A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

Golemova ruka 2020, Česká republika - 25.1.2020 - Výsledky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Výsledky

Golemova ruka 2020, Česká republika - 25.1.2020

Image alt text.

GOLEM'S HAND RESULTS

JUNIOR18 MEN LEFT 65 KG

1. ČÍP ADAM. ARMWRESTLING TJ NOVÝ JIČÍN

2. BENČÍK KRISTIAN. SVK

3. ŠENK DAVID. AWK KOSTICE

JUNIOR18 MEN LEFT 75 KG

1. KNOTEK ZDENĚK. AWK KOSTICE

2. WESSELÝ DAVID. CZ JEDNOTLIVEC

3. ĎURČEK NIKOLAS. CZ JEDNOTLIVEC

4. MACHALA ADAM. ARMWRESTLING TJ NOVÝ JIČÍN

5. RAUS MAREK. AWK TIŠNOV

JUNIOR18 MEN LEFT +75 KG

1. HANZLÍK ADAM. SVK

2. MAROUSEK JOSEF. AWK DOLNÍ BOUSOV

3. KOTÚL PETER. SVK

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 65 KG

1. BENČÍK KRISTIAN. SVK

2. ČÍP ADAM. ARMWRESTLING TJ NOVÝ JIČÍN

3. ŠENK DAVID. AWK KOSTICE

JUNIOR18 MEN RIGHT 75 KG

1. KNOTEK ZDENĚK. AWK KOSTICE

2. ĎURČEK NIKOLAS. CZ JEDNOTLIVEC

3. MACHALA ADAM. ARMWRESTLING TJ NOVÝ JIČÍN

4. WESSELÝ DAVID. CZ JEDNOTLIVEC

5. RAUS MAREK. AWK TIŠNOV

JUNIOR18 MEN RIGHT +75 KG

1. KOTÚL PETER. SVK

2. HANZLÍK ADAM. SVK

3. SLEZÁK JIŘÍ. AWK TIŠNOV

4. MAROUSEK JOSEF. AWK DOLNÍ BOUSOV

5. MACÍČEK VIKTOR. ARMWRESTLING TJ NOVÝ JIČÍN

SENIOR MEN LEFT 65 KG

1. RAŠKA ONDŘEJ. AWK PRAHA

2. ČÍP ADAM. ARMWRESTLING TJ NOVÝ JIČÍN

3. BENČÍK KRISTIAN. SVK

4. KEREL VIKTOR. AWK HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU

5. GABRIŠ ALEXANDER. SVK

SENIOR MEN LEFT 75 KG

1. FÁBIÁN ZSOLT. HUN

2. LÖCZI JANOS. HUN

3. JAŠČEG JURAJ. SKV

4. POPOIĆ ALEKSANDAR. SRB

5. SOLTYS MARIN STANISLAW. POL

6. REINHOFER BALÁZS. HUN

7. VALA ROBERT. AWK KOSTICE

8. KUBAŠÁK MATÚŠ. SVK

9. SLAVCHEV EMIL. BGR

10. TRUBAČ JIŘÍ. AWK KOSTICE

11. ZAPADLO DAVID. AWK DOLNÍ BOUSOV

12. KNOTEK ZDENĚK. AWK KOSTICE

13. BUDAI MIKLÓS. HUN

SENIOR MEN LEFT 85 KG

1. KOZOLKA TOMÁŠ. SVK

2. KLIMEK MARTIN. SVK

3. POLÁK ŠIMON. AWK HLUK

4. CHUDÍK DAVID. SVK

5. PARA LUKASZ ANDRZEJ. POL

6. SCHOBER GEORG. AUT

7. ŠOKA DOMINIK. SVK

8. BŘEZINA VLASTIMIL. ŠUMAVSKÝ MEDVĚD

9. VOBORNÝ MAREK. AWK TIŠNOV

10. TIBENSKÝ MILAN. SVK

11. STAUDACHER ENGELBERT. AUT

12. ČAVARA MARTIN. SVK

13. GRAMER ŠTĚPÁN. AWK LABRIA

