A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

Dobrovodská Dvadsaťjednotka - Výsledky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Výsledky

Dobrovodská Dvadsaťjednotka

Dobrovodská 21, Dobrá Voda, 13.7.2019

Men's Disabled Open Left Hand 0 Kg
1. Nevedel, Štefan (AŠK Orava)  13 Pts.
2. Sciaroni, Ivan (Switzerland)  11 Pts.
3. Klimek, Martin (AWK Myjava)  9 Pts.
4. Práchenský, Lukáš (Czech Republic)  7 Pts.
5. Fritz, René (Switzerland)  6 Pts.
6. Farkas, István (Hungary)  5 Pts.
7. Zábojník, Martin (Czech Republic)  4 Pts.
8. Chlpatý, Šimon (Slovakia)  3 Pts.
9. Dániel, Simon (Hungary)  2 Pts.
10. Slota, Kamil (Slovakia)  1 Pts.

Men's Master Muži Left Hand 75 Kg
1. Debnár, Michal (Športový klub Lucia Debnárová)  6 Pts.
2. Reinhofer, Balázs (Hungary)  4 Pts.
3. Csukovics, Olivér (Hungary)  2 Pts.

Men's Master Muži Left Hand 90 Kg
1. Racek, Peter (AWK Rival Aréna)  6 Pts.
2. Drokan, Mislav (Croatia)  4 Pts.
3. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  2 Pts.

Men's Master Muži Left Hand 90+ Kg
1. Spusta, Peter (AWK Prešov)  12 Pts.
2. Tomaga, Rastislav (Slovakia)  10 Pts.
3. Szanti, Imre (Hungary)  8 Pts.
4. Gastaldello, Frenzis (Italy)  6 Pts.
5. Repka, Michal (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
6. Deák, Lajos (Hungary)  4 Pts.
7. Farkas, Viktor István (Hungary)  3 Pts.
8. Eory, Henrik (Hungary)  2 Pts.
9. Salacz, Gábor (Hungary)  1 Pts.

Women's U21 Juniorky Left Hand 60 Kg
1. Sojková, Martina (ŠKPR Trnava)  8 Pts.
2. Poláková, Ester (Czech Republic)  6 Pts.
3. Lišková, Klaudia (AWK Dobrá Voda)  4 Pts.
4. Kogl, Michaela (Croatia)  2 Pts.
5. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  1 Pts.

Women's U21 Juniorky Left Hand 60+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  8 Pts.
2. Barošová, Dominika (AWK Prievidza)  6 Pts.
3. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  4 Pts.
4. Harkabuzik, Sabina (Medwedzie Orawi Poland)  2 Pts.
5. Jankulova, Lia (Bulgaria)  1 Pts.

Men's U21 Juniori Left Hand 65 Kg
1. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  8 Pts.
2. Kubacka, Michal (Medwedzie Orawi Poland)  6 Pts.
3. Dániel, Simon (Hungary)  4 Pts.
4. Dobiáš, Michal (Slovakia)  2 Pts.
5. Simon, Levente (Hungary)  1 Pts.

Men's U21 Juniori Left Hand 75 Kg
1. Gábor, Ján (AŠK Orava)  14 Pts.
2. Hôždala, Tobiáš (AWK Myjava)  12 Pts.
3. Gurecka, Peter (Slovakia)  10 Pts.
4. Bukovský, Patrick (AWK Dobrá Voda)  8 Pts.
5. Cibuľa, Lukáš (Czech Republic)  7 Pts.
6. Masaryk, Filip (Slovakia)  6 Pts.
7. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  5 Pts.
8. Salacz, Jr., Gábor (Hungary)  4 Pts.
9. Posch, Henrik (Hungary)  3 Pts.
10. Čatarič, Matej (Croatia)  2 Pts.
11. Mach, Martin (AWK Rival Aréna)  1 Pts.

Men's U21 Juniori Left Hand 85 Kg
1. Hôždala, Martin (AWK Myjava)  9 Pts.
2. Adamov, Adam (AWK Myjava)  7 Pts.
3. Chudík, David (AWK Myjava)  5 Pts.
4. Kozák, Máté (Hungary)  3 Pts.
5. Poczik, Szabolcs (Hungary)  2 Pts.
6. Kotúľ, Peter (AWK Prievidza)  1 Pts.

