Skip to main content

Výsledky

3. kolo SNLP 2017/2018 - 21.1.2018, Rusovce

3. kolo SNLP 2017/2018, Bratislava, Rusovce, 20.1.2018

Women's Juniorky do 18 Left Hand 60 Kg

1. Stieranková, Tamara (AWK Kokava nad Rimavicou) 10 Pts.

2. Horváthová, Emma (AWK Kokava nad Rimavicou) 8 Pts.

3. Kuzmanovská, Vanessa (AWK Dobrá Voda) 6 Pts.

4. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava) 4 Pts.

5. Vengrínová, Adela (AWK Kokava nad Rimavicou) 3 Pts.

6. Navruzova, Nozanin (AWK Kokava nad Rimavicou) 2 Pts.

7. Backárová, Diana (ŠKPR Trnava) 1 Pts.

Women's Juniorky do 18 Left Hand 60+ Kg

1. Bajčiová, Barbora (AWK Bull Team Orava) 8 Pts.

2. Barošová, Dominika (AWK Prievidza) 6 Pts.

3. Rašlíková, Terezia (AWK Bratislava) 4 Pts.

4. Smolková, Veronika (AWK Magnezit Revúca) 2 Pts.

5. Beňovská, Veronika (ŠKPR Trnava) 1 Pts.

Men's Juniori do 18 Left Hand 70 Kg

1. Kubaliak, Jozef (AWK Kokava nad Rimavicou) 11 Pts.

2. Zbranek, Karol (AWK Kokava nad Rimavicou) 9 Pts.

3. Richter, Stanislav (AWK Bull Team Orava) 7 Pts.

4. Benčík, Adam (Slovakia) 5 Pts.

5. Liptai, Jakub (AWK Myjava) 4 Pts.

6. Vengrín, Viliam (AWK Kokava nad Rimavicou) 3 Pts.

7. Masaryk, Filip (AWK Banská Štiavnica) 2 Pts.

8. Bíreš, Damián (AWK Prievidza) 1 Pts.

Men's Juniori do 18 Left Hand 80 Kg

1. Kaučík, Samuel (AWK Červeník) 5 Pts.

2. Babiak, Tomáš (AWK Banská Štiavnica) 3 Pts.

Women's Ženy Left Hand 60 Kg

1. Sojková, Martina (AWK Ivánka pri Dunaji) 7 Pts.

2. Ajpeková, Barbora (AWK Senec) 5 Pts.

3. Stieranková, Tamara (AWK Kokava nad Rimavicou) 3 Pts.

4. Horváthová, Emma (AWK Kokava nad Rimavicou) 1 Pts.

Women's Ženy Left Hand 60+ Kg

1. Martinkovičová, Rebeka (AWK Kráľová pri Senci) 8 Pts.

2. Debnárová, Lucia (AWK Senec) 6 Pts.

3. Mináriková, Monika (AWK Kráľová pri Senci) 4 Pts.

4. Benito, Vanessa (AWK Prievidza) 2 Pts.

5. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci) 1 Pts.

Men's Muži Left Hand 65 Kg

1. Suran, Matej (AWK Banská Štiavnica) 9 Pts.

2. Zbranek, Karol (AWK Kokava nad Rimavicou) 7 Pts.

3. Krausko, Samuel (AWK Prievidza) 5 Pts.

4. Gabriš, Alexander (AWK Myjava) 3 Pts.

5. Alberty, Tomáš (AWK Magnezit Revúca) 2 Pts.

6. Vengrín, Viliam (AWK Kokava nad Rimavicou) 1 Pts.

Men's Muži Left Hand 75 Kg

1. Šoka, Dominik (AWK Dobrá Voda) 11 Pts.

2. Chudík, David (AWK Myjava) 9 Pts.

3. Gregorička, Ivan (AWK Dobrá Voda) 7 Pts.

4. Majkút, Lukáš (AWK Bull Team Orava) 5 Pts.

5. Drinovský, Ján (AWK Bratislava) 4 Pts.

6. Vida, Dominik (AWK Kráľová pri Senci) 3 Pts.

7. Kubaliak, Jozef (AWK Kokava nad Rimavicou) 2 Pts.

8. Šopa, Pavol (AWK Žarnovica) 1 Pts.

Men's Muži Left Hand 85 Kg

1. Málek, Rastislav (AWK Bratislava) 11 Pts.

2. Adamov, Adam (AWK Banská Štiavnica) 9 Pts.

3. Nevedel, Štefan (AŠK Orava) 7 Pts.

4. Šoka, Dominik (AWK Dobrá Voda) 5 Pts.