14. TURŇA JÁN. TRDLOKAFE

15. BAĎURA TOMÁŠ. AWK FRYŠTÁK

16. AL SADAT AYMAN. AUT

SENIOR MEN LEFT 95 KG

1. ČELEŠ PETER. SVK

2. KLEIN RADEK. TRDLOKAFE

3. DUDÁS VIKTOR. HUN

4. SZAKÁLLAS SZILÁRD. HUN

5. JACKULIAK JOZEF. SVK

6. JAKWERTH STEFAN. AUT

7. BOGDAN ROBERT. HUN

8. ROJKÓ ZOLTÁN. HUN

9. KAMBA MIROSLAV. AWK KOSTICE

10. SACK DANIEL. AUT

11. PROCHÁZKA VÁCLAV. ŠUMAVSKÝ MEDVĚD

SENIOR MEN LEFT 105 KG

1. VACULOVIČ VÁCLAV. AWK HLUK

2. CALETKA MARTIN. SVK

3. BÍLEK MICHAL. CZ JEDNOTLIVEC

4. FIKAR PAVEL. CZ JEDNOTLIVEC

 

SENIOR MEN LEFT +105 KG

1. TESAŘÍK DUŠAN. AWK HLUK

2. SVĚTLÝ TOMÁŠ. CZ JEDNOTLIVEC

3. NÉMETH ROBERT. HUN

4. KUTTNER FLORIAN. AUT

5. VODÁK MARTIN. AWK HLUK

6. PÖTZLBERGER RENE. AUT

7. MÓRO MICHAL. AWK TIŠNOV

8. ČAPEK MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV

SENIOR MEN RIGHT 65 KG

1. BENČÍK KRISTIAN. SVK

2. ČÍP ADAM. ARMWRESTLING TJ NOVÝ JIČÍN

3. RAŠKA ONDŘEJ. AWK PRAHA

4. HALLAK HAMDAN. AUT

5. GABRIŠ ALEXANDER. SVK

SENIOR MEN RIGHT 75 KG

1. FÁBIÁN ZSOLT. HUN

2. SLAVCHEV EMIL. BGR

3. JAŠČEG JURAJ. SKV

4. LÖCZI JANOS. HUN

5. POPOIĆ ALEKSANDAR. SRB

6. BUDAI MIKLÓS. HUN

7. VALA ROBERT. AWK KOSTICE

8. REINHOFER BALÁZS. HUN

9. KUBAŠÁK MATÚŠ. SVK

10. TRUBAČ JIŘÍ. AWK KOSTICE

11. SOLTYS MARIN STANISLAW. POL

12. KNOTEK ZDENĚK. AWK KOSTICE

13. ZAPADLO DAVID. AWK DOLNÍ BOUSOV

SENIOR MEN RIGHT 85 KG

1. SZAKÁCS GÁBOR. HUN

2. ŠOKA DOMINIK. SVK

3. SCHOBER GEORG. AUT

4. KLIMEK MARTIN. SVK

5. STAUDACHER ENGELBERT. AUT

6. PARA LUKASZ ANDRZEJ. POL

7. KOZOLKA TOMÁŠ. SVK

8. SVAČINA ROBIN. TJ SOKOL PODIVÍN

9. TURŇA JÁN. TRDLOKAFE

10. BŘEZINA VLASTIMIL. ŠUMAVSKÝ MEDVĚD

11. POLÁK ŠIMON. AWK HLUK

12. VOBORNÝ MAREK. AWK TIŠNOV

13. GRAMER ŠTĚPÁN. AWK LABRIA

14. BAĎURA TOMÁŠ. AWK FRYŠTÁK

15. AL SADAT AYMAN. AUT

SENIOR MEN RIGHT 95 KG

1. ČELEŠ PETER. SVK

2. SZAKÁLLAS SZILÁRD. HUN

3. JACKULIAK JOZEF. SVK

4. KLEIN RADEK. TRDLOKAFE

5. DUDÁS VIKTOR. HUN

6. SACK DANIEL. AUT

7. POLEČ ONDREJ. SVK

8. BOGDAN ROBERT. HUN

9. NÉMETH ALBERT VIKTOR. HUN

10. JAKWERTH STEFAN. AUT

11. KAMBA MIROSLAV. AWK KOSTICE

12. RIAN ZEESHAN. PAK

13. ROJKÓ ZOLTÁN. HUN

14. PROCHÁZKA VÁCLAV. ŠUMAVSKÝ MEDVĚD

 

