Skip to main content

Výsledky

3. kolo SNLP 2018/2019, Dobšiná

3.kolo SNLP, Dobšiná, 2.2.2019

Juniorky Ľavá ruka 60 Kg
1. Horváthová, Emma (AWK Kokava nad Rimavicou)  6 Pts.
2. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  4 Pts.
3. Kriváková, Veronika (AWK Prešov)  2 Pts.

Juniorky Ľavá ruka 60+ Kg
1. Barošová, Dominika (AWK Prievidza)  6 Pts.
2. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  4 Pts.
3. Štoffová, Sarah (AWK Prešov)  2 Pts.

Junori Ľavá ruka 70 Kg
1. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  7 Pts.
2. Gurecka, Peter (AWK Prešov)  5 Pts.
3. Kubašák, Matúš (AWK Myjava)  3 Pts.
4. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  1 Pts.

Junori Ľavá ruka 80 Kg
1. Bukovský, Patrik (AWK Dobrá Voda)  7 Pts.
2. Michalčík, Adam (AWK Dobrá Voda)  5 Pts.
3. Kotúľ, Peter (AWK Prievidza)  3 Pts.
4. Murcko, Adrián (AWK Prešov)  1 Pts.

Junori Ľavá ruka 80+ Kg
1. Škrobák, Marek (Slovakia)  7 Pts.
2. Škrobák, Ján (Slovakia)  5 Pts.
3. Kaučík, Samuel (AWK Červeník)  3 Pts.
4. Bukovský, Patrik (AWK Dobrá Voda)  1 Pts.



Ženy Ľavá ruka 60 Kg
1. Lišková, Klaudia (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
2. Kriváková, Veronika (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Fidermáková, Andrea (AWK Prešov)  2 Pts.

Ženy Ľavá ruka 60+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  9 Pts.
2. Martinkovičová, Rebeka (AWK Kráľová pri Senci)  7 Pts.
3. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  5 Pts.
4. Kulik, Ruslana (AWK Prešov)  3 Pts.
5. Barošová, Dominika (AWK Prievidza)  2 Pts.
6. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci)  1 Pts.

Muži Ľavá ruka 65 Kg
1. Požehnaj, Patrik (AWK Kokava nad Rimavicou)  8 Pts.
2. Gabriš, Alexander (AWK Myjava)  6 Pts.
3. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  4 Pts.
4. Krausko, Samuel (AWK Prievidza)  2 Pts.
5. Bíreš, Damián (AWK Prievidza)  1 Pts.

Muži Ľavá ruka 75 Kg
1. Gregorička, Ivan (AWK Dobrá Voda)  8 Pts.
2. Suran, Matej (AWK Banská Štiavnica)  6 Pts.
3. Majkút, Lukáš (AWK Bul Team Orava)  4 Pts.
4. Čech, Ján (AWK Bardejov)  2 Pts.
5. Škoda, Michal (AWK Zvolen)  1 Pts.

Muži Ľavá ruka 85 Kg
1. Emerici, Marek (AWK Magnezit Revúca)  11 Pts.
2. Hritz, Filip (AWK Senec)  9 Pts.
3. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  7 Pts.
4. Kidoň, Marcin (Poland)  5 Pts.
5. Selecký, Eduard (AWK Zvolen)  4 Pts.
6. Čavara, Martin (ŠKPR Trnava)  3 Pts.
7. Tibenský, Milan (ŠKPR Trnava)  2 Pts.
8. Kidoň, Dawid (Poland)  1 Pts.

Muži Ľavá ruka 100 Kg
1. Roman, Eduard (AWK Senec)  16 Pts.
2. Dobrovič, Radoslav (AWK Banská Štiavnica)  14 Pts.
3. Chabada, Jozef (AWK Prievidza)  12 Pts.
4. Máté, Peter (ŠKPR Trnava)  10 Pts.
5. Golian, Michal (AWK Kokava nad Rimavicou)  9 Pts.
6. Šufliarský, Jozef (Slovakia)  8 Pts.
7. Hric, Oliver (AWK Prešov)  7 Pts.
8. Poleč, Ondrej (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
9. Caletka, Martin (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
10. Nevedel, Štefan (AŠK Orava)  4 Pts.
11. Pápay, Richard (AWK Bratislava)  3 Pts.
12. Baroš, Peter (AWK Prievidza)  2 Pts.
13. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  1 Pts.

Muži Ľavá ruka 100+ Kg
1. Spusta, Peter (AWK Prešov)  10 Pts.
2. Hlúbik, Samuel (ŠKPR Trnava)  8 Pts.
3. Váňa, Jaroslav (AWK Prievidza)  6 Pts.
4. Bednarčík, Miroslav (AWK Prešov)  4 Pts.
5. Hlodák, Marek (AWK Magnezit Revúca)  3 Pts.
6. Juhás, Patrik (AWK Prešov)  2 Pts.
7. Bukovský, Mário (AWK Dobrá Voda)  1 Pts.

Juniorky Pravá ruka 60 Kg
1. Horváthová, Emma (AWK Kokava nad Rimavicou)  6 Pts.
2. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  4 Pts.
3. Kriváková, Veronika (AWK Prešov)  2 Pts.

Juniorky Pravá ruka 60+ Kg
1. Barošová, Dominika (AWK Prievidza)  6 Pts.
2. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  4 Pts.
3. Štoffová, Sarah (AWK Prešov)  2 Pts.

Junori Pravá ruka 70 Kg
1. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  8 Pts.
2. Zbranek, Karol (AWK Kokava nad Rimavicou)  6 Pts.
3. Kubašák, Matúš (AWK Myjava)  4 Pts.
4. Gurecka, Peter (AWK Prešov)  2 Pts.
5. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  1 Pts.

