A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

Dobrá Voda Cup 2020 - Výsledky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Výsledky

Dobrá Voda Cup 2020

Image alt text.

Výsledky

    DOBRÁ VODA CUP 2020 - Standings
       
       
Junior girls U21 60 Left  
1 MARTINA SOJKOVÁ - Slovakia  
2 ESTER POLÁKOVÁ - Czech Republic  
3 EMA MITERKOVÁ - Slovakia  
Junior girls U21 60+ Left  
1 BARBORA BAJČIOVÁ - Slovakia  
2 MICHALINA BLEIKER - Switzerland  
3 NATÁLIA RICHTEROVÁ - Slovakia  
4 DOMINIKA BAROŠOVÁ - Slovakia  
5 VIVIEN FARKAS - Hungary  
Junior Boys U21 65 Left  
1 ADAM CIP - Czech Republic  
2 PAVEL ORIHEL - Slovakia  
Junior boys U21 75 Left  
1 DOMINIK ŠOKA - Slovakia  
2 MATÚŠ KUBAŠÁK - Slovakia  
3 ZOLTÁN BERDÓ - Hungary  
4 PATRICK BUKOVSKÝ - Slovakia  
5 STANISLAV RICHTER - Slovakia  
6 ADAM MACHALA - Czech Republic  
Junior boys U21 85 Left  
1 ŠIMON POLÁK - Czech Republic  
2 ADAM ADAMOV - Slovakia  
3 SAMUEL KAUČÍK - Slovakia  
4 ADAM KIESEWETTER - Czech Republic  
5 CSABA DONKÓ - Hungary  
6 JAKUB ZVARA - Czech Republic  
Junior boys U21 85+ Left  
1 GÁBOR BOTTA-DUKÁT - Hungary  
2 VIKTOR MACICEK - Czech Republic  
Disabled OPEN Left  
1 ŠTEFAN NEVEDEL - Slovakia  
2 MARTIN KLIMEK - Slovakia  
3 LUKAS PRACHENSKY - Czech Republic  
4 IVAN SCIARONI - Switzerland  
5 HAO TRAN MANH - Switzerland  
Master Women OPEN Left  
1 DAGMAR PETROVÁ - Slovakia  
2 MONIKA MINÁRIKOVÁ - Slovakia  
Master Men 90 Left  
1 JAROMIR BELUNEK - Czech Republic  
2 PETER BAROŠ - Slovakia  
3 MICHAL DEBNÁR - Slovakia  
Master Men 90+ Left  
1 JAROSLAV VÁŇA - Slovakia  
2 MARCEL ŠNÍRER - Slovakia  
3 LAJOS DEÁK - Hungary  
4 LUKAS PRACHENSKY - Czech Republic  
Senior women 65 Left  
1 LUCIA DEBNÁROVÁ - Slovakia  
2 HENRIETTA BARZSO - Hungary  
3 MARTINA SOJKOVÁ - Slovakia  
Senior women 75 Left  
1 REBEKA MARTINKOVIČOVÁ - Slovakia  
2 BRIGITTA KOVÁRRINÉ IVÁNFI - Hungary  
3 NATÁLIA RICHTEROVÁ - Slovakia  
Senior women 75+ Left  
1 BARBORA BAJČIOVÁ - Slovakia  
2 DAGMAR PETROVÁ - Slovakia  
3 MONIKA MINÁRIKOVÁ - Slovakia  
Senior men 65 Left  
1 ADAM CIP - Czech Republic  
2 ALEXANDER GÁBRIŠ - Slovakia  
3 TOMÁŠ ALBERTY - Slovakia  
4 PAVEL ORIHEL - Slovakia  
Senior men 75 Left  
1 PAVOL GETTLER - Slovakia  
2 JURAJ JAŠČEG - Slovakia  
3 DOMINIK ŠOKA - Slovakia  