Men's U21 Juniori Left Hand 85+ Kg
1. Čeleš, Peter (AWK Myjava)  12 Pts.
2. Szakállas, Szilárd (Hungary)  10 Pts.
3. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  8 Pts.
4. Filipan, Ivan (Croatia)  6 Pts.
5. Szakállas, Botond (Hungary)  5 Pts.
6. Rebelo, Angelo (Switzerland)  4 Pts.
7. Hanuliak, Lukáš (Slovakia)  3 Pts.
8. Šoka, Denis (AWK Rival Aréna)  2 Pts.
9. Klena, Ľudovít (AWK Rival Aréna)  1 Pts.

Women's Seniori Ženy Left Hand 60 Kg
1. Debnárová, Lucia (Športový klub Lucia Debnárová)  8 Pts.
2. Barzsó, Henrietta (Hungary)  6 Pts.
3. Sojková, Martina (ŠKPR Trnava)  4 Pts.
4. Zborek, Maria (Medwedzie Orawi Poland)  2 Pts.
5. Lišková, Klaudia (AWK Dobrá Voda)  1 Pts.

Women's Seniori Ženy Left Hand 60+ Kg
1. Bajèiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  7 Pts.
2. Martinkovičová, Rebeka (AWK Kráľová pri Senci)  5 Pts.
3. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  3 Pts.
4. Kogl, Blaženka (Croatia)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 65 Kg
1. Kubacka, Michal (Medwedzie Orawi Poland)  8 Pts.
2. Staykov, Mitko (Bulgaria)  6 Pts.
3. Alberty, Tomáš (AWK Magnezit Revúca)  4 Pts.
4. Máťuš, Miloš (AWK Rival Aréna)  2 Pts.
5. Krausko, Samuel (AWK Prievidza)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 75 Kg
1. Kogl, Dražen (Croatia)  8 Pts.
2. Loczi, János (Hungary)  6 Pts.
3. Reinhofer, Balázs (Hungary)  4 Pts.
4. Mojžiš, Peter (AWK Prievidza)  2 Pts.
5. Popov, Valentin (Bulgaria)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 85 Kg
1. Emerici, Marek (AWK Magnezit Revúca)  13 Pts.
2. Klimek, Martin (AWK Myjava)  11 Pts.
3. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  9 Pts.
4. Drokan, Mislav (Croatia)  7 Pts.
5. Lukačik, Jozef (Czech Republic)  6 Pts.
6. Križan, Tomáš (AWK Rival Aréna)  5 Pts.
7. Orság, Nicolas (AWK Rival Aréna)  4 Pts.
8. Tibenský, Milan (ŠKPR Trnava)  3 Pts.
9. Čavara, Martin (ŠKPR Trnava)  2 Pts.
10. Farkas, István (Hungary)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 95 Kg
1. Čeleš, Peter (AWK Myjava)  8 Pts.
2. Szakállas, Szilárd (Hungary)  6 Pts.
3. Poleč, Ondrej (ŠKPR Trnava)  4 Pts.
4. Tognana, Denis (Italy)  2 Pts.
5. Sciaroni, Ivan (Switzerland)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 95+ Kg
1. Harkabuzik, Piotr (Medwedzie Orawi Poland)  13 Pts.
2. Hritz, Filip (Šport klub Lucia Debnárová)  11 Pts.
3. Roman, Eduard (Športový klub Lucia Debnárová)  9 Pts.
4. Spusta, Peter (AWK Prešov)  7 Pts.
5. Tomaga, Rastislav (Slovakia)  6 Pts.
6. Světlý, Tomáš (Czech Republic)  5 Pts.
7. Németh, Róbert (Hungary)  4 Pts.
8. Šnírer, Marcel (AWK Prievidza)  3 Pts.
9. Bukovský, Mário (AWK Dobrá Voda)  2 Pts.
10. Máté, Peter (ŠKPR Trnava)  1 Pts.


Men's Disabled Open Right Hand 0 Kg
1. Nevedel, Štefan (AŠK Orava)  10 Pts.
2. Klimek, Martin (AWK Myjava)  8 Pts.
3. Práchenský, Lukáš (Czech Republic)  6 Pts.
4. Dániel, Simon (Hungary)  4 Pts.
5. Fritz, René (Switzerland)  3 Pts.
6. Tran, Meny (Switzerland)  2 Pts.
7. Chlpatý, Šimon (Slovakia)  1 Pts.

Men's Master Muži Right Hand 75 Kg
1. Reinhofer, Balázs (Hungary)  7 Pts.
2. Kollár, Csaba (Hungary)  5 Pts.
3. Debnár, Michal (Športový klub Lucia Debnárová)  3 Pts.
4. Csukovics, Olivér (Hungary)  1 Pts.

