A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

Golemova ruka 2018, Hluk, Česká republika - 22.2.2019 - Výsledky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Výsledky

Golemova ruka 2018, Hluk, Česká republika - 22.2.2019

Výsledky XX. Golemovy ruky / XX. Golem's hand results:

JUNIOR18 MEN LEFT 65 KG

1. GULÁŇ LUBOŠ. SVK

2. BENČÍK KRISTIÁN. SVK

3. ČÍP ADAM. TJ NOVÝ JIČÍN

4. KUBACKA MICHAL. PLN

5. ČERNÝ PATRIK. JEDNOTLIVEC

 

JUNIOR18 MEN LEFT 75 KG

1. HOŽDALA TOBIÁŠ. SVK

2. KUBAŠÁK MATÚŠ. SVK

3. KONEČNÝ VAVŘINEC. JEDNOTLIVEC

4. GÁBOR SALACZ. HUN

 

JUNIOR18 MEN LEFT +75 KG

1. POLÁK ŠIMON. AWK FRYŠTÁK

2. KAUČÍK SAMUEL. SVK

3. MAROUSEK JOSEF. JEDNOTLIVEC

4. MAREK PAVEL. JEDNOTLIVEC

5. NOVÁK TOMÁŠ. TJ NOVÝ JIČÍN

6. BAĎURA TOMÁŠ. AWK FRYŠTÁK

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 65 KG

1. GULÁŇ LUBOŠ. SVK

2. KUBACKA MICHAL. PLN

3. ČÍP ADAM. TJ NOVÝ JIČÍN

4. BENČÍK KRISTIÁN. SVK

5. ČERNÝ PATRIK. JEDNOTLIVEC

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 75 KG

1. HOŽDALA TOBIÁŠ. SVK

2. KUBAŠÁK MATÚŠ. SVK

3. KONEČNÝ VAVŘINEC. JEDNOTLIVEC

4. GÁBOR SALACZ. HUN

 

JUNIOR18 MEN RIGHT +75 KG

1. KAUČÍK SAMUEL. SVK

2. POLÁK ŠIMON. AWK FRYŠTÁK

3. MAROUSEK JOSEF. JEDNOTLIVEC

4. MAREK PAVEL. JEDNOTLIVEC

5. ILLO JAKUB. SVK

6. NOVÁK TOMÁŠ. TJ NOVÝ JIČÍN

7. BAĎURA TOMÁŠ. AWK FRYŠTÁK

 

SENIOR MEN LEFT 65 KG

1. BLOBNER FRANTIŠEK. ŠUMAVSKÝ MEDVĚD

2. POLTORAK JAN. PLN

3. GABRIŠ ALEXANDER. SVK

4. KUBACKA MICHAL. PLN

5. RON JIŘÍ. JEDNOTLIVEC

6. ČÍP ADAM. TJ NOVÝ JIČÍN

7. KAČO LUKÁŠ. TJ NOVÝ JIČÍN

 

SENIOR MEN LEFT 75 KG

1. FABIÁN ZSOLT. HUN

2. LÖCZI JÁNOS. HUN

3. REINHOFER BALÁZS. HUN

4. VALA ROBERT. AWK KOSTICE

5. GALAMBOS MARCELL. HUN

6. LIŠKA RADEK. JEDNOTLIVEC

 

SENIOR MEN LEFT 85 KG

1. KLIMEK MARTIN. SVK

2. HALASZ RICHÁRD. HUN

3. POLÁK ŠIMON. AWK FRYŠTÁK

4. DOBROCSI JÁNOS. HUN

5. BOBOCKÝ MARCEL. SVK

6. LUKAČIK JOSEF. ŠUMAVSKÝ MEDVĚD

7. JACKULIAK JOZEF. SVK

8. HLUBÍK MATUŠ. SVK

9. ŘIHÁK PETR. HRUŠOVANY N. J.