Junori Pravá ruka 80 Kg
1. Kotúľ, Peter (AWK Prievidza)  7 Pts.
2. Michalčík, Adam (AWK Dobrá Voda)  5 Pts.
3. Murcko, Adrián (AWK Prešov)  3 Pts.
4. Bukovský, Patrik (AWK Dobrá Voda)  1 Pts.

Junori Pravá ruka 80+ Kg
1. Škrobák, Marek (Slovakia)  7 Pts.
2. Kaučík, Samuel (AWK Červeník)  5 Pts.
3. Škrobák, Ján (Slovakia)  3 Pts.
4. Michalčík, Adam (AWK Dobrá Voda)  1 Pts.


Ženy Pravá ruka 60 Kg
1. Lišková, Klaudia (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
2. Kriváková, Veronika (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Fidermáková, Andrea (AWK Prešov)  2 Pts.

Ženy Pravá ruka 60+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  8 Pts.
2. Martinkovičová, Rebeka (AWK Kráľová pri Senci)  6 Pts.
3. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  4 Pts.
4. Barošová, Dominika (AWK Prievidza)  2 Pts.
5. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci)  1 Pts.

Muži Pravá ruka 65 Kg
1. Zbranek, Karol (AWK Kokava nad Rimavicou)  9 Pts.
2. Krausko, Samuel (AWK Prievidza)  7 Pts.
3. Požehnaj, Patrik (AWK Kokava nad Rimavicou)  5 Pts.
4. Bíreš, Damián (AWK Prievidza)  3 Pts.
5. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  2 Pts.
6. Gabriš, Alexander (AWK Myjava)  1 Pts.

Muži Pravá ruka 75 Kg
1. Gregorička, Ivan (AWK Dobrá Voda)  8 Pts.
2. Majkút, Lukáš (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
3. Suran, Matej (AWK Banská Štiavnica)  4 Pts.
4. Čech, Ján (AWK Bardejov)  2 Pts.
5. Škoda, Michal (AWK Zvolen)  1 Pts.

Muži Pravá ruka 85 Kg
1. Hritz, Filip (AWK Senec)  14 Pts.
2. Emerici, Marek (AWK Magnezit Revúca)  12 Pts.
3. Fáber, Milan (AWK Banská Štiavnica)  10 Pts.
4. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  8 Pts.
5. Kidoň, Dawid (Poland)  7 Pts.
6. Debnár, Ján (AWK Magnezit Revúca)  6 Pts.
7. Tibenský, Milan (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
8. Selecký, Eduard (AWK Zvolen)  4 Pts.
9. Čavara, Martin (ŠKPR Trnava)  3 Pts.
10. Gettler, Pavol (AWK Banská Štiavnica)  2 Pts.
11. Kidoň, Marcin (Poland)  1 Pts.

Muži Pravá ruka 100 Kg
1. Roman, Eduard (AWK Senec)  15 Pts.
2. Golian, Michal (AWK Kokava nad Rimavicou)  13 Pts.
3. Girášek, Michal (AWK Prešov)  11 Pts.
4. Caletka, Martin (ŠKPR Trnava)  9 Pts.
5. Poleč, Ondrej (ŠKPR Trnava)  8 Pts.
6. Marenčin, Milan (AWS ATU Košice)  7 Pts.
7. Hric, Oliver (AWK Prešov)  6 Pts.
8. Baroš, Peter (AWK Prievidza)  5 Pts.
9. Máté, Peter (ŠKPR Trnava)  4 Pts.
10. Pápay, Richard (AWK Bratislava)  3 Pts.
11. Nevedel, Štefan (AŠK Orava)  2 Pts.
12. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  1 Pts.

Muži Pravá ruka 100+ Kg
1. Spusta, Peter (AWK Prešov)  12 Pts.
2. Hlúbik, Samuel (ŠKPR Trnava)  10 Pts.
3. Bednarčík, Miroslav (AWK Prešov)  8 Pts.
4. Juhás, Patrik (AWK Prešov)  6 Pts.
5. Lecák, Zdeno (AWK Prievidza)  5 Pts.
6. Váňa, Jaroslav (AWK Prievidza)  4 Pts.
7. Samko, Radoslav (AWK Magnezit Revúca)  3 Pts.
8. Bukovský, Mário (AWK Dobrá Voda)  2 Pts.
9. Hlodák, Marek (AWK Magnezit Revúca)  1 Pts.

Začiatočníci Pravá ruka 95+ Kg
1. Šalacha, Marek (Slovakia)  7 Pts.
2. Hritz, Tomáš (Slovakia)  5 Pts.
3. Baláži, Miloš (Slovakia)  3 Pts.
4. Fabian, Ján (Slovakia)  1 Pts.


Country/Club standing (Body/Pódiové umiestnenie/Počet súťažiacich) - radené podľa PU/B

1. AWK Prešov (109/14/12)
2. AWK Dobrá Voda (59/8/6)
3. AWK Bul Team Orava  (50/8/4)
4. AWK Prievidza (73/7/8)
5. AWK Kokava nad Rimavicou (62/7/4)
6. Slovakia (46/7/7)
7. ŠKPR Trnava  (96/5/8)
8. AWK Senec (54/4/2)
9. AWK Banská Štiavnica (36/4/4)
10. AWK Myjava (14/3/2)
11. AWK Magnezit Revúca (36/2/4)
12. AWK Kráľová pri Senci (15/2/2)
13. AWK Červeník(8/2/1)
14. Poland (14/0/2)
14. AWK Zvolen (12/0/3)
15. AWS ATU Košice (7/0/1)
16. AWK Bratislava (6/0/1)
17. AŠK Orava (6/0/1)
18. AWK Bardejov (4/0/1)


Played matches
Men	196
Women	43
------
Total	239

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0905 162 424