A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: A non well formed numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

2018 EUROPEAN ARMWRESTLING & PARA-ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP - Výsledky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Výsledky

2018 EUROPEAN ARMWRESTLING & PARA-ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP

Oficiálne výsledky 2018 EUROPEAN ARMWRESTLING & PARA-ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP


Junior Girls 45 kg Left
1 ADIKTI, AYSE NUR - Turkey
2 AYSAN, MELIKE - Turkey
3 VALIEVA, AYGUL - Russia
4 KULCS, DZSENIFER - Hungary
5 GENEVA, VIKTORIA - Bulgaria
6 SHTOFINA, MARIANA - Russia
7 DEMCHENKO, DIANA - Ukraine
8 STIERANKOVA, TAMARA - Slovakia
Junior Girls 50 kg Left
1 SOJA, WERONIKA - Poland
2 VARYCH, LESIA - Ukraine
3 PIROZHKOVA, KARINA - Russia
4 ALBOROVA, ALANA - Russia
5 DURIANOVA, MARTINA - Slovakia
6 CETIN, SUDE - Turkey
7 NUTTOVA, NIKOLA - Slovakia
Junior Girls 55 kg Left
1 CELIK, DIDEM - Turkey
2 YILMAZ, SUKRIYE - Turkey
3 NODIA, MARIAM - Georgia
4 DZUTSEVA, MILANA - Russia
5 FEDIURA, IRYNA - Ukraine
6 KRISTENSSON, AMANDA - Sweden
7 TIMEROVA, AMINA - Russia
8 PIATNYTSKA, VERONIKA - Ukraine
Junior Girls 60 kg Left
1 JANEHEIM, ELIN - Sweden
2 SKHUKINA, ANASTASIYA - Russia
3 PRUSAKOVA, EKATERINA - Russia
4 VERBOCZKI, LUCA - Hungary
5 RASLIKOVA, TEREZA - Slovakia
6 IRI, AYSENUR - Turkey
7 RICHTEROVA, NATALIA - Slovakia
8 HADDZHIEVA, VASILENA - Bulgaria
Junior Girls 65 kg Left
1 FAZDALOVA, ADELIA - Russia
2 ZEYNEP, SUDE USTUNKAYA - Turkey
3 DAGDIP, MELIKE - Turkey
4 KOSTADINOVA, DESISLAVA - Bulgaria
Junior Girls 70 kg Left
1 ABEEVA, REGINA - Russia
2 KULYK, RUSLANA - Ukraine
3 OZALP, NADIDE EBRAR - Turkey
4 NEMIS, GULISTAN - Turkey
5 BAROSOVA, DOMINIKA - Slovakia
6 BALMASHEVA, ELENA - Russia
Junior Girls +70 kg Left
1 BAJCIOVA, BARBORA - Slovakia
2 BOGA, MERVE - Turkey
3 KOSE, CEMILE - Turkey
4 DOGUZOVA, MILENA - Russia
5 SPIREA, ROXANA - Romania
_________________________________
Junior Boys 50 kg Left
1 SOKEL, HASAN - Turkey
2 SALEHLI, ELVIN - Azerbaijan
3 ADAMADZE, GIORGI - Georgia
4 DZHABIEV, ARSEN - Russia
5 HAMBARYAN, DAVIT - Armenia
Junior Boys 55 kg Left
1 BADRAK, MYKHAILO - Ukraine
2 AIBAZOV, AKHMAT - Russia
3 BALAKISHIYEV, RAHIB - Azerbaijan
4 MDIVANI, GIGI - Georgia
5 SAHIN, ENES - Turkey
6 DONMEZ, MEHMET - Turkey
7 DIMITROV, VENIAMIN - Bulgaria
8 KALININ, VALENTIN - Russia
9 MAISURADZE, TEMUR - Georgia
10 BADULA, DALIS - Romania
11 OSMAN, ONUR - Bulgaria
Junior Boys 60 kg Left
1 KURAVIN, NIKITA - Russia
2 TSIKHELASHVILI, NODARI - Georgia
3 MUSTAFAYEV, ISGANDAR - Azerbaijan
4 EDUARDS, GRIVSTANS - Latvia
5 KHARITONOV, VLADISLAV - Russia