Men's Master Muži Right Hand 90 Kg
1. Racek, Peter (AWK Rival Aréna)  7 Pts.
2. Drokan, Mislav (Croatia)  5 Pts.
3. Baroš, Peter (AWK Prievidza)  3 Pts.
4. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  1 Pts.

Men's Master Muži Right Hand 90+ Kg
1. Spusta, Peter (AWK Prešov)  13 Pts.
2. Szanti, Imre (Hungary)  11 Pts.
3. Gastaldello, Frenzis (Italy)  9 Pts.
4. Tomaga, Rastislav (Slovakia)  7 Pts.
5. Deák, Lajos (Hungary)  6 Pts.
6. Repka, Michal (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
7. Bukovský, Mário (AWK Dobrá Voda)  4 Pts.
8. Farkas, Viktor István (Hungary)  3 Pts.
9. Salacz, Gábor (Hungary)  2 Pts.
10. Eory, Henrik (Hungary)  1 Pts.

Women's U21 Juniorky Right Hand 60 Kg
1. Lišková, Klaudia (AWK Dobrá Voda)  7 Pts.
2. Poláková, Ester (Czech Republic)  5 Pts.
3. Kogl, Michaela (Croatia)  3 Pts.
4. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  1 Pts.

Women's U21 Juniorky Right Hand 60+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  8 Pts.
2. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  6 Pts.
3. Harkabuzik, Sabina (Medwedzie Orawi Poland)  4 Pts.
4. Barošová, Dominika (AWK Prievidza)  2 Pts.
5. Jankulova, Lia (Bulgaria)  1 Pts.

Men's U21 Juniori Right Hand 65 Kg
1. Kubacka, Michal (Medwedzie Orawi Poland)  8 Pts.
2. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
3. Dániel, Simon (Hungary)  4 Pts.
4. Dobiáš, Michal (Slovakia)  2 Pts.
5. Simon, Levente (Hungary)  1 Pts.

Men's U21 Juniori Right Hand 75 Kg
1. Michalčík, Adam (AWK Dobrá Voda)  13 Pts.
2. Bukovský, Patrik (AWK Dobrá Voda)  11 Pts.
3. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  9 Pts.
4. Gurecka, Peter (Slovakia)  7 Pts.
5. Čatarič, Matej (Croatia)  6 Pts.
6. Hôždala, Tobiáš (AWK Myjava)  5 Pts.
7. Posch, Henrik (Hungary)  4 Pts.
8. Mach, Martin (AWK Rival Aréna)  3 Pts.
9. Salacz, Jr., Gábor (Hungary)  2 Pts.
10. Cibuľa, Lukáš (Czech Republic)  1 Pts.

Men's U21 Juniori Right Hand 85 Kg
1. Benedikovič, Adam (AWK Dobrá Voda)  11 Pts.
2. Šoka, Dominik (AWK Dobrá Voda)  9 Pts.
3. Hôždala, Martin (AWK Myjava)  7 Pts.
4. Adamov, Adam (AWK Myjava)  5 Pts.
5. Kozák, Máté (Hungary)  4 Pts.
6. Kauèík, Samuel (AWK Dobrá Voda)  3 Pts.
7. Poczik, Szabolcs (Hungary)  2 Pts.
8. Kotúľ, Peter (AWK Prievidza)  1 Pts.

Men's U21 Juniori Right Hand 85+ Kg
1. Čeleš, Peter (AWK Myjava)  14 Pts.
2. Szakállas, Szilárd (Hungary)  12 Pts.
3. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  10 Pts.
4. Prochádzka, Václav (Czech Republic)  8 Pts.
5. Szakállas, Botond (Hungary)  7 Pts.
6. Hanuliak, Lukáš (Slovakia)  6 Pts.
7. Kaučík, Samuel (AWK Dobrá Voda)  5 Pts.
8. Šoka, Denis (AWK Rival Aréna)  4 Pts.
9. Rebelo, Angelo (Switzerland)  3 Pts.
10. Klena, Ľudovít (AWK Rival Aréna)  2 Pts.
11. Filipan, Ivan (Croatia)  1 Pts.

Women's Seniori Ženy Right Hand 60 Kg
1. Barzsó, Henrietta (Hungary)  7 Pts.
2. Debnárová, Lucia (Športový klub Lucia Debnárová)  5 Pts.
3. Lišková, Klaudia (AWK Dobrá Voda)  3 Pts.
4. Zborek, Maria (Medwedzie Orawi Poland)  1 Pts.

