A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: A non well formed numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

28.Majstrovstvá Slovenska juniorov U18, U21, Disabled a Masters - Výsledky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Výsledky

28.Majstrovstvá Slovenska juniorov U18, U21, Disabled a Masters

Image alt text.

Juniorky U15 Left        
1    DENISA BAROŠOVÁ    
2    MICHAELA BRNOVÁ - AWK PRIEVIDZA    
Juniori U15 Left        
1    NINO KONTINA - AWK MYJAVA    
2    MATTHIAS CISZEWSKI - AWK PREŠOV    
3    MATEJ BOBOVČÁK - AWK PREŠOV    
4    TOMÁŠ SATINA - ŠKPR TRNAVA    
5    SAMUEL SATINA - ŠKPR TRNAVA    
6    LUKÁŠ REMENÁR - ŠKPR TRNAVA    
Juniorky U18 55kg Left        
1    EMA MITERKOVÁ - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
2    EMMA HORVÁTHOVÁ - AWK MAGNEZIT REVÚCA    
3    TAMARA STIERANKOVÁ - AWK MAGNEZIT REVÚCA    
Juniorky U18 60+kg Left        
1    DOMINIKA BAROŠOVÁ - AWK PRIEVIDZA    
2    NATÁLIA RICHTEROVÁ - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
3    SARAH ŠTOFFOVÁ - AWK PREŠOV    
Juniori U18 65kg Left        
1    PETER GURECKA - AWK PREŠOV    
2    MARTIN FAJČÍK - AWK ZVOLEN    
3    KEVIN KONEČNÝ - AWK PREŠOV    
Juniori U18 80kg Left        
1    PATRICK BUKOVSKÝ - AWK DOBRÁ VODA    
2    MIROSLAV PAVČO - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
Juniori U18 80+kg Left        
1    JÁN ŠKROBÁK - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
2    TOBIÁŠ HÔŽDALA - AWK MYJAVA    
3    MARTIN KUCHÁR - AWK PREŠOV    
4    PETER KOTÚĽ - AWK PRIEVIDZA    
Juniorky U21 60kg Left        
1    NATÁLIA PASTORKOVÁ - ŠKPR TRNAVA    
2    DANIELA BONK - AWK PREŠOV    
3    KRISTÍNA ŽIDZIKOVÁ - AWK PREŠOV    
4    ANDREA FIDERMÁKOVÁ - AWK PREŠOV    
Juniorky U21 60+kg Left        
1    BARBORA BAJČIOVÁ - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
2    KRISTÍNA BOBOVČÁKOVÁ - AWK PREŠOV    
Juniori U21 70kg Left        
1    MARCUS HANZEL - AWK BRATISLAVA    
2    STANISLAV RICHTER - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
3    MATÚŠ KUBAŠÁK - AWK MYJAVA    
4    CHRISTIÁN IHNÁT - AWK PREŠOV    
Juniori U21 80kg Left        
1    ADAM ADAMOV - AWK MYJAVA    
2    SAMUEL KAUČÍK - AWK DOBRÁ VODA    
3    DAVID CHUDÍK - AWK MYJAVA    
Juniori U21 80+kg Left        
1    PETER ČELEŠ - AWK MYJAVA    
2    PATRIK JUHÁS - AWK PREŠOV    
3    MAREK ŠKROBÁK - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
4    RADOVAN ANDRAŠKO - AWK PREŠOV    
Disable Open Left        
1    ŠTEFAN NEVEDEL - AŠK ORAVA    
2    MARTIN KLIMEK - AWK MYJAVA    
3    PAVOL BAKA - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
Masters Muži 90kg Left        
1    PETER BAROŠ - AWK PRIEVIDZA    
2    MILAN MARENČIN - PCS ATU KOŠICE    
3    OLIVER FERIENČÍK - AWK ZVOLEN    
