / 0 / 0
29 Lebanon 0 / 0 / 0
30 Belgium 0 / 0 / 0
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 15
JUNIOR FEMALE Team standings
Team Points Gold / Silver / Bronze
1 Russia 23 / 12 / 10
2 Turkey 7 / 16 / 13
3 Slovakia 4 / 2 / 3
4 Ukraine 3 / 3 / 6
5 Sweden 3 / 3 / 4
6 Lithuania 0 / 2 / 0
7 Georgia 0 / 1 / 1
8 Hungary 0 / 1 / 1
9 Bulgaria 0 / 0 / 0
10 Romania 0 / 0 / 0
11 Poland 0 / 0 / 0
12 Serbia 0 / 0 / 0
13 Switzerland 0 / 0 / 0
14 Armenia 0 / 0 / 0
15 Norway 0 / 0 / 0
16 Greece 0 / 0 / 0
17 Azerbaijan 0 / 0 / 0
18 Czech Republic 0 / 0 / 0
19 Latvia 0 / 0 / 0
20 Spain 0 / 0 / 0
21 Belarus 0 / 0 / 0
22 Netherlands 0 / 0 / 0
23 Germany 0 / 0 / 0
24 Finland 0 / 0 / 0
25 Croatia 0 / 0 / 0
26 Moldova 0 / 0 / 0
27 Italy 0 / 0 / 0
28 France 0 / 0 / 0
29 Lebanon 0 / 0 / 0
30 Belgium 0 / 0 / 0
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 16
JUNIOR MALE Team standings
Team Points Gold / Silver / Bronze
1 Georgia 24 / 13 / 14
2 Russia 10 / 18 / 10
3 Turkey 8 / 5 / 10
4 Armenia 2 / 2 / 2
5 Azerbaijan 2 / 2 / 1
6 Ukraine 2 / 1 / 4
7 Greece 0 / 3 / 0
8 Sweden 0 / 2 / 0
9 Poland 0 / 1 / 1
10 Lithuania 0 / 1 / 1
11 Bulgaria 0 / 0 / 2
12 Slovakia 0 / 0 / 1
13 Czech Republic 0 / 0 / 1
14 Moldova 0 / 0 / 1
15 Romania 0 / 0 / 0
16 Norway 0 / 0 / 0
17 Croatia 0 / 0 / 0
18 Latvia 0 / 0 / 0
19 Lebanon 0 / 0 / 0
20 Spain 0 / 0 / 0
21 Finland 0 / 0 / 0
22 Hungary 0 / 0 / 0
23 Switzerland 0 / 0 / 0
24 Belarus 0 / 0 / 0
25 Netherlands 0 / 0 / 0
26 Germany 0 / 0 / 0
27 Italy 0 / 0 / 0
28 Serbia 0 / 0 / 0
29 France 0 / 0 / 0
30 Belgium 0 / 0 / 0
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 17
MASTER FEMALE Team standings
Team Points Gold / Silver / Bronze
1 Russia 4 / 1 / 3
2 Ukraine 2 / 1 / 1
3 Bulgaria 2 / 0 / 0
4 Greece 2 / 0 / 0
5 Switzerland 2 / 0 / 0
6 Sweden 1 / 5 / 1
7 Slovakia 1 / 1 / 0
8 Hungary 0 / 1 / 1
9 Norway 0 / 1 / 1
10 Georgia 0 / 0 / 0
11 Turkey 0 / 0 / 0
12 Romania 0 / 0 / 0
13 Armenia 0 / 0 / 0
14 Lithuania 0 / 0 / 0
15 Azerbaijan 0 / 0 / 0
16 Czech Republic 0 / 0 / 0
17 Latvia 0 / 0 / 0
18 Spain 0 / 0 / 0
19 Poland 0 / 0 / 0
20 Belarus 0 / 0 / 0
21 Netherlands 0 / 0 / 0
22 Germany 0 / 0 / 0
23 Finland 0 / 0 / 0
24 Croatia 0 / 0 / 0
25 Moldova 0 / 0 / 0
26 Italy 0 / 0 / 0
27 Serbia 0 / 0 / 0
28 France 0 / 0 / 0
29 Lebanon 0 / 0 / 0
30 Belgium 0 / 0 / 0
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 18