10. FARKAŠ MARTIN. JEDNOTLIVEC

11. KAMBA MIROSLAV. AWK KOSTICE

12. PARA LUKASZ. PLN

13. BAĎURA TOMÁŠ. AWK FRYŠTÁK

14. URBAN FILIP. HRUŠOVANY N. J.

 

SENIOR MEN LEFT 95 KG

1. ČELEŠ PETER. SVK

2. KOVÁCS PETER. HUN

3. DRINKA MATEJ. SVK

4. MICHAL JIŘÍ. AWK PRAHA

5. DUDÁS VIKTOR. HUN

6. CHUDÍK DAVID. SVK

7. SZAKÁLLAS SZILÁND. HUN

8. FARKAS GÁBOR. HUN

9. KŘIŽÁNEK MICHAL. AWK PRAHA

10. ZETKA MAREK. JEDNOTLIVEC

11. SUSSER PETR. AWK HLUK

12. GRABNER PASCAL. AUT

 

SENIOR MEN LEFT 105 KG

1. EDUARD ROMAN. SVK

2. VACULOVIČ VÁCLAV. AWK HLUK

3. JANCZY JAKUB. PLN

4. KÁROLYI ANDRÁS. HUN

5. BAUMAN ÁDÁM. HUN

6. FRUM ISTVÁN. HUN

7. HLUBÍK SAMUEL. SVK

8. ZÁMEČNÍK JOSEF. AWK HLUK

 

SENIOR MEN LEFT +105 KG

1. VODÁK MARTIN. AWK HLUK

2. NEMETH RÓBERT. HUN

3. DOBOS ATTILA. HUN

4. GERGELY ANDRÁS. HUN

5. SVĚTLÝ TOMÁŠ. JEDNOTLIVEC

 

SENIOR MEN RIGHT 65 KG

1. BLOBNER FRANTIŠEK. ŠUMAVSKÝ MEDVĚD

2. POLTORAK JAN. PLN

3. ČÍP ADAM. TJ NOVÝ JIČÍN

4. KAČO LUKÁŠ. TJ NOVÝ JIČÍN

5. KUBACKA MICHAL. PLN

6. RON JIŘÍ. JEDNOTLIVEC

7. GABRIŠ ALEXANDER. SVK

 

SENIOR MEN RIGHT 75 KG

1. FABIÁN ZSOLT. HUN

2. LÖCZI JÁNOS. HUN

3. VALA ROBERT. AWK KOSTICE

4. FARKAŠ TOMÁŠ. JEDNOTLIVEC

5. REINHOFER BALÁZS. HUN

6. GALAMBOS MARCELL. HUN

 

SENIOR MEN RIGHT 85 KG

1. FÁBER MILAN. SVK

2. GETTLER PAVOL. SVK

3. HALASZ RICHÁRD. HUN

4. ŠOKA DOMINIK. SVK

5. LUKAČIK JOSEF. ŠUMAVSKÝ MEDVĚD

6. PARA LUKASZ. PLN

7. KLIMEK MARTIN. SVK

8. JACKULIAK JOZEF. SVK

9. TIBENSKÝ MILAN. SVK

10. SZTANEK SÁNDOR. HUN

11. DOBROCSI JÁNOS. HUN

12. ČAVARA MARTIN. SVK

13. URBAN FILIP. HRUŠOVANY N. J.

14. ŘIHÁK PETR. HRUŠOVANY N. J.

15. BAĎURA TOMÁŠ. AWK FRYŠTÁK

16. KAMBA MIROSLAV. AWK KOSTICE

 

SENIOR MEN RIGHT 95 KG

1. KOVÁCS PETER. HUN

2. ČELEŠ PETER. SVK

3. DRINKA MATEJ. SVK

4. HLUBÍK MATUŠ. SVK

5. KŘIŽÁNEK MICHAL. AWK PRAHA

6. FARKAS GÁBOR. HUN

7. ILLO JOZEF. SVK

8. SZAKÁLLAS SZILÁND. HUN

9. DUDÁS VIKTOR. HUN

10. MICHAL JIŘÍ. AWK PRAHA

11. GRABNER PASCAL. AUT

12. SUSSER PETR. AWK HLUK

13. BLOBNER JIŘÍ. ŠUMAVSKÝ MEDVĚD

 

SENIOR MEN RIGHT 105 KG

1. JANCZY JAKUB. PLN

2. FRUM ISTVÁN. HUN

3. HLUBÍK SAMUEL. SVK

4. KÁROLYI ANDRÁS. HUN

5. BAUMAN ÁDÁM. HUN

6. JUHAS PATRIK. SVK

7. CALETKA MARTIN. SVK

8. VACULOVIČ VÁCLAV. AWK HLUK

9. ZÁMEČNÍK JOSEF. AWK HLUK

10. SZÁNTI IMRE. HUN

11. EDUARD ROMAN. SVK

 