6 BUKIA, GULADY - Georgia
7 HAFIZOGLU, EMRE - Turkey
8 BERGLUND, MATHIAS - Sweden
9 KIRAZ, SELIM - Turkey
10 STANOEV, TRAYAN - Bulgaria
11 NEDELESCU, ALIN - Romania
Junior Boys 65 kg Left
1 CABAOGLU, AHMET RECEP - Turkey
2 PALIANI, GIORGI - Georgia
3 KHABALOV, ARSEN - Russia
4 NOVOSELSKI, IVAN - Bulgaria
5 LOLISHVILI, MIKHEIL - Georgia
6 ISAYEV, ORKHAN - Azerbaijan
7 DUDEK, MATEUSZ - Poland
8 RICHTER, STANISLAV - Slovakia
9 GUBUSHKIN, PAVEL - Russia
10 VELIKOV, LIUBOMIR - Bulgaria
11 ZBRANEK, KAROL - Slovakia
12 PARASHCHUK, LIUBOMYR - Ukraine
Junior Boys 70 kg Left
1 AMBROLADZE, GIORGI - Georgia
2 ELDAROV, MAGOMED - Russia
3 FABRYKA, BOHDAN - Ukraine
4 KHABAZASHVILI, GIORGI - Georgia
5 KASAEV, TAMERLAN - Russia
6 NEDELEA, VLADUT - Romania
7 IPEK, FURKAN - Turkey
8 KOSE, YUNUS EMRE - Turkey
9 KAUCIK, SAMUEL - Slovakia
10 HORVAT, PAVOL - Slovakia
11 MENDEZ FROM, CHRISTIAN - Sweden
12 ALEKSANDROV, STILIYAN - Bulgaria
13 STOYMIRSKI, KIRIL - Bulgaria
14 GRUBBSTROM, THULE - Sweden
15 SIMON, DANIEL - Hungary
Junior Boys 75 kg Left
1 DIGUROV, SARMAT - Russia
2 TUDOR, ALIN - Romania
3 CELES, PETER - Slovakia
4 BJERKADAL, EIRIK - Norway
5 MEZVRISHVILI, BEKA - Georgia
6 DENIZ, BURAK - Turkey
7 KIROV, VIKTOR - Bulgaria
8 NOZADZE, PAPUNA - Georgia
9 KOLLAR, DENIS - Slovakia
10 MARINCHEV, MIROSLAV - Bulgaria
11 ELIBUYUK, KENAN - Turkey
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA - BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 2
Junior Boys 80 kg Left
1 KOCHEDYSHKIN, MIKHAIL - Russia
2 KEVKHISHVILI, NODARI - Georgia
3 VATAZHOK, MYKHAILO - Ukraine
4 ANDERSEN, EMIL - Sweden
5 CHOMAKHASHVILI, LEVAN - Georgia
6 ERDOGAN, FATIH - Turkey
7 MEZALEONS, LINARDS - Latvia
8 DIGUROV, SOSLAN - Russia
9 BAYRAK, FATIH - Turkey
10 SPIREA, PETRUT - Romania
11 FARKAS, ISTVAN - Hungary
Junior Boys +80 kg Left
1 MAMUCHARASHVILI, OTARI - Georgia
2 PASYNKOV, DENIS - Russia
3 TSARUKYAN, NVER - Armenia
4 MUZAFAROV, TARKHAN - Azerbaijan
5 CELIK, ADEM - Turkey
6 BERADZE, GIGA - Georgia
7 BINGOL, ISMAIL - Turkey
8 LARSSON, WILLIAM - Sweden
9 ZINATY, MAJID - Israel
10 MEHOLLI, GENTRIT - Sweden
11 SERAFYN, TARAS - Ukraine
12 JUHAS, PATRIK - Slovakia
13 MIRONENKO, KIRILL - Russia
14 KHACHATRYAN, ARSEN - Armenia
15 PETROV, GEORGI - Bulgaria
16 VASYLENKO, DENYS - Ukraine
17 BUCUR, IONUT EDUARD - Romania
18 HYPSIOR, WOJCIECH - Poland
19 LONCAR, MARIO - Croatia
__________________________________
Youth Women 50 kg Left
1 CHIPARUS, VALERIA - Moldova
2 MOISEEVA, ANGELINA - Russia
3 KHABIBULLINA, ALMIRA - Russia
4 MUKHA, YULIIA - Ukraine
5 VAROL, GOZDE - Turkey
6 DIMITROVA, YOANA - Bulgaria
Youth Women 55 kg Left
1 DEMENKO, LUDMYLA - Ukraine
2 KESER, UMRAN - Turkey
3 SALAKHITDINOVA, SANIYA - Russia
4 SOJKOVA, MARTINA - Slovakia
5 KULCS, VIVIEN - Hungary
Youth Women 60 kg Left
1 BAEVA, MILANA - Russia
2 SHULIKA , MARYNA - Ukraine
3 DEMIRCIOGLU, SUMEYYE - Turkey
4 ROZHKO , VIKTORIIA - Ukraine
5 YILDIZ, REYHAN - Turkey
6 AJPEKOVA, BARBARA - Slovakia
7 KOGL, MIHAELA - Croatia
8 ZORYANKINA, KSENIIA - Russia
Youth Women 65 kg Left
1 LAZARI, MIHAELA - Moldova
2 KARPOVA, ANASTASIIA - Russia
3 BUTAUTAITE, GABRIELE - Lithuania
4 ASPLUND, ALEXANDRA - Finland
5 SALTI, SUKRAN - Turkey
Youth Women 70 kg Left
1 KAYAHAN, RABIA - Turkey
2 BAG, YETER - Turkey
Youth Women +70 kg Left
1 DAMAR, AYSU - Turkey
2 NOVIKOVA, TATIANA - Russia
3 LINDKVIST, JESSICA - Sweden
4 AVRAMOVA, KSENIIA - Russia
5 UZUN, BERITAN - Turkey
__________________________________
Youth Men 55 kg Left
1 BAYRAMKULOV, MUSSA - Russia
2 DAVITASHVILI, LEVANI - Georgia
3 GOGICHASHVILI, MIKHEIL - Georgia
4 COSTACHE, CRISTIAN - Romania
5 SAHBUDAK, CIHAN - Turkey
Youth Men 60 kg Left
1 OZALP, SELCUK - Turkey
2 KODUA, GIGA - Georgia
3 ZHISHKARIANI, DATUNA - Georgia
4 DEMIRCI, BEDRI - Turkey
5 TSUTSAEV, EDUARD - Russia
6 FEOFILAKTOV, IVAN - Russia
7 PANAGOULIS, PANAGIOTIS - Greece
8 TANKA, ROBERT - Hungary
Youth Men 65 kg Left
1 ZURABASHVILI, SHALVA - Georgia
2 UZUL, FERMAN - Turkey
3 MAKSIUTENKO, YAROSLAV - Ukraine
4 SAKASHVILI, LEVAN - Georgia
5 YASTREBOV, DMITRIY - Russia
6 MERKER, NIKITA - Russia
7 ASENOV, EMIL - Bulgaria
8 ROSENOV, IVO - Bulgaria
Youth Men 70 kg Left
1 NATSVLISHVILI, TENGIZI - Georgia
2 TER-BALYAN, VAGAN - Russia
3 KLYMENKO, BOHDAN - Ukraine
4 SITCHINAVA, GOCHA - Georgia
5 KHAFIZOV, DAMIR - Russia
6 RAHIMOV, EMIN - Azerbaijan
7 PETROV, ALEKSANDAR - Bulgaria
8 KAYA, EMRAH - Turkey
9 AR, METEHAN - Turkey
10 CHUDIK, DAVID - Slovakia
11 SEFER, MUSTAFA - Bulgaria
Youth Men 75 kg Left
1 ONIANI, BETKILI - Georgia
2 BRAGVADZE, NIKA - Georgia
3 SATA, SEMIH - Turkey
4 SOKA, DOMINIK - Slovakia
5 MALAKOV, HRISTIYAN - Bulgaria
6 KHABALOV, EDUARD - Russia
7 KRUPA, ARTUR - Poland
8 ZADOK, AVIV AVRAHAM - Israel
9 DURNA, SAMET - Turkey
Youth Men 80 kg Left
1 LABADZE, VAKHTANG - Georgia
2 SYNEYKO, ROMAN - Ukraine
3 KARAKASOGLU, BERKAN - Turkey
4 TCHIKADZE, NUGZARI - Georgia
5 ADAMOV, ADAM - Slovakia
6 SLOTSKYI , BOHDAN MYKHAILO - Ukraine
7 FOMIN, OLEG - Russia
8 YILDIZ, HUSEYIN - Turkey
9 MUHSIN, ERKAN - Bulgaria
10 GALABOV, MARTIN - Bulgaria
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA - BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 3
Youth Men 85 kg Left
1 BUBENKO, ELDAR - Russia
2 BEVZA, ALEKSANDR - Russia
3 MELIKISHVILI, GIORGI - Georgia
4 PETKUS, ROKAS - Lithuania
5 JONSSON, ALEXANDER - Sweden
6 BAYRAM, SERKAN - Turkey
7 EKLUND, LEO - Sweden
8 MURARU, DANIEL - Romania
9 MARKOIDZE, GIA - Georgia
10 CELIK, CABIR - Turkey
Youth Men 90 kg Left
1 GASSIEV, SOSLAN - Russia
2 GIGAURI, TORNIKE - Georgia
3 EGIAN, DAVID - Russia
4 SEREDA, ARTEM - Ukraine
5 TEDORADZE, DAVIT - Georgia
6 KOGL, MARKO - Croatia
7 ANDRASKO, RADOVAN - Slovakia
8 KULISHOV, OLEKSANDR - Ukraine
9 KILIC, DOGUKAN - Turkey
10 SENER, TALHA - Turkey
Youth Men +90 kg Left
1 SPORRONG, TOBIAS - Sweden
2 SHARAFUTDINOV, DAMIR - Russia
3 BAGAEV, ZAKHAR - Russia
4 DADIKYAN, DAVIT - Armenia
5 SISVADZE, NIKOLOZ - Georgia
6 IMERLISHVILI, VASO - Georgia
7 GOLIAN, MICHAL - Slovakia
8 IORGA, ALIN - Romania
9 DEMIRER, ALI - Turkey
10 GUNEY, MUSTAFA - Turkey
11 KRAAKENES, KRISTIAN STYVE - Norway
12 TOTEV, ASPARUH – Bulgaria
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA - BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 4
Junior Girls 45 kg Right
1 AYSAN, MELIKE - Turkey
2 PUTILOVA, ELENA - Russia
3 SHTOFINA, MARIANA - Russia
4 GENEVA, VIKTORIA - Bulgaria
5 DEMCHENKO, DIANA - Ukraine
6 ADIKTI, AYSE NUR - Turkey
7 KULCS, DZSENIFER - Hungary
Junior Girls 50 kg Right
1 ALBOROVA, ALANA - Russia
2 DURIANOVA, MARTINA - Slovakia
3 VARYCH, LESIA - Ukraine
4 PIROZHKOVA, KARINA - Russia
5 SOJA, WERONIKA - Poland
6 CETIN, SUDE - Turkey
7 NUTTOVA, NIKOLA - Slovakia
Junior Girls 55 kg Right
1 DZUTSEVA, MILANA - Russia
2 YILMAZ, SUKRIYE - Turkey
3 TIMEROVA, AMINA - Russia
4 NODIA, MARIAM - Georgia
5 KRISTENSSON, AMANDA - Sweden
6 FEDIURA, IRYNA - Ukraine
7 CELIK, DIDEM - Turkey
8 PIATNYTSKA, VERONIKA - Ukraine
Junior Girls 60 kg Right
1 JANEHEIM, ELIN - Sweden
2 PRUSAKOVA, EKATERINA - Russia
3 SKHUKINA, ANASTASIYA - Russia
4 IRI, AYSENUR - Turkey
5 RICHTEROVA, NATALIA - Slovakia
6 VERBOCZKI, LUCA - Hungary
7 RASLIKOVA, TEREZA - Slovakia
8 HADDZHIEVA, VASILENA - Bulgaria
Junior Girls 65 kg Right
1 FAZDALOVA, ADELIA - Russia
2 SARI, AZRA - Turkey
3 KARA, GULCAN - Turkey
Junior Girls 70 kg Right
1 BAROSOVA, DOMINIKA - Slovakia
2 ABEEVA, REGINA - Russia
3 KULYK, RUSLANA - Ukraine
4 BALMASHEVA, ELENA - Russia
5 TEKIN, SIDIKA - Turkey
6 NEMIS, GULISTAN - Turkey
Junior Girls +70 kg Right
1 BAJCIOVA, BARBORA - Slovakia
2 DOGUZOVA, MILENA - Russia
3 SPIREA, ROXANA - Romania
4 BOGA, MERVE - Turkey
5 KOSE, CEMILE - Turkey
Junior Boys 50 kg Right
1 ADAMADZE, GIORGI - Georgia
2 HAMBARYAN, DAVIT - Armenia
3 YASAR, MIKAIL - Turkey
4 DZHABIEV, ARSEN - Russia
5 KORKMAZ, OMER - Turkey
6 SALEHLI, ELVIN - Azerbaijan
Junior Boys 55 kg Right
1 AIBAZOV, AKHMAT - Russia
2 MDIVANI, GIGI - Georgia
3 BADRAK, MYKHAILO - Ukraine
4 BALAKISHIYEV, RAHIB - Azerbaijan
5 SAHIN, ENES - Turkey
6 DIMITROV, VENIAMIN - Bulgaria
7 ALBEGOV, KHASAN - Russia
8 CEPHECI, KENAN - Turkey
9 BADULA, DALIS - Romania
10 MAISURADZE, TEMUR - Georgia
11 OSMAN, ONUR - Bulgaria
Junior Boys 60 kg Right
1 NEDELESCU, ALIN - Romania
2 TSIKHELASHVILI, NODARI - Georgia
3 BITAROV, MAKSIM - Russia
4 MUSTAFAYEV, ISGANDAR - Azerbaijan
5 BUKIA, GULADY - Georgia
6 EDUARDS, GRIVSTANS - Latvia
7 KURAVIN, NIKITA - Russia
8 NAZ, SABAN - Turkey
9 BERGLUND, MATHIAS - Sweden
10 STANOEV, TRAYAN - Bulgaria
11 ONDER, NAIL - Turkey
Junior Boys 65 kg Right
1 PALIANI, GIORGI - Georgia
2 ISAYEV, ORKHAN - Azerbaijan
3 KHABALOV, ARSEN - Russia
4 NOVOSELSKI, IVAN - Bulgaria
5 CABAOGLU, AHMET RECEP - Turkey
6 GUBUSHKIN, PAVEL - Russia
7 DIGMELASHVILI, GIORGI - Georgia
8 RICHTER, STANISLAV - Slovakia
9 VELIKOV, LIUBOMIR - Bulgaria
10 DUDEK, MATEUSZ - Poland
11 PARASHCHUK, LIUBOMYR - Ukraine
Junior Boys 70 kg Right
1 KASAEV, TAMERLAN - Russia
2 FABRYKA, BOHDAN - Ukraine
3 IPEK, FURKAN - Turkey
4 ELDAROV, MAGOMED - Russia
5 HORVAT, PAVOL - Slovakia
6 KHABAZASHVILI, GIORGI - Georgia
7 NEDELEA, VLADUT - Romania
8 AMBROLADZE, GIORGI - Georgia
9 SIMON, DANIEL - Hungary
10 KAUCIK, SAMUEL - Slovakia
11 STOYMIRSKI, KIRIL - Bulgaria
12 GRUBBSTROM, THULE - Sweden
13 MENDEZ FROM, CHRISTIAN - Sweden
14 KOSE, YUNUS EMRE - Turkey
Junior Boys 75 kg Right
1 DIGUROV, SARMAT - Russia
2 TUDOR, ALIN - Romania
3 PAPUNASHVILI, GIORGI - Georgia
4 CELES, PETER - Slovakia
5 DENIZ, BURAK - Turkey
6 NOZADZE, PAPUNA - Georgia
7 BJERKADAL, EIRIK - Norway
8 TIRAS, EMIN - Turkey
9 MARINCHEV, MIROSLAV - Bulgaria
10 KIROV, VIKTOR - Bulgaria
11 KOLLAR, DENIS - Slovakia
Junior Boys 80 kg Right
1 DIGUROV, SOSLAN - Russia
2 CHOMAKHASHVILI, LEVAN - Georgia
3 VATAZHOK, MYKHAILO - Ukraine
4 SPIREA, PETRUT - Romania
5 KOCHEDYSHKIN, MIKHAIL - Russia
6 YILMAZ, SUNAY - Turkey
7 KEVKHISHVILI, NODARI - Georgia
8 MEZALEONS, LINARDS - Latvia
9 ANDERSEN, EMIL - Sweden
10 CEPEL, DURSUN FATIH - Turkey
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA - BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 5
Junior Boys +80 kg Right
1 CELIK, ADEM - Turkey
2 PASYNKOV, DENIS - Russia
3 KHACHATRYAN, ARSEN - Armenia
4 MUZAFAROV, TARKHAN - Azerbaijan
5 MIRONENKO, KIRILL - Russia
6 LONCAR, MARIO - Croatia
7 BERADZE, GIGA - Georgia
8 JUHAS, PATRIK - Slovakia
9 SPASOV , RICHARD - Bulgaria
10 SERAFYN, TARAS - Ukraine
11 ZINATY, MAJID - Israel
12 PETROV, GEORGI - Bulgaria
13 MAMUCHARASHVILI, OTARI - Georgia
14 VASYLENKO, DENYS - Ukraine
15 BUCUR, IONUT EDUARD - Romania
16 LARSSON, WILLIAM - Sweden
17 HYPSIOR, WOJCIECH - Poland
18 BINGOL, ISMAIL - Turkey
19 MEHOLLI, GENTRIT - Sweden
Youth Women 50 kg Right
1 VAROL, GOZDE - Turkey
2 CHIPARUS, VALERIA - Moldova
3 MOISEEVA, ANGELINA - Russia
4 KHABIBULLINA, ALMIRA - Russia
5 MUKHA , YULIIA - Ukraine
6 DIMITROVA, YOANA - Bulgaria
Youth Women 55 kg Right
1 KESER, UMRAN - Turkey
2 DEMENKO , LUDMYLA - Ukraine
3 SOJKOVA, MARTINA - Slovakia
4 SALAKHITDINOVA, SANIYA - Russia
5 KULCS, VIVIEN - Hungary
Youth Women 60 kg Right
1 BAEVA, MILANA - Russia
2 SHULIKA , MARYNA - Ukraine
3 ZORYANKINA, KSENIIA - Russia
4 ROZHKO , VIKTORIIA - Ukraine
5 DEMIRCIOGLU, SUMEYYE - Turkey
6 AJPEKOVA, BARBARA - Slovakia
7 AKKUS, MIZGIN - Turkey
8 KOGL, MIHAELA - Croatia
Youth Women 65 kg Right
1 LAZARI, MIHAELA - Moldova
2 IRTUGANOVA, NADEZHDA - Russia
3 KARPOVA, ANASTASIIA - Russia
4 ASPLUND, ALEXANDRA - Finland
5 BUTAUTAITE, GABRIELE - Lithuania
6 SALTI, SUKRAN - Turkey
Youth Women 70 kg Right
1 KAYAHAN, RABIA - Turkey
2 BAG, YETER - Turkey
Youth Women +70 kg Right
1 DAMAR, AYSU - Turkey
2 AVRAMOVA, KSENIIA - Russia
3 NOVIKOVA, TATIANA - Russia
4 UZUN, BERITAN - Turkey
5 LINDKVIST, JESSICA - Sweden
Youth Men 55 kg Right
1 BIYIKOGLU, SAID ERKAM - Turkey
2 DAVITASHVILI, LEVANI - Georgia
3 BAYRAMKULOV, MUSSA - Russia
4 GOGICHASHVILI, MIKHEIL - Georgia
5 COSTACHE, CRISTIAN - Romania
6 SAHBUDAK, CIHAN - Turkey
Youth Men 60 kg Right
1 ZHISHKARIANI, DATUNA - Georgia
2 TSUTSAEV, EDUARD - Russia
3 DEMIRCI, BEDRI - Turkey
4 KODUA, GIGA - Georgia
5 FEOFILAKTOV, IVAN - Russia
6 OZALP, SELCUK - Turkey
7 PANAGOULIS, PANAGIOTIS - Greece
8 TANKA, ROBERT - Hungary
Youth Men 65 kg Right
1 SAKASHVILI, LEVAN - Georgia
2 ALBAS, EMRE - Turkey
3 ZURABASHVILI, SHALVA - Georgia
4 KOCHKAROV, ASKHAT - Russia
5 UZUL, FERMAN - Turkey
6 BAGAUTDINOV, RIIAZ - Russia
7 ASENOV, EMIL - Bulgaria
8 MAKSIUTENKO, YAROSLAV - Ukraine
Youth Men 70 kg Right
1 ICHKITI, VALIKO - Georgia
2 SITCHINAVA, GOCHA - Georgia
3 TER-BALYAN, VAGAN - Russia
4 EDIZGIL, YIGIT - Turkey
5 PETROV, ALEKSANDAR - Bulgaria
6 RAHIMOV, EMIN - Azerbaijan
7 AR, METEHAN - Turkey
8 KHAFIZOV, DAMIR - Russia
9 CHUDIK, DAVID - Slovakia
10 SEFER, MUSTAFA - Bulgaria
11 KLYMENKO, BOHDAN - Ukraine
Youth Men 75 kg Right
1 ZIRAKASHVILI, IRAKLI - Georgia
2 SATA, SEMIH - Turkey
3 KHABALOV, EDUARD - Russia
4 KRUPA, ARTUR - Poland
5 ONIANI, BETKILI - Georgia
6 DURNA, SAMET - Turkey
7 ONDERKO, MAREK - Slovakia
8 MALAKOV, HRISTIYAN - Bulgaria
9 ZADOK, AVIV AVRAHAM - Israel
10 SOKA, DOMINIK - Slovakia
Youth Men 80 kg Right
1 TCHIKADZE, NUGZARI - Georgia
2 LABADZE, VAKHTANG - Georgia
3 SLOTSKYI, BOHDAN MYKHAILO - Ukraine
4 KARAKASOGLU, BERKAN - Turkey
5 FOMIN, OLEG - Russia
6 SYNEYKO, ROMAN - Ukraine
7 GALABOV, MARTIN - Bulgaria
8 DJORDJEVIC, MILJAN - Serbia
9 MUHSIN, ERKAN - Bulgaria
10 ADAMOV, ADAM - Slovakia
11 KOPAN, CAFER - Turkey
Youth Men 85 kg Right
1 BUBENKO, ELDAR - Russia
2 MELIKISHVILI, GIORGI - Georgia
3 LAGUN, ANTON - Russia
4 MARKOIDZE, GIA - Georgia
5 ANGHEL, DANIEL - Romania
6 BAYRAM, SERKAN - Turkey
7 PETKUS, ROKAS - Lithuania
8 JONSSON, ALEXANDER - Sweden
9 MURARU, DANIEL - Romania
10 CELIK, CABIR - Turkey
11 ALEKSIEV, EVGENIY - Bulgaria
12 EKLUND, LEO - Sweden
Youth Men 90 kg Right
1 GIGAURI, TORNIKE - Georgia
2 EGIAN, DAVID - Russia
3 SEREDA, ARTEM - Ukraine
4 TEDORADZE, DAVIT - Georgia
5 ANDRASKO, RADOVAN - Slovakia
6 KULISHOV, OLEKSANDR - Ukraine
7 SENER, TALHA - Turkey
8 KILIC, DOGUKAN - Turkey
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA - BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 6
Youth Men +90 kg Right
1 DADIKYAN, DAVIT - Armenia
2 SISVADZE, NIKOLOZ - Georgia
3 DEMIRER, ALI - Turkey
4 SHARAFUTDINOV, DAMIR - Russia
5 BAGAEV, ZAKHAR - Russia
6 MUMLADZE, GIORGI - Georgia
7 KRAAKENES, KRISTIAN STYVE - Norway
8 GOLIAN, MICHAL - Slovakia
9 SPORRONG, TOBIAS - Sweden
10 IORGA, ALIN - Romania
11 GUNEY, MUSTAFA - Turkey
12 TOTEV, ASPARUH - Bulgaria
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA - BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 7
Master Women 60 kg Left
1 POTAPENKO, VALENTINA - Russia
2 SHAPAVALAVA, LARYSA - Belarus
3 HADZIEVA, LADA - Bulgaria
4 TROBIC KOGL, BLAZENKA - Croatia
5 DOKUZOVA, LEONSYA - Bulgaria
Master Women 70 kg Left
1 IVANFI, BRIGITTA - Hungary
2 DAMM, PETRA - Sweden
Master Women 80 kg Left
1 ZANKO, LILIYA - Ukraine
2 DIACHENKO, OKSANA - Ukraine
3 GRONLUND ERIKSSON, ANNA - Sweden
4 YOVCHEVA, DONKA - Bulgaria
5 GORZYNSKA, AGY - England
Master Women +80 kg Left
1 GABDRAKHMANOVA, RUZIA - Russia
2 KATTSTROM, CAMILLA - Sweden
Master Men 70 kg Left
1 BOLDYREV, EDUARD - Russia
2 CHAMALAKIS, STELIOS - Greece
3 SAARANLUOMA, TOPI - Finland
4 VASIUTIN, SERHII - Ukraine
5 KOROSI, TIBOR - Hungary
6 GHARAGYOZYAN, ARTSVIK - France
7 SUNDE, JAN ERIK - Norway
8 ALTUNTAS, DAVUT - Turkey
9 LINNANMÄKI, REIJO - Finland
Master Men 80 kg Left
1 ANFILOFEV, ALEXANDER - Russia
2 DOBROCSI, JANOS - Hungary
3 BOGDANSKI, KIRIL - Bulgaria
4 ATLASKIN, ALEKSEI - Russia
5 GIGOLASHVILI, GURAMI - Georgia
6 BAMBOV, PLAMEN - Bulgaria
7 STEBELIAK, OLEKSANDR - Ukraine
8 VALYI, IMRE - Hungary
9 AKAN, BINALI - Turkey
10 SCHOLZE, RENE - Germany
Master Men 90 kg Left
1 ANELAUSKAS, DARIUS - Norway
2 KHASIYEV, ELSEVAR - Azerbaijan
3 WAHLMAN, JIMMY - Sweden
4 RACEK, PETER - Slovakia
5 MARIN, ALEXANDRU - Romania
6 NIKITIN, ROMAN - Russia
7 SHAGALIN, VITALY - Russia
8 TSANOV, STEFAN - Bulgaria
9 ARROYO, RICHARD - Spain
10 KOHO, JAMI - Finland
11 SYMEON, EFSTATHIOS - Greece
12 KELEMEN, LASZLO - Hungary
13 KOVACS, ATTILA - Hungary
14 FERIENCIK, OLIVER - Slovakia
Master Men 100 kg Left
1 KHRAMTSOV, EDUARD - Russia
2 GROCHOWSKI, MARIUSZ - Poland
3 LITOVTSEV, YEVHEN - Ukraine
4 DAMAR, ERKAN - Turkey
5 SVENSSON, STEFAN - Sweden
6 MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria
7 MAIDEN, PAUL - England
8 YEUTUKHOVICH, BARIS - Netherlands
9 DIMITROV, DIMITAR - Bulgaria
10 SHTANKEVYCH, GENNADII - Ukraine
11 AGHAJANYAN, KARAPET - Armenia
12 BONA, ANDRAS - Hungary
13 SZANTI, IMRE - Hungary
14 SEGAL, IGOR - Israel
Master Men +100 kg Left
1 MELENTEV, OLEG - Russia
2 SPUSTA, PETER - Slovakia
3 TESARIK, DUSAN - Czech Republic
4 YENERER, AHMET - Turkey
5 BOLT, DEAN - England
6 KARACA, RESAT - Turkey
7 CHARALAMPOPOULOS, GIORGOS - Greece
8 GKIOKAS, CHRISTOS - Greece
9 BEN SHIMON, MOSHE - Israel
Grand Master Women Left
1 LAITURI, PIRJO - Sweden
2 DIMITROVA, ELENA - Bulgaria
Grand Master Men 75 kg Left
1 KOGL, DRAZEN - Croatia
2 PATRASCU, DANIEL - Romania
3 GULUYEV, ZULFU - Azerbaijan
4 KUNNARI, PASI - Finland
5 STOOR, JARMO - Finland
6 SIMON, TIBOR - Hungary
Grand Master Men 90 kg Left
1 TUNCEL, HUSEYIN - Turkey
2 PALISKIS, ROMUTIS - Lithuania
3 LUKKARILA, JUKKA PEKKA - Finland
4 ZHIVKOV, DANIEL - Bulgaria
5 MITCHELL, PAUL - England
6 HERRANEN, HEIKKI - Finland
7 BERG, OTTAR ARNE - Norway
8 NALCAOGLU, HIDAYET - Turkey
9 FARKAS, ISTVAN SR - Hungary
Grand Master Men 100 kg Left
1 MUCHA, MICHAEL - Germany
2 SHESHIN, MIKHAIL - Russia
3 DANIUK, GENADII - Ukraine
4 MIKKONEN, JUHA - Finland
5 METKA, STEFAN - Germany
6 NOVITCHI, CORNEL - Romania
Grand Master Men +100 kg Left
1 PETROV, KONSTANTIN - Russia
2 SOROKA, SERGEY - Russia
3 ROBESCU, RELU - Romania
4 IVANOV, LYUBEN - Bulgaria
Senior Grand Master 75 kg Left
1 PODGORSKI, WIESLAW - Poland
2 BAUMANN, JUERGEN - Germany
3 ZAITSEV, VIKTOR - Russia
4 MARKIN, YURII - Russia
Senior Grand Master 90 kg Left
1 JONSSON, JONNY - Sweden
2 CARLOGANU, MIRCEA - Romania
3 SZILAGYI, SANDOR - Germany
4 JOZEF, WEDROWSKI - Poland
Senior Grand Master 100 kg Left
1 STEPANOV, VLADIMIR - Russia
2 STUSEK, JAROSLAV - Czech Republic
3 JACHVLIANI, IOSEB - Georgia
4 MIKELIONIS, VYDAS - Lithuania
Senior Grand Master +100 kg Left
1 NURETDINOV, FANIS - Russia
2 FILIKIDIS, PANTELIS - Greece
3 FEBERWEE, HERMAN - Netherlands
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA - BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 8
Master Women 60 kg Right
1 POTAPENKO, VALENTINA - Russia
2 SHAPAVALAVA, LARYSA - Belarus
3 TROBIC KOGL, BLAZENKA - Croatia
4 HADZIEVA, LADA - Bulgaria
Master Women 70 kg Right
1 IVANFI, BRIGITTA - Hungary
2 VORONCHIHINA, ELENA - Russia
3 DAMM, PETRA - Sweden
Master Women 80 kg Right
1 DIACHENKO, OKSANA - Ukraