A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: A non well formed numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

3. kolo SNLP 2019/2020, Námestovo - Výsledky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Výsledky

3. kolo SNLP 2019/2020, Námestovo

3. Kolo SNLP 2019/2020 - Náestovo 8.2.2020

Women's Juniorky Left Hand 60 Kg
1. Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Gáliková, Petronela (AWK Zvolen)  4 Pts.
3. Stieranková, Tamara (AWK Magnezit Revúca)  2 Pts.

Women's Juniorky Left Hand 60+ Kg
1. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Kšenzuláková, Patrícia (Slovakia)  4 Pts.
3. Lakatošová, Hana (AWK Zvolen)  2 Pts.

Men's Juniori Left Hand 70 Kg
1. Gurecka, Peter (AWK Prešov)  6 Pts.
2. Irha, Pavol (AWK Dobrá Voda)  4 Pts.
3. Fajčík, Martin (AWK Zvolen)  2 Pts.

Men's Juniori Left Hand 80 Kg
1. Hôždala, Tobiáš (AWK Myjava)  6 Pts.
2. Pavčo, Miroslav (AŠK Orava)  4 Pts.
3. Ľupták, Branislav (Slovakia)  2 Pts.

Men's Juniori Left Hand 80+ Kg
1. Škrobák, Ján (AWK Bul Team Orava)  9 Pts.
2. Harkabuzik, Rafal (Medwedzie Orawi Poland)  7 Pts.
3. Kuchár, Martin (AWK Prešov)  5 Pts.
4. Hôždala, Tobiáš (AWK Myjava)  3 Pts.
5. Námisovský, Samuel (AŠK Orava)  2 Pts.
6. Zaleta, Lukáš (AWK Prešov)  1 Pts.

Women's Seniori Ženy Left Hand 55 Kg
1. Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)  8 Pts.
2. Nováková, Eva (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
3. Zborek, Maria (Medwedzie Orawi Poland)  4 Pts.
4. Stieranková, Tamara (AWK Magnezit Revúca)  2 Pts.
5. Fidermáková, Andrea (AWK Prešov)  1 Pts.

Women's Seniori Ženy Left Hand 65 Kg
1. Debnárová, Lucia (Športový klub Lucia Debnárová)  6 Pts.
2. Očipová, Veronika (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Gáliková, Petronela (AWK Zvolen)  2 Pts.

Women's Seniori Ženy Left Hand 75 Kg
1. Martinkovičová, Rebeka (AWK Kráľová pri Senci)  7 Pts.
2. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  5 Pts.
3. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci)  3 Pts.
4. Lakatošová, Hana (AWK Zvolen)  1 Pts.