4    ANTON LASCSÁK - PCS ATU KOŠICE    
5    PETER MOJŽÍŠ - AWK PRIEVIDZA    
Masters Muži 90+kg Left        
1    PETER SPUSTA - AWK PREŠOV    
2    MARTIN GRIGEREK - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
3    TOMÁŠ KISS - AWK BARDEJOV    
4    JAROSLAV VÁŇA - AWK PRIEVIDZA    
Masters Women OPEN Left        
1    DAGMAR PETROVÁ - AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI    
2    MONIKA MINÁRIKOVÁ - AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI    
Ženy 55kg Left        
1    EMMA HORVÁTHOVÁ - AWK MAGNEZIT REVÚCA    
2    EVA NOVÁKOVÁ - AWK DOBRÁ VODA    
3    DANIELA BONK - AWK PREŠOV    
Ženy 65kg Left        
1    LUCIA DEBNÁROVÁ - ŠK LUCIA DEBNÁROVÁ    
2    VERONIKA OČIPOVÁ - AWK PREŠOV    
3    ANDREA FIDERMÁKOVÁ - AWK PREŠOV    
Ženy 75kg Left        
1    REBEKA MARTINKOVIČOVÁ - AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI    
2    NATÁLIA RICHTEROVÁ - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
Ženy 75+kg Left        
1    BARBORA BAJČIOVÁ - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
2    KRISTÍNA BOBOVČÁKOVÁ - AWK PREŠOV    
3    MONIKA MINÁRIKOVÁ - AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI    
Muži 65 kg Left        
1    MIROSLAV MURÍN - AWK MAGNEZIT REVÚCA    
2    JÁN ČECH - AWK BARDEJOV    
3    PETER GURECKA - AWK PREŠOV    
4    ALEXANDER GÁBRIŠ - AWK MYJAVA    
5    KEVIN KONEČNÝ - AWK PREŠOV    
Muži 75kg Left        
1    JÁN VOJENČÁK - AWK MAGNEZIT REVÚCA    
2    DOMINIK GLOD - AWK PREŠOV    
3    MARTIN SEDLÁČEK    
4    IVAN GREGORIČKA - AWK DOBRÁ VODA    
5    ANTON LASCSÁK - PCS ATU KOŠICE    
6    DMYTRO MAKSIUTA - AWK PRIEVIDZA    
7    MARTIN FAJČÍK - AWK ZVOLEN    
8    IGOR KUBO - AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI    
Muži 85kg Left        
1    MICHAL GIRÁŠEK - AWK PREŠOV    
2    ADAM ADAMOV - AWK MYJAVA    
3    RADOVAN ČONTOFALSKÝ - AWK PREŠOV    
4    MARTIN KLIMEK - AWK MYJAVA    
5    JOZEF JACKULIAK - ŠKPR TRNAVA    
6    ANTON BOLCÁR - AWK PREŠOV    
7    DAVID CHUDÍK - AWK MYJAVA    
8    JAKUB KOMENDA - AWK MAGNEZIT REVÚCA    
9    PETER MOJŽÍŠ - AWK PRIEVIDZA    
10    OLIVER FERIENČÍK - AWK ZVOLEN    
Muži 100kg Left        
1    JOZEF ŠUFLIARSKY - AWK ZVOLEN    
2    PETER KASAN - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
3    MAREK EMERICI - AWK MAGNEZIT REVÚCA    
4    RADOVAN ANDRAŠKO - AWK PREŠOV    
5    MARTIN CALETKA - ŠKPR TRNAVA    
6    PATRIK JUHÁS - AWK PREŠOV    
7    OLIVER HRIC - AWK PREŠOV    
8    ŠTEFAN NEVEDEL - AŠK ORAVA    
Muži 100+kg Left        
1    FILIP HRITZ - ŠK LUCIA DEBNÁROVÁ    
2    MARTIN MINAROVIČ - AWK BRATISLAVA    
3    PETER SPUSTA - AWK PREŠOV    
4    JAROSLAV VÁŇA - AWK PRIEVIDZA    
5    MARTIN GRIGEREK - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