MASTER MALE Team standings
Team Points Gold / Silver / Bronze
1 Russia 11 / 6 / 6
2 Romania 5 / 4 / 2
3 Norway 4 / 1 / 1
4 Sweden 4 / 0 / 0
5 Ukraine 2 / 5 / 3
6 Turkey 1 / 2 / 2
7 Czech Republic 1 / 1 / 1
8 Spain 0 / 3 / 0
9 Greece 0 / 2 / 3
10 Netherlands 0 / 2 / 0
11 Poland 0 / 1 / 2
12 Hungary 0 / 1 / 0
13 Lithuania 0 / 0 / 2
14 Bulgaria 0 / 0 / 1
15 Finland 0 / 0 / 1
16 Switzerland 0 / 0 / 1
17 Croatia 0 / 0 / 1
18 Germany 0 / 0 / 0
19 Armenia 0 / 0 / 0
20 Slovakia 0 / 0 / 0
21 France 0 / 0 / 0
22 Georgia 0 / 0 / 0
23 Azerbaijan 0 / 0 / 0
24 Latvia 0 / 0 / 0
25 Belarus 0 / 0 / 0
26 Moldova 0 / 0 / 0
27 Italy 0 / 0 / 0
28 Serbia 0 / 0 / 0
29 Lebanon 0 / 0 / 0
30 Belgium 0 / 0 / 0
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 19
SENIOR FEMALE Team standings
Team Points Gold / Silver / Bronze
1 Russia 11 / 8 / 3
2 Slovakia 2 / 3 / 1
3 Lithuania 2 / 0 / 0
4 Bulgaria 1 / 0 / 0
5 Ukraine 0 / 2 / 4
6 Belarus 0 / 2 / 1
7 Hungary 0 / 1 / 1
8 Sweden 0 / 0 / 3
9 Georgia 0 / 0 / 2
10 Finland 0 / 0 / 1
11 Turkey 0 / 0 / 0
12 Poland 0 / 0 / 0
13 Norway 0 / 0 / 0
14 Greece 0 / 0 / 0
15 Moldova 0 / 0 / 0
16 Romania 0 / 0 / 0
17 Switzerland 0 / 0 / 0
18 Armenia 0 / 0 / 0
19 Azerbaijan 0 / 0 / 0
20 Czech Republic 0 / 0 / 0
21 Latvia 0 / 0 / 0
22 Spain 0 / 0 / 0
23 Netherlands 0 / 0 / 0
24 Germany 0 / 0 / 0
25 Croatia 0 / 0 / 0
26 Italy 0 / 0 / 0
27 Serbia 0 / 0 / 0
28 France 0 / 0 / 0
29 Lebanon 0 / 0 / 0
30 Belgium 0 / 0 / 0
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14- 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE page 20
SENIOR MALE Team standings
Team Points Gold / Silver / Bronze
1 Russia 9 / 6 / 2
2 Georgia 4 / 6 / 3
3 Bulgaria 4 / 1 / 3
4 Turkey 2 / 5 / 2
5 Armenia 2 / 0 / 5
6 Latvia 1 / 1 / 1
7 Ukraine 0 / 2 / 1
8 Germany 0 / 1 / 0
9 Romania 0 / 0 / 2
10 Italy 0 / 0 / 1
11 Hungary 0 / 0 / 1
12 Azerbaijan 0 / 0 / 1
13 Croatia 0 / 0 / 0
14 Poland 0 / 0 / 0
15 Greece 0 / 0 / 0
16 Moldova 0 / 0 / 0
17 Switzerland 0 / 0 / 0
18 Slovakia 0 / 0 / 0
19 Finland 0 / 0 / 0
20 Lithuania 0 / 0 / 0
21 Norway 0 / 0 / 0
22 Belarus 0 / 0 / 0
23 Belgium 0 / 0 / 0
24 France 0 / 0 / 0
25 Serbia 0 / 0 / 0
26 Sweden 0 / 0 / 0
27 Czech Republic 0 / 0 / 0
28 Spain 0 / 0 / 0
29 Netherlands 0 / 0 / 0
30 Lebanon 0 / 0 / 0

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0905 162 424