Skip to main content

Výsledky

Golemova ruka 2018, Hluk, Česká republika - 17.2.2018

Výsledky Golemovy ruky 2018 / Golem's hand 2018 results: 

 

JUNIOR18 MEN LEFT 65 KG

1. RICHTER STANISLAV. SVK

2. HOŽĎALA TOBIÁŠ. SVK

3. BENČÍK ADAM. SVK

4. ČÍP ADAM . CZE

5. GULÁŇ LUBOŠ. SVK

 

JUNIOR18 MEN LEFT 75 KG

1. KAUČÍK SAMUEL. SVK

2. KOTUL PETR. AWK SVK

 

JUNIOR18 MEN LEFT +75 KG

1. PAULÓ TOMÁŠ. CZE

2. ČELEŠ PETER. SVK

3. KOLLÁR DENIS. SVK

4. KAUČÍK SAMUEL. SVK

5. MIŠKEV SEBASTIÁN SAMUEL. SVK

6. HASIL BORIS. CZE

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 65 KG

1. RICHTER STANISLAV. SVK

2. HÓŽĎALA TOBIÁŠ. SVK

3. KOSTELÁN MIROSLAV. SVK

4. GULÁŇ LUBOŠ. SVK

5. BENČÍK ADAM. SVK

6. ČÍP ADAM . CZE

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 75 KG

1. KAUČÍK SAMUEL. ČERVENÍK

2. KOTUL PETR. AWK PRIEVIDZA

 

JUNIOR18 MEN RIGHT +75 KG

1. ČELEŠ PETER. SVK

2. KAUČÍK SAMUEL. SVK

3. MIŠKEV SEBASTIÁN SAMUEL. SVK

4. PAULÓ TOMÁŠ. CZE

5. KOLLÁR DENIS. SVK

6. HASIL BORIS. CZE

7. KOTUL PETR. SVK

8. SROGONČÍK JAN. SVK

 

SENIOR MEN LEFT 65 KG

1. GRABAS PAWEL. POL

2. RAŠKA ONDŘEJ. CZE

3. WALTER LUBOMÍR. SVK

4. RON JIŘÍ. CZE

5. GABRIŠ ALEXANDER. SVK

 

SENIOR MEN LEFT 75 KG

1. BARZSÓ ALEXANDER. HUN

2. ŠOKA DOMINIK. SVK

3. GÁBOR FÁBIÁN ZSOLT. HUN

4. MIHÁLY BENE. HUN

5. KLIMEK MARTIN. SVK

6. MAJKUT LUKÁŠ. SVK

7. JAŠČEG JURAJ. SVK

8. STEZSKA RUDOLF. CZE

9. CHUDÍK DAVID. SVK

10. TRUBAČ JIŘÍ. CZE

11. KAMBA MIROSLAV. CZE

12. ZHERDOV ARTEM. POL

13. KRAWIEC TOMASZ SZYMON. POL

 

SENIOR MEN LEFT 85 KG

1. HERVAY PETER. SVK

2. GIRÁŠEK MICHAL. SVK

3. SOMOGYI DÁVID. HUN

4. BLŠTÁK JURAJ. SVK

5. VLK OTTO. CZE

6. KOKAVEC MARTIN. CZE

7. STAUDACHEN ENGELBERT. AT

8. ČELEŠ PETER. SVK

9. RAKONČIČ RADOVAN. CZE

 

SENIOR MEN LEFT 95 KG

1. RACEK PETER. SVK

2. SUSSER PETR. CZE

3. DUDÁS VIKTOR. HUN

4. MONACHOWICZ MAREK. POL

5. MICHAL JIŘÍ. CZE

6. SROGONČÍK ADRIAN. SVK

7. ZDANOWSKI BOGUSLAW BENEDYKT. POL

8. KAHLIG TOMÁŠ. CZE

 

SENIOR MEN LEFT 105 KG

1. ANDRÁS KÁROLYI. HUN

2. HLUBÍK SAMUEL. SVK

3. FRUM ISTVÁN. HUN

4. BAUMAN ÁDÁM. HUN

5. CALETKA MARTIN. SVK

6. SLABÝ MARTIN. CZE

7. FARKAS GÁBOR. HUN

8. KONŮPEK MARTIN. CZE

9. ZÁMEČNÍK JOSEF. CZE

10. ČERNÁK ŠTEFAN. SVK

11. BACHMANN JAN. CZE

12. ROUŠAR JAN. CZE

13. HAMIZIČ HUSEIN. AT

 

SENIOR MEN LEFT +105 KG

1. LIEBMINGER MARKUS. AT

2. VODÁK MARTIN. CZE

3. SPUSTA PETER. SVK

4. DOBOS ATTILA. HUN

5. VACULOVIČ VÁCLAV. CZE

6. LOUDA DAVID. CZE

7. MIŠKEV SEBASTIÁN SAMUEL. SVK

 

SENIOR MEN RIGHT 65 KG

1. GRABAS PAWEL. POL

2. RAŠKA ONDŘEJ. CZE

3. WALTER LUBOMÍR. SVK

4. GABRIŠ ALEXANDER. SVK

5. RON JIŘÍ. CZE

 