SENIOR MEN RIGHT +105 KG

1. DOBOS ATTILA. HUN

2. NEMETH RÓBERT. HUN

3. KONŮPEK MARTIN. AWK DOLNÍ BOUSOV

4. GERGELY ANDRÁS. HUN

5. SVĚTLÝ TOMÁŠ. JEDNOTLIVEC

 

MASTER MEN LEFT 100 KG

1. REINHOFER BALÁZS. HUN

2. DEBNÁR MICHAL. SVK

3. SLÁDEK JAROSLAV. AWK PRAHA

 

MASTER MEN LEFT +100 KG

1. SZÁNTI IMRE. HUN

2. GÁBOR SALACZ. HUN

3. GERGELY ANDRÁS. HUN

4. BACHMANN JAN. JEDNOTLIVEC

 

MASTER MEN RIGHT 100 KG

1. SLÁDEK JAROSLAV. AWK PRAHA

2. REINHOFER BALÁZS. HUN

3. DEBNÁR MICHAL. SVK

 

MASTER MEN RIGHT +100 KG

1. TESAŘÍK DUŠAN. AWK HLUK

2. ŽIVNÝ FRANTIŠEK. AWK DOLNÍ BOUSOV

3. SZÁNTI IMRE. HUN

4. GERGELY ANDRÁS. HUN

5. GÁBOR SALACZ. HUN

 

RIGHT OPEN

1. DOBOS ATTILA. HUN

2. JANCZY JAKUB. PLN

3. FRUM ISTVÁN. HUN

4. KÁROLYI ANDRÁS. HUN

5. FARKAS GÁBOR. HUN

6. LÖCZI JÁNOS. HUN

7. FABIÁN ZSOLT. HUN

8. SZAKÁLLAS SZILÁND. HUN

9. NEMETH RÓBERT. HUN

10. KONŮPEK MARTIN. AWK DOLNÍ BOUSOV

11. BAUMAN ÁDÁM. HUN

 

JUNIOR18 WOMEN LEFT 55 KG

1. POLÁKOVÁ ESTER. AWK FRYŠTÁK

2. BRUMOVSKÁ KAROLÍNA. AWK KOSTICE

 

JUNIOR18 WOMEN LEFT +55 KG

1. VERBÓCZKI LUCA. HUN

2. VALOVÁ TEREZIE. AWK KOSTICE

 

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55 KG

1. POLÁKOVÁ ESTER. AWK FRYŠTÁK

2. BRUMOVSKÁ KAROLÍNA. AWK KOSTICE

 

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +55 KG

1. VERBÓCZKI LUCA. HUN

2. VALOVÁ TEREZIE. AWK KOSTICE

 

SENIOR WOMEN LEFT 60 KG

1. BARZSÓ HENRIETTA. HUN

2. SUSSEROVÁ ANDREA. AWK HLUK

3. ZBOREK MARIA. PLN

4. BARKOCIOVÁ NIKOL. AWK KOSTICE

5. TOMANOVÁ ŠÁRKA. AWK PRAHA

 

SENIOR WOMEN LEFT +60 KG

1. DEBNÁROVÁ LUCIA. SVK

2. KOVÁCS CAROLINE. HUN

3. BOBOVČÁKOVÁ KRISTÍNA. SVK

4. FAZEKAS ANDREA. HUN

5. VARGA VERONIKA. HUN

6. TYDLAČKOVÁ MICHAELA. AWK KOSTICE

7. POCHYLÁ DOMINIKA. AWK KOSTICE

8. KAŇOVÁ LUCIE. AWK KOSTICE

 

SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG

1. BARZSÓ HENRIETTA. HUN

2. ZBOREK MARIA. PLN

3. BARKOCIOVÁ NIKOL. AWK KOSTICE

4. TOMANOVÁ ŠÁRKA. AWK PRAHA

 

SENIOR WOMEN RIGHT +60 KG

1. KOVÁCS CAROLINE. HUN

2. DEBNÁROVÁ LUCIA. SVK

3. BOBOVČÁKOVÁ KRISTÍNA. SVK

4. KAŇOVÁ LUCIE. AWK KOSTICE

5. TYDLAČKOVÁ MICHAELA. AWK KOSTICE

6. FAZEKAS ANDREA. HUN

7. POCHYLÁ DOMINIKA. AWK KOSTICE

8. VARGA VERONIKA. HUN

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0905 162 424