4 MIROSLAV SUCHY - Czech Republic  
5 ROLAND CSERNYANSZKI - Slovakia  
6 IGOR LENGAL - Czech Republic  
Senior men 85 Left  
1 FILIP HRITZ - Slovakia  
2 ŠIMON POLÁK - Czech Republic  
3 MILAN TIBENSKÝ - Slovakia  
4 JOZEF JACKULIAK - Slovakia  
5 MARTIN KLIMEK - Slovakia  
6 MARTIN ČAVARA - Slovakia  
Senior men 95 Left  
1 FILIP HRITZ 2 - Slovakia  
2 MAREK EMERICI - Slovakia  
3 ŠTEFAN NEVEDEL - Slovakia  
4 MARTIN CALETKA - Slovakia  
5 JAROMIR BELUNEK - Czech Republic  
6 IVAN SCIARONI - Switzerland  
7 MIROSLAV FOJTU - Czech Republic  
Senior men 95+ Left  
1 JURAJ MICHALIČKA - Slovakia  
2 ZDENKO HOREČNÝ - Slovakia  
3 EDUARD ROMAN - Slovakia  
4 TOMAS PRACKA - Czech Republic  
5 TOMAS SVETLY - Czech Republic  
Junior girls U21 60 Right  
1 MARTINA SOJKOVÁ - Slovakia  
2 ESTER POLÁKOVÁ - Czech Republic  
3 EMA MITERKOVÁ - Slovakia  
4 BIBIÁNA ŠTANGELOVÁ - Slovakia  
Junior girls U21 60+ Right  
1 BARBORA BAJČIOVÁ - Slovakia  
2 DOMINIKA BAROŠOVÁ - Slovakia  
3 MICHALINA BLEIKER - Switzerland  
4 NATÁLIA RICHTEROVÁ - Slovakia  
5 VIVIEN FARKAS - Hungary  
Junior Boys U21 65 Right  
1 ADAM CIP - Czech Republic  
2 KRISTIAN BENČÍK - Slovakia  
3 MILAN ROMÁNEK - Czech Republic  
4 PAVEL ORIHEL - Slovakia  
Junior boys U21 75 Right  
1 DOMINIK ŠOKA - Slovakia  
2 PATRICK BUKOVSKÝ - Slovakia  
3 ADAM MACHALA - Czech Republic  
4 STANISLAV RICHTER - Slovakia  
5 ZOLTÁN BERDÓ - Hungary  
6 MATÚŠ KUBAŠÁK - Slovakia  
Junior boys U21 85 Right  
1 ŠIMON POLÁK - Czech Republic  
2 SAMUEL KAUČÍK - Slovakia  
3 ADAM ADAMOV - Slovakia  
4 CSABA DONKÓ - Hungary  
5 JAKUB ZVARA - Czech Republic  
6 ADAM KIESEWETTER - Czech Republic  
Junior boys U21 85+ Right  
1 GÁBOR BOTTA-DUKÁT - Hungary  
2 VIKTOR MACICEK - Czech Republic  
Beginners Men OPEN Right  
1 TOMÁŠ KICKA - Slovakia  
2 PETER DADAJ - Slovakia  
3 MIROSLAV FOJTU - Czech Republic  
4 MICHAL SNOPEK - Slovakia  
5 TAMÁS SZÉLL - Hungary  
6 DÁNIEL LIPPAI - Hungary  
7 IGOR LENGAL - Czech Republic  
8 MIROSLAV DANIHEL - Slovakia  
9 TOMAS PRACKA - Czech Republic  
10 JAROSLAV BOHLKE - Slovakia  
11 MIROSLAV SUCHY - Czech Republic  
12 JAKUB ZVARA - Czech Republic  
13 MAREK MATEJKOVIČ - Slovakia  
14 MILOŠ BALÁŽI - Slovakia  
Disabled OPEN Right  
1 ŠTEFAN NEVEDEL - Slovakia  