SENIOR MEN RIGHT 105 KG

1. VACULOVIČ VÁCLAV. AWK HLUK

2. CALETKA MARTIN. SVK

3. PANTÁLEK JAKUB. ARMWRESTLING TJ NOVÝ JIČÍN

4. FIKAR PAVEL. CZ JEDNOTLIVEC

5. BÍLEK MICHAL. CZ JEDNOTLIVEC

SENIOR MEN RIGHT +105 KG

1. VODÁK MARTIN. AWK HLUK

2. TESAŘÍK DUŠAN. AWK HLUK

3. NÉMETH ROBERT. HUN

4. KUTTNER FLORIAN. AUT

5. SVĚTLÝ TOMÁŠ. CZ JEDNOTLIVEC

6. ČAPEK MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV

7. PÖTZLBERGER RENE. AUT

 

MASTER MEN LEFT 100 KG

1. BOGDAN ROBERT. HUN

2. ROJKÓ ZOLTÁN. HUN

3. REINHOFER BALÁZS. HUN

MASTER MEN LEFT +100 KG

1. TESAŘÍK DUŠAN. AWK HLUK

2. DEÁK LAJOS. HUN

3. SALACZ GÁBOR. HUN

4. ČAPEK MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV

5. PUŠICA SAŠA. CR

MASTER MEN RIGHT 100 KG

1. BOGDAN ROBERT. HUN

2. NÉMETH ALBERT VIKTOR. HUN

3. REINHOFER BALÁZS. HUN

4. SLÁDEK JAROSLAV. AWK PRAHA

5. ROJKÓ ZOLTÁN. HUN

6. MICHAELSON DAVID. AUT

MASTER MEN RIGHT +100 KG

1. ŽIVNÝ FRANTIŠEK. AWK DOLNÍ BOUSOV

2. TESAŘÍK DUŠAN. AWK HLUK

3. DEÁK LAJOS. HUN

4. HALAMA STANISLAV. SVK

5. SALACZ GÁBOR. HUN

6. ČAPEK MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV

OPEN MEN RIGHT

1. ŽIVNÝ FRANTIŠEK. AWK DOLNÍ BOUSOV

2. VODÁK MARTIN. AWK HLUK

3. ČELEŠ PETER. SVK

4. KLEIN RADEK. TRDLOKAFE

5. VACULOVIČ VÁCLAV. AWK HLUK

6. NÉMETH ROBERT. HUN

7. DEÁK LAJOS. HUN

8. TESAŘÍK DUŠAN. AWK HLUK

9. CALETKA MARTIN. SVK

10. JACKULIAK JOZEF. SVK

11. SVĚTLÝ TOMÁŠ. CZ JEDNOTLIVEC

JUNIOR18 WOMEN LEFT +55 KG

1. VERBÓCZKI LUCA. HUN

2. POLÁKOVÁ ESTER. AWK HLUK

3. VALOVÁ TEREZIE. AWK KOSTICE

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +55 KG

1. VERBÓCZKI LUCA. HUN

2. POLÁKOVÁ ESTER. AWK HLUK

3. VALOVÁ TEREZIE. AWK KOSTICE

SENIOR WOMEN LEFT 60 KG

1. POLÁKOVÁ ESTER. AWK HLUK

2. BARKOCIOVÁ NIKOL. AWK KOSTICE

3. ZBOREK MARIA. PLN

SENIOR WOMEN LEFT +60 KG

1. BARZSÓ HENRIETTA. HUN

2. TYDLAČKOVÁ MICHAELA. AWK KOSTICE

3. URBAN CORNELIA ALEXANDRA. AUT

SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG

1. POLÁKOVÁ ESTER. AWK HLUK

2. ZBOREK MARIA. PLN

3. BARKOCIOVÁ NIKOL. AWK KOSTICE

SENIOR WOMEN RIGHT +60 KG

1. BARZSÓ HENRIETTA. HUN

2. KAŇOVÁ LUCIE. AWK KOSTICE

3. TYDLAČKOVÁ MICHAELA. AWK KOSTICE

4. URBAN CORNELIA ALEXANDRA. AUT

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779