5. Čeleš, Peter (AWK Myjava) 4 Pts.

6. Benedikovič, Adam (AWK Dobrá Voda) 3 Pts.

7. Gettler, Pavol (AWK Banská Štiavnica) 2 Pts.

8. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava) 1 Pts.

Men's Muži Left Hand 100 Kg

1. Málek, Rastislav (AWK Bratislava) 12 Pts.

2. Roman, Eduard (AWK Senec) 10 Pts.

3. Drinka, Matej (AWK Dobrá Voda) 8 Pts.

4. Caletka, Martin (ŠKPR Trnava) 6 Pts.

5. Pápay, Richard (AWK Bratislava) 5 Pts.

6. Tomaga, Rastislav (AWK Banská Štiavnica) 4 Pts.

7. Chabada, Jozef (AWK Prievidza) 3 Pts.

8. Smolen, Richard (AWK Bratislava) 2 Pts.

9. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen) 1 Pts.

Men's Muži Left Hand 100+ Kg

1. Spusta, Peter (AWK Prešov) 8 Pts.

2. Horečný, Zdenko (AWK Bratislava) 6 Pts.

3. Golian, Michal (AWK Kokava nad Rimavicou) 4 Pts.

4. Šnírer, Marcel (AWK Prievidza) 2 Pts.

5. Miškev, Sebastian (AWK Červeník) 1 Pts.

Women's Juniorky do 18 Right Hand 60 Kg

1. Kuzmanovská, Vanessa (AWK Dobrá Voda) 9 Pts.

2. Horváthová, Emma (AWK Kokava nad Rimavicou) 7 Pts.

3. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava) 5 Pts.

4. Backárová, Diana (ŠKPR Trnava) 3 Pts.

5. Vengrínová, Adela (AWK Kokava nad Rimavicou) 2 Pts.

6. Navruzova, Nozanin (AWK Kokava nad Rimavicou) 1 Pts.

Women's Juniorky do 18 Right Hand 60+ Kg

1. Bajčiová, Barbora (AWK Bull Team Orava) 8 Pts.

2. Barošová, Dominika (AWK Prievidza) 6 Pts.

3. Smolková, Veronika (AWK Magnezit Revúca) 4 Pts.

4. Rašlíková, Terezia (AWK Bratislava) 2 Pts.

5. Beňovská, Veronika (ŠKPR Trnava) 1 Pts.

Men's Juniori do 18 Right Hand 70 Kg

1. Kubaliak, Jozef (AWK Kokava nad Rimavicou) 11 Pts.

2. Richter, Stanislav (AWK Bull Team Orava) 9 Pts.

3. Hôždala, Tobiáš (AWK Myjava) 7 Pts.

4. Zbranek, Karol (AWK Kokava nad Rimavicou) 5 Pts.

5. Vengrín, Viliam (AWK Kokava nad Rimavicou) 4 Pts.

6. Benčík, Adam (Slovakia) 3 Pts.

7. Masaryk, Filip (AWK Banská Štiavnica) 2 Pts.

8. Bíreš, Damián (AWK Prievidza) 1 Pts.

Men's Juniori do 18 Right Hand 80 Kg

1. Kaučík, Samuel (AWK Červeník) 5 Pts.

2. Babiak, Tomáš (AWK Banská Štiavnica) 3 Pts.

Women's Ženy Right Hand 60 Kg

1. Ajpeková, Barbora (AWK Senec) 6 Pts.

2. Sojková, Martina (AWK Ivánka pri Dunaji) 4 Pts.

3. Horváthová, Emma (AWK Kokava nad Rimavicou) 2 Pts.

Women's Ženy Right Hand 60+ Kg

1. Martinkovičová, Rebeka (AWK Kráľová pri Senci) 7 Pts.

2. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci) 5 Pts.

3. Mináriková, Monika (AWK Kráľová pri Senci) 3 Pts.

4. Benito, Vanessa (AWK Prievidza) 1 Pts.

Men's Muži Right Hand 65 Kg

1. Rigo, Gejza (AWK Senec) 10 Pts.

2. Suran, Matej (AWK Banská Štiavnica) 8 Pts.

3. Krausko, Samuel (AWK Prievidza) 6 Pts.

4. Zbranek, Karol (AWK Kokava nad Rimavicou) 4 Pts.

5. Gabriš, Alexander (AWK Myjava) 3 Pts.

6. Alberty, Tomáš (AWK Magnezit Revúca) 2 Pts.

7. Vengrín, Viliam (AWK Kokava nad Rimavicou) 1 Pts.

Men's Muži Right Hand 75 Kg

1. Gregorička, Ivan (AWK Dobrá Voda) 10 Pts.

2. Šoka, Dominik (AWK Dobrá Voda) 8 Pts.