Women's Seniori Ženy Right Hand 60+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  8 Pts.
2. Martinkovičová, Rebeka (AWK Kráľová pri Senci)  6 Pts.
3. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci)  4 Pts.
4. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  2 Pts.
5. Kogl, Blaženka (Croatia)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 65 Kg
1. Kollár, Csaba (Hungary)  9 Pts.
2. Staykov, Mitko (Bulgaria)  7 Pts.
3. Alberty, Tomáš (AWK Magnezit Revúca)  5 Pts.
4. Krausko, Samuel (AWK Prievidza)  3 Pts.
5. Kubacka, Michal (Medwedzie Orawi Poland)  2 Pts.
6. Máťuš, Miloš (AWK Rival Aréna)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 75 Kg
1. Kogl, Dražen (Croatia)  9 Pts.
2. Loczi, János (Hungary)  7 Pts.
3. Reinhofer, Balázs (Hungary)  5 Pts.
4. Kniha, Michal (AWK Magnezit Revúca)  3 Pts.
5. Mojžiš, Peter (AWK Prievidza)  2 Pts.
6. Popov, Valentin (Bulgaria)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 85 Kg
1. Boroš, Jaroslav (Slovakia)  17 Pts.
2. Hlúbik, Matúš (ŠKPR Trnava)  15 Pts.
3. Lukačik, Jozef (Czech Republic)  13 Pts.
4. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  11 Pts.
5. Gettler, Pavol (Slovakia)  10 Pts.
6. Klimek, Martin (AWK Myjava)  9 Pts.
7. Drokan, Mislav (Croatia)  8 Pts.
8. Fáber, Milan (Slovakia)  7 Pts.
9. Čavara, Martin (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
10. Tibenský, Milan (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
11. Križan, Tomáš (AWK Rival Aréna)  4 Pts.
12. Tran, Meny (Switzerland)  3 Pts.
13. Orság, Nicolas (AWK Rival Aréna)  2 Pts.
14. Debnár, Ján (AWK Magnezit Revúca)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 95 Kg
1. Čeleš, Peter (AWK Myjava)  9 Pts.
2. Szakállas, Szilárd (Hungary)  7 Pts.
3. Poleč, Ondrej (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
4. Kudry, Róbert (AWK Prievidza)  3 Pts.
5. Prochádzka, Václav (Czech Republic)  2 Pts.
6. Tognana, Denis (Italy)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 95+ Kg
1. De Marchi, Tomas (Italy)  15 Pts.
2. Harkabuzik, Piotr (Medwedzie Orawi Poland)  13 Pts.
3. Roman, Eduard (Športový klub Lucia Debnárová)  11 Pts.
4. Hritz, Filip (Šport klub Lucia Debnárová)  9 Pts.
5. Spusta, Peter (AWK Prešov)  8 Pts.
6. Šnírer, Marcel (AWK Prievidza)  7 Pts.
7. Tomaga, Rastislav (Slovakia)  6 Pts.
8. Caletka, Martin (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
9. Németh, Róbert (Hungary)  4 Pts.
10. Světlý, Tomáš (Czech Republic)  3 Pts.
11. Bukovský, Mário (AWK Dobrá Voda)  2 Pts.
12. Hatoň, Peter (Slovakia)  1 Pts.


MEN OPEN Cathegory
1. Tomas De Marchi (Italy)
2. Piotr Harkabuzik (Poland)
3. Peter Čeleš (Slovakia)
4. Robert Németh (Hungary)
5. Peter Racek (Slovakia)
6. Jozef Jackuliak (Slovakia)
7. Eduard Roman (Slovakia)
8. Frenzis Gastaldello (Italy)
9. Rastislav Tomaga (Slovakia)
10. Jaroslav Boroš (Slovakia)
11. Jozef Lukáčik (Czech Republic)
12. Mário Bukovský (Slovakia)
13. Marcel Šnírer (Slovakia)
14. Oliver Ferienčík (Slovakia)

WOMEN OPEN Cathegory
1. Barbora Bajčiová (Slovakia)
2. Lucia Debnárová (Slovakia)
3. Rebeka Martinkovièová (Slovakia)
4. Martina Sojková (Slovakia)
5. Sabina Harkabuzik (Poland)
6. Henrietta Barzsó (Hungary)

Spolu 114 súťažacich - 8 krajín - muži 84 športovcov - ženy  16	športovkýň

Played matches
Men	357
Women	58
------
Total	415

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779