6    MAREK HLODÁK - AWK MAGNEZIT REVÚCA    
Juniorky U15 Right        
1    DENISA BAROŠOVÁ    
2    MICHAELA BRNOVÁ - AWK PRIEVIDZA    
Juniori U15 Right        
1    NINO KONTINA - AWK MYJAVA    
2    MATEJ BOBOVČÁK - AWK PREŠOV    
3    SAMUEL SATINA - ŠKPR TRNAVA    
4    MATTHIAS CISZEWSKI - AWK PREŠOV    
5    TOMÁŠ SATINA - ŠKPR TRNAVA    
6    LUKÁŠ REMENÁR - ŠKPR TRNAVA    
Juniorky U18 55kg Right        
1    EMMA HORVÁTHOVÁ - AWK MAGNEZIT REVÚCA    
2    EMA MITERKOVÁ - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
3    TAMARA STIERANKOVÁ - AWK MAGNEZIT REVÚCA    
Juniorky U18 60+kg Right        
1    DOMINIKA BAROŠOVÁ - AWK PRIEVIDZA    
2    NATÁLIA RICHTEROVÁ - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
3    SARAH ŠTOFFOVÁ - AWK PREŠOV    
Juniori U18 65kg Right        
1    PETER GURECKA - AWK PREŠOV    
2    MARTIN FAJČÍK - AWK ZVOLEN    
3    KEVIN KONEČNÝ - AWK PREŠOV    
Juniori U18 80kg Right        
1    PATRICK BUKOVSKÝ - AWK DOBRÁ VODA    
2    MIROSLAV PAVČO - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
Juniori U18 80+kg Right        
1    TOBIÁŠ HÔŽDALA - AWK MYJAVA    
2    PETER KOTÚĽ - AWK PRIEVIDZA    
3    JÁN ŠKROBÁK - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
4    MARTIN KUCHÁR - AWK PREŠOV    
Juniorky U21 60kg Right        
1    NATÁLIA PASTORKOVÁ - ŠKPR TRNAVA    
2    DANIELA BONK - AWK PREŠOV    
3    KRISTÍNA ŽIDZIKOVÁ - AWK PREŠOV    
4    ANDREA FIDERMÁKOVÁ - AWK PREŠOV    
Juniorky U21 60+kg Right        
1    BARBORA BAJČIOVÁ - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
2    KRISTÍNA BOBOVČÁKOVÁ - AWK PREŠOV    
Juniori U21 70kg Right        
1    MARCUS HANZEL - AWK BRATISLAVA    
2    STANISLAV RICHTER - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
3    MATÚŠ KUBAŠÁK - AWK MYJAVA    
4    CHRISTIÁN IHNÁT - AWK PREŠOV    
Juniori U21 80kg Right        
1    ADAM ADAMOV - AWK MYJAVA    
2    DAVID CHUDÍK - AWK MYJAVA    
3    SAMUEL KAUČÍK - AWK DOBRÁ VODA    
Juniori U21 80+kg Right        
1    PETER ČELEŠ - AWK MYJAVA    
2    PATRIK JUHÁS - AWK PREŠOV    
3    MAREK ŠKROBÁK - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
4    RADOVAN ANDRAŠKO - AWK PREŠOV    
Disable OPEN Right        
1    ŠTEFAN NEVEDEL - AŠK ORAVA    
2    MARTIN KLIMEK - AWK MYJAVA    
3    PAVOL BAKA - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
Masters Muži 90kg Right        
1    PETER BAROŠ - AWK PRIEVIDZA    
2    MILAN MARENČIN - PCS ATU KOŠICE    
3    OLIVER FERIENČÍK - AWK ZVOLEN    
4    PETER MOJŽÍŠ - AWK PRIEVIDZA    
5    ANTON LASCSÁK - PCS ATU KOŠICE    
Masters Muži 90+kg Right        
1    PETER SPUSTA - AWK PREŠOV    
2    MARTIN GRIGEREK - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
3    ZDENO LECÁK - AWK PRIEVIDZA    