3. Šopa, Pavol (AWK Žarnovica) 6 Pts.

4. Kubaliak, Jozef (AWK Kokava nad Rimavicou) 4 Pts.

5. Drinovský, Ján (AWK Bratislava) 3 Pts.

6. Majkút, Lukáš (AWK Bull Team Orava) 2 Pts.

7. Vida, Dominik (AWK Kráľová pri Senci) 1 Pts.

Men's Muži Right Hand 85 Kg

1. Adamov, Adam (AWK Banská Štiavnica) 14 Pts.

2. Hlúbik, Matúš (ŠKPR Trnava) 12 Pts.

3. Nevedel, Štefan (AŠK Orava) 10 Pts.

4. Čeleš, Peter (AWK Myjava) 8 Pts.

5. Šoka, Dominik (AWK Dobrá Voda) 7 Pts.

6. Fáber, Milan (AWK Banská Štiavnica) 6 Pts.

7. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava) 5 Pts.

8. Málek, Rastislav (AWK Bratislava) 4 Pts.

9. Bacigál, Peter (Slovakia) 3 Pts.

10. Benedikovič, Adam (AWK Dobrá Voda) 2 Pts.

11. Molnári, Ladislav (AWK Bratislava) 1 Pts.

Men's Muži Right Hand 100 Kg

1. Roman, Eduard (AWK Senec) 11 Pts.

2. Tomaga, Rastislav (AWK Banská Štiavnica) 9 Pts.

3. Drinka, Matej (AWK Dobrá Voda) 7 Pts.

4. Caletka, Martin (ŠKPR Trnava) 5 Pts.

5. Chabada, Jozef (AWK Prievidza) 4 Pts.

6. Pápay, Richard (AWK Bratislava) 3 Pts.

7. Kudry, Róbert (AWK Prievidza) 2 Pts.

8. Smolen, Richard (AWK Bratislava) 1 Pts.

Men's Muži Right Hand 100+ Kg

1. Horečný, Zdenko (AWK Bratislava) 8 Pts.

2. Spusta, Peter (AWK Prešov) 6 Pts.

3. Golian, Michal (AWK Kokava nad Rimavicou) 4 Pts.

4. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen) 2 Pts.

5. Šnírer, Marcel (AWK Prievidza) 1 Pts.

Men's Začiatočníci M Right Hand 75 Kg

1. Michalčík, Adam (AWK Dobrá Voda) 6 Pts.

2. Ďurák, Rastislav (AWK Bratislava) 4 Pts.

3. Blaško, Stanislav (AWK Senec) 2 Pts.

Men's Začiatočníci M Right Hand 95 Kg

1. Mrva, Jarolím (AWK Kráľová pri Senci) 12 Pts.

2. Srogončík, Adrián (AWK Prievidza) 10 Pts.

3. Botka, Tomáš (AWK Prievidza) 8 Pts.

4. Čavara, Martin (ŠKPR Trnava) 6 Pts.

5. Kontár, Ján (AWK Kráľová pri Senci) 5 Pts.

6. Škoda, Michal (AWK Zvolen) 4 Pts.

7. Tibenský, Milan (ŠKPR Trnava) 3 Pts.

8. Ďurák, Rastislav (AWK Bratislava) 2 Pts.

9. Škuta, Peter (AWK Bratislava) 1 Pts.

Men's Začiatočníci M Right Hand 95+ Kg

1. Baroš, Peter (AWK Prievidza) 8 Pts.

2. Kohuťár, Radoslav (Slovakia) 6 Pts.

3. Miškev, Sebastian (AWK Červeník) 4 Pts.

4. Tibenský, Milan (ŠKPR Trnava) 2 Pts.

5. Čavara, Martin (ŠKPR Trnava) 1 Pts.

Country/Club standing

1. AWK Kokava nad Rimavicou 15 Pts.

2. AWK Senec 13 Pts.

3. AWK Prievidza 11 Pts.

4. AWK Dobrá Voda 9 Pts.

5. AWK Bratislava 7 Pts.

6. AWK Kráľová pri Senci 5 Pts.

7. AWK Banská Štiavnica 3 Pts.

8. ŠKPR Trnava 1 Pts.

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 911 880 779
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com