SENIOR MEN RIGHT 75 KG

1. STEZSKA RUDOLF. CZE

2. GÁBOR FÁBIÁN ZSOLT. HUN

3. ŠOKA DOMINIK. SVK

4. JAŠČEG JURAJ. SVK

5. MIHÁLY BENE. HUN

6. BARZSÓ ALEXANDER. HUN

7. MAJKUT LUKÁŠ. SVK

8. KRAWIEC TOMASZ SZYMON. POL

9. KLIMEK MARTIN. SVK

10. KAMBA MIROSLAV. CZE

11. TRUBAČ JIŘÍ. CZE

 

SENIOR MEN RIGHT 85 KG

1. HERVAY PETER. SVK

2. GIRÁŠEK MICHAL. SVK

3. VLK OTTO. CZE

4. ČELEŠ PETER. SVK

5. HLUBÍK MATUŠ. SVK

6. CHOVANEČEK ABDON. CZE

7. KOKAVEC MARTIN. CZE

8. BLŠTÁK JURAJ. SVK

9. ROSŁON KAROL. POL

10. RAKONČIČ RADOVAN. CZE

11. STAUDACHEN ENGELBERT. AT

 

SENIOR MEN RIGHT 95 KG

1. RACEK PETER. SVK

2. MICHAL JIŘÍ. CZE

3. ZDANOWSKI BOGUSLAW BENEDYKT. POL

4. DUDÁS VIKTOR. HUN

5. KURSPAHIČ AMEL. AT

 

SENIOR MEN RIGHT 105 KG

1. FRUM ISTVÁN. HUN

2. CALETKA MARTIN. SVK

3. HLUBÍK SAMUEL. SVK

4. ANDRÁS KÁROLYI. HUN

5. STUDÉNKA ALEŠ. CZE

6. FARKAS GÁBOR. HUN

7. ZÁMEČNÍK JOSEF. CZE

8. ČERNÁK ŠTEFAN. SVK

9. ROUŠAR JAN. CZE

10. BAUMAN ÁDÁM. HUN

11. BAROŠ PETER. SVK

12. HAMIZIČ HUSEIN. AT

13. SLABÝ MARTIN. SVK

14. KONŮPEK MARTIN. CZE

 

SENIOR MEN RIGHT +105 KG

1. SPUSTA PETER. SVK

2. VACULOVIČ VÁCLAV. CZE

3. DOBOS ATTILA. HUN

4. LOUDA DAVID. CZE

5. LIEBMINGER MARKUS. AT

6. SIWEK KRZYSZTOF MIECZYSLAW. POL

7. MIŠKEV SEBASTIÁN SAMUEL. SVK

8. HAMROZI JIŘÍ. CZE

9. PÓL VLASTIMIL. CZE

 

JUNIOR18 WOMEN LEFT 55 KG

1. KUZMANOVSKÁ VANESSA. SVK

 

JUNIOR18 WOMEN LEFT +55 KG

1. BAJČIOVÁ BARBORA. SVK

2. BAROŠOVÁ DOMINIKA. SVK

3. VALOVÁ TEREZIE. CZE

4. KUZMANOVSKÁ VANESSA. SVK

5. BRUMOVSKÁ KAROLÍNA. CZE

 

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55 KG

1. KUZMANOVSKÁ VANESSA. SVK

 

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +55 KG

1. BAJČIOVÁ BARBORA. SVK

2. BAROŠOVÁ DOMINIKA. SVK

3. VALOVÁ TEREZIE. CZE

4. KUZMANOVSKÁ VANESSA. SVK

5. BRUMOVSKÁ KAROLÍNA. CZE

 

SENIOR WOMEN LEFT 60 KG

1. BARZSÓ HENRIETTA. HUN

2. SOJKOVÁ MARTINA. SVK

3. BARKOCIOVÁ NIKOL. CZE

4. MUSILOVÁ STRAKOVÁ ANDREA. CZE

5. TOMANOVÁ ŠÁRKA. CZE

 

SENIOR WOMEN LEFT +60 KG

1. MARTINKOVIČOVÁ REBEKA. SVK

2. BARZSÓ HENRIETTA. HUN

3. SOJKOVÁ MARTINA. SVK

4. KAŇOVÁ LUCIE. CZE

5. MINÁRIKOVÁ MONIKA. SVK

 

SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG

1. BARZSÓ HENRIETTA. HUN

2. SOJKOVÁ MARTINA. SVK

3. MUSILOVÁ STRAKOVÁ ANDREA. CZE

4. BARKOCIOVÁ NIKOL. CZE

5. TOMANOVÁ ŠÁRKA. CZE

6. SOLOWIANIUK ALEKSANDRA. POL

 

SENIOR WOMEN RIGHT +60 KG

1. MARTINKOVIČOVÁ REBEKA. SVK

2. PETROVÁ DAGMAR. SVK

3. BARZSÓ HENRIETTA. HUN

4. SOJKOVÁ MARTINA. SVK

5. MINÁRIKOVÁ MONIKA. SVK

6. KAŇOVÁ LUCIE. CZE

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 911 880 779
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com