4    TOMÁŠ KISS - AWK BARDEJOV    
5    FRANTIŠEK BILLY - AWK BARDEJOV    
6    JAROSLAV VÁŇA - AWK PRIEVIDZA    
Masters Women OPEN Right        
1    DAGMAR PETROVÁ - AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI    
2    MONIKA MINÁRIKOVÁ - AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI    
Ženy 55kg Right        
1    TAMARA STIERANKOVÁ - AWK MAGNEZIT REVÚCA    
2    EMMA HORVÁTHOVÁ - AWK MAGNEZIT REVÚCA    
3    EVA NOVÁKOVÁ - AWK DOBRÁ VODA    
4    DANIELA BONK - AWK PREŠOV    
Ženy 65kg Right        
1    LUCIA DEBNÁROVÁ - ŠK LUCIA DEBNÁROVÁ    
2    VERONIKA OČIPOVÁ - AWK PREŠOV    
3    ANDREA FIDERMÁKOVÁ - AWK PREŠOV    
Ženy 75kg Right        
1    REBEKA MARTINKOVIČOVÁ - AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI    
2    NATÁLIA RICHTEROVÁ - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
Ženy 75+kg Right        
1    BARBORA BAJČIOVÁ - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
2    DAGMAR PETROVÁ - AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI    
3    MONIKA MINÁRIKOVÁ - AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI    
Muži 65kg Right        
1    PETER GURECKA - AWK PREŠOV    
2    JÁN ČECH - AWK BARDEJOV    
3    MIROSLAV MURÍN - AWK MAGNEZIT REVÚCA    
4    JAKUB KASAN - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
5    KEVIN KONEČNÝ - AWK PREŠOV    
6    ALEXANDER GÁBRIŠ - AWK MYJAVA    
Muži 75kg Right        
1    IVAN GREGORIČKA - AWK DOBRÁ VODA    
2    JÁN VOJENČÁK - AWK MAGNEZIT REVÚCA    
3    DOMINIK GLOD - AWK PREŠOV    
4    DMYTRO MAKSIUTA - AWK PRIEVIDZA    
5    MARTIN SEDLÁČEK    
6    MARTIN FAJČÍK - AWK ZVOLEN    
7    ANTON LASCSÁK - PCS ATU KOŠICE    
Muži 85kg Right        
1    RADOVAN ČONTOFALSKÝ - AWK PREŠOV    
2    MICHAL GIRÁŠEK - AWK PREŠOV    
3    MATÚŠ HLUBÍK - ŠKPR TRNAVA    
4    MARTIN KLIMEK - AWK MYJAVA    
5    ROMAN ŠOFRANKO - PCS ATU KOŠICE    
6    JAKUB KOMENDA - AWK MAGNEZIT REVÚCA    
7    ANTON BOLCÁR - AWK PREŠOV    
8    OLIVER FERIENČÍK - AWK ZVOLEN    
9    PETER MOJŽÍŠ - AWK PRIEVIDZA    
Muži 100kg Right        
1    PETER ČELEŠ - AWK MYJAVA    
2    PETER KASAN - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    
3    PATRIK JUHÁS - AWK PREŠOV    
4    ŠTEFAN NEVEDEL - AŠK ORAVA    
5    RADOVAN ANDRAŠKO - AWK PREŠOV    
6    MARTIN CALETKA - ŠKPR TRNAVA    
7    OLIVER HRIC - AWK PREŠOV    
Muži 100+kg Right        
1    MARTIN MINAROVIČ - AWK BRATISLAVA    
2    FILIP HRITZ - ŠK LUCIA DEBNÁROVÁ    
3    PETER SPUSTA - AWK PREŠOV    
4    MARIAN SKRUTEK - AWK ZVOLEN    
5    ZDENO LECÁK - AWK PRIEVIDZA    
6    MAREK HLODÁK - AWK MAGNEZIT REVÚCA    
7    MARTIN GRIGEREK - AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA    

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779