2 LUKAS PRACHENSKY - Czech Republic  
3 MARTIN KLIMEK - Slovakia  
Master Women OPEN Right  
1 DAGMAR PETROVÁ - Slovakia  
2 MONIKA MINÁRIKOVÁ - Slovakia  
Master Men 90 Right  
1 PETER BAROŠ - Slovakia  
2 MILAN MARENČIN - Slovakia  
3 JAROMIR BELUNEK - Czech Republic  
4 MICHAL DEBNÁR - Slovakia  
Master Men 90+ Right  
1 LAJOS DEÁK - Hungary  
2 JAROSLAV VÁŇA - Slovakia  
3 LUKAS PRACHENSKY - Czech Republic  
4 MARCEL ŠNÍRER - Slovakia  
Senior women 65 Right  
1 LUCIA DEBNÁROVÁ - Slovakia  
2 HENRIETTA BARZSO - Hungary  
3 MARTINA SOJKOVÁ - Slovakia  
Senior women 75 Right  
1 BRIGITTA KOVÁRRINÉ IVÁNFI - Hungary  
2 REBEKA MARTINKOVIČOVÁ - Slovakia  
3 MICHALINA BLEIKER - Switzerland  
4 NATÁLIA RICHTEROVÁ - Slovakia  
Senior women 75+ Right  
1 BARBORA BAJČIOVÁ - Slovakia  
2 DAGMAR PETROVÁ - Slovakia  
3 MONIKA MINÁRIKOVÁ - Slovakia  
Senior men 65 Right  
1 ADAM CIP - Czech Republic  
2 TOMÁŠ ALBERTY - Slovakia  
3 ALEXANDER GÁBRIŠ - Slovakia  
Senior men 75 Right  
1 MILAN FÁBER - Slovakia  
2 DOMINIK ŠOKA - Slovakia  
3 PAVOL GETTLER - Slovakia  
4 JURAJ JAŠČEG - Slovakia  
5 HAO TRAN MANH - Switzerland  
6 ROLAND CSERNYANSZKI - Slovakia  
7 MIROSLAV SUCHY - Czech Republic  
8 IGOR LENGAL - Czech Republic  
Senior men 85 Right  
1 FILIP HRITZ - Slovakia  
2 MARTIN KLIMEK - Slovakia  
3 SAMUEL KAUČÍK - Slovakia  
4 JOZEF JACKULIAK - Slovakia  
5 MILAN TIBENSKÝ - Slovakia  
6 ADAM BENEDIKOVIČ - Slovakia  
7 PETER GIBALA - Slovakia  
8 ŠIMON POLÁK - Czech Republic  
Senior men 95 Right  
1 FILIP HRITZ 2 - Slovakia  
2 PETER ČELEŠ - Slovakia  
3 MARTIN CALETKA - Slovakia  
4 ŠTEFAN NEVEDEL - Slovakia  
5 ONDREJ POLEČ - Slovakia  
6 BORYS EPELMAN - Czech Republic  
7 JAROMIR BELUNEK - Czech Republic  
8 MIROSLAV FOJTU - Czech Republic  
Senior men 95+ Right  
1 JURAJ MICHALIČKA - Slovakia  
2 MARTIN MINAROVIČ - Slovakia  
3 ZDENKO HOREČNÝ - Slovakia  
4 TIBOR HAVETTA - Slovakia  
5 JOZEF CHABADA - Slovakia  
6 EDUARD ROMAN - Slovakia  
7 TOMAS PRACKA - Czech Republic  
8 TOMAS SVETLY - Czech Republic  
Open Men Right  
1 JURAJ MICHALIČKA - Slovakia  
2 FILIP HRITZ - Slovakia  
3 ZDENKO HOREČNÝ - Slovakia  
4 JOZEF JACKULIAK - Slovakia  
5 LAJOS DEÁK - Hungary  
6 JURAJ JAŠČEG - Slovakia  
       
       

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779