Women's Seniori Ženy Left Hand 75+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  8 Pts.
2. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  6 Pts.
3. Páterková, Barbora (Slovakia)  4 Pts.
4. Solárová, Gabriela (AWK Prešov)  2 Pts.
5. Mináriková, Monika (AWK Kráľová pri Senci)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 65 Kg
1. Murín, Miroslav (AWK Magnezit Revúca)  8 Pts.
2. Čech, Ján (AWK Bardejov)  6 Pts.
3. Alberty, Tomáš (AWK Magnezit Revúca)  4 Pts.
4. Krausko, Samuel (AWK Prievidza)  2 Pts.
5. Kabáč, Michal (Slovakia)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 75 Kg
1. Gábor, Ján (AŠK Orava)  18 Pts.
2. Komenda, Jakub (AWK Magnezit Revúca)  16 Pts.
3. Gregorička, Ivan (AWK Dobrá Voda)  14 Pts.
4. Sedláček, Martin (Slovakia)  12 Pts.
5. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  11 Pts.
6. Gurecka, Peter (AWK Prešov)  10 Pts.
7. Majkút, Lukáš (AWK Bul Team Orava)  9 Pts.
8. Maksiuta, Dmytro (AWK Prievidza)  8 Pts.
9. Štefkovič, Ivan (AWK Prievidza)  7 Pts.
10. Ševčík, Stanislav (AWK Prešov)  6 Pts.
11. Lascsák, Ing., Anton (AWS ATU Košice)  5 Pts.
12. Kubašák, Matúš (AWK Myjava)  4 Pts.
13. Škoda, Michal (AWK Zvolen)  3 Pts.
14. Gwiždž, Szymon (Medwedzie Orawi Poland)  2 Pts.
15. Vojenčák, Ján (AWK Magnezit Revúca)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 85 Kg
1. Adamov, Adam (AWK Myjava)  14 Pts.
2. Girášek, Michal (AWK Prešov)  12 Pts.
3. Klimek, Martin (AWK Myjava)  10 Pts.
4. Šoka, Dominik (AWK Dobrá Voda)  8 Pts.
5. Boroš, Jaroslav (AWK Prievidza)  7 Pts.
6. Selecký, Eduard (AWK Zvolen)  6 Pts.
7. Chudík, David (AWK Myjava)  5 Pts.
8. Čontofalský, Radovan (AWK Prešov)  4 Pts.
9. Kidoň, Dawid (Poland)  3 Pts.
10. Kaučík, Samuel (AWK Dobrá Voda)  2 Pts.
11. Ďurica, Marek (AWK Zvolen)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 100 Kg
1. Emerici, Marek (AWK Magnezit Revúca)  16 Pts.
2. Čeleš, Peter (AWK Myjava)  14 Pts.
3. Nevedel, Štefan (AŠK Orava)  12 Pts.
4. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  10 Pts.
5. Kasman, Miroslav (AWK Prievidza)  9 Pts.
6. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  8 Pts.
7. Skála, Daniel (AWK Bul Team Orava)  7 Pts.
8. Hric, Oliver (AWK Prešov)  6 Pts.
9. Šofranko, Roman (AWS ATU Košice)  5 Pts.
10. Hlúbik, Matúš (ŠKPR Trnava)  4 Pts.
11. Bolcár, Anton (AWK Prešov)  3 Pts.
12. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  2 Pts.
13. Vrábeľ, Igor (AWK Prešov)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 100+ Kg
1. Michalička, Juraj (AWK Prievidza)  12 Pts.
2. Roman, Eduard (Športový klub Lucia Debnárová)  10 Pts.
3. Škrobák, Marek (AWK Bul Team Orava)  8 Pts.
4. Grigerek, Martin (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
5. Salva, Michal (Slovakia)  5 Pts.
6. Hlodák, Marek (AWK Magnezit Revúca)  4 Pts.
7. Mamrilla, Dušan (Slovakia)  3 Pts.
8. Šnírer, Marcel (AWK Prievidza)  2 Pts.
9. Juhás, Patrik (AWK Prešov)  1 Pts.



Women's Juniorky Right Hand 60 Kg
1. Stieranková, Tamara (AWK Magnezit Revúca)  6 Pts.
2. Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)  4 Pts.
3. Gáliková, Petronela (AWK Zvolen)  2 Pts.

Women's Juniorky Right Hand 60+ Kg
1. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  8 Pts.
2. Barošová, Dominika (AWK Prievidza)  6 Pts.
3. Kšenzuláková, Patrícia (Slovakia)  4 Pts.
4. Juhásová, Agáta (AWK Prešov)  2 Pts.
5. Lakatošová, Hana (AWK Zvolen)  1 Pts.

Men's Juniori Right Hand 70 Kg
1. Zbranek, Karol (AWK Magnezit Revúca)  7 Pts.
2. Gurecka, Peter (AWK Prešov)  5 Pts.
3. Irha, Pavol (AWK Dobrá Voda)  3 Pts.
4. Fajčík, Martin (AWK Zvolen)  1 Pts.

Men's Juniori Right Hand 80 Kg
1. Hôždala, Tobiáš (AWK Myjava)  6 Pts.
2. Pavčo, Miroslav (AŠK Orava)  4 Pts.
3. Ľupták, Branislav (Slovakia)  2 Pts.

Men's Juniori Right Hand 80+ Kg
1. Hôždala, Tobiáš (AWK Myjava)  8 Pts.
2. Škrobák, Ján (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
3. Harkabuzik, Rafal (Medwedzie Orawi Poland)  4 Pts.
4. Kuchár, Martin (AWK Prešov)  2 Pts.
5. Námisovský, Samuel (AŠK Orava)  1 Pts.

Women's Seniori Ženy Right Hand 55 Kg
1. Zborek, Maria (Medwedzie Orawi Poland)  8 Pts.
2. Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
3. Stieranková, Tamara (AWK Magnezit Revúca)  4 Pts.
4. Nováková, Eva (AWK Dobrá Voda)  2 Pts.
5. Fidermáková, Andrea (AWK Prešov)  1 Pts.

Women's Seniori Ženy Right Hand 65 Kg
1. Debnárová, Lucia (Športový klub Lucia Debnárová)  6 Pts.
2. Očipová, Veronika (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Gáliková, Petronela (AWK Zvolen)  2 Pts.

Women's Seniori Ženy Right Hand 75 Kg
1. Martinkovičová, Rebeka (AWK Kráľová pri Senci)  7 Pts.
2. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci)  5 Pts.
3. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  3 Pts.
4. Lakatošová, Hana (AWK Zvolen)  1 Pts.

Women's Seniori Ženy Right Hand 75+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  8 Pts.
2. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  6 Pts.
3. Solárová, Gabriela (AWK Prešov)  4 Pts.
4. Páterková, Barbora (Slovakia)  2 Pts.
5. Mináriková, Monika (AWK Kráľová pri Senci)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 65 Kg
1. Murín, Miroslav (AWK Magnezit Revúca)  8 Pts.
2. Čech, Ján (AWK Bardejov)  6 Pts.
3. Krausko, Samuel (AWK Prievidza)  4 Pts.
4. Kabáč, Michal (Slovakia)  2 Pts.
5. Alberty, Tomáš (AWK Magnezit Revúca)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 75 Kg
1. Gábor, Ján (AŠK Orava)  18 Pts.
2. Gregorička, Ivan (AWK Dobrá Voda)  16 Pts.
3. Komenda, Jakub (AWK Magnezit Revúca)  14 Pts.
4. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  12 Pts.
5. Majkút, Lukáš (AWK Bul Team Orava)  11 Pts.
6. Maksiuta, Dmytro (AWK Prievidza)  10 Pts.
7. Ševčík, Stanislav (AWK Prešov)  9 Pts.
8. Gurecka, Peter (AWK Prešov)  8 Pts.
9. Zbranek, Karol (AWK Magnezit Revúca)  7 Pts.
10. Sedláček, Martin (Slovakia)  6 Pts.
11. Lascsák, Ing., Anton (AWS ATU Košice)  5 Pts.
12. Štefkovič, Ivan (AWK Prievidza)  4 Pts.
13. Kubašák, Matúš (AWK Myjava)  3 Pts.
14. Gwiždž, Szymon (Medwedzie Orawi Poland)  2 Pts.
15. Škoda, Michal (AWK Zvolen)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 85 Kg
1. Čontofalský, Radovan (AWK Prešov)  13 Pts.
2. Klimek, Martin (AWK Myjava)  11 Pts.
3. Kaučík, Samuel (AWK Dobrá Voda)  9 Pts.
4. Boroš, Jaroslav (AWK Prievidza)  7 Pts.
5. Šoka, Dominik (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
6. Kidoň, Dawid (Poland)  5 Pts.
7. Selecký, Eduard (AWK Zvolen)  4 Pts.
8. Ďurica, Marek (AWK Zvolen)  3 Pts.
9. Adamov, Adam (AWK Myjava)  2 Pts.
10. Girášek, Michal (AWK Prešov)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 100 Kg
1. Čeleš, Peter (AWK Myjava)  14 Pts.
2. Nevedel, Štefan (AŠK Orava)  12 Pts.
3. Hlúbik, Matúš (ŠKPR Trnava)  10 Pts.
4. Kasman, Miroslav (AWK Prievidza)  8 Pts.
5. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  7 Pts.
6. Debnár, Ján (AWK Magnezit Revúca)  6 Pts.
7. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
8. Hric, Oliver (AWK Prešov)  4 Pts.
9. Šofranko, Roman (AWS ATU Košice)  3 Pts.
10. Baroš, Peter (AWK Prievidza)  2 Pts.
11. Bolcár, Anton (AWK Prešov)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 100+ Kg
1. Michalička, Juraj (AWK Prievidza)  17 Pts.
2. Roman, Eduard (Športový klub Lucia Debnárová)  15 Pts.
3. Škrobák, Marek (AWK Bul Team Orava)  13 Pts.
4. Verníček, Jaroslav (Slovakia)  11 Pts.
5. Lecák, Zdeno (AWK Prievidza)  10 Pts.
6. Juhás, Patrik (AWK Prešov)  9 Pts.
7. Grigerek, Martin (AWK Bul Team Orava)  8 Pts.
8. Šnírer, Marcel (AWK Prievidza)  7 Pts.
9. Mamrilla, Dušan (Slovakia)  6 Pts.
10. Marenčin, Milan (AWS ATU Košice)  5 Pts.
11. Salva, Michal (Slovakia)  4 Pts.
12. Hlodák, Marek (AWK Magnezit Revúca)  3 Pts.
13. Kiss, Tomáš (AWK Bardejov)  2 Pts.
14. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  1 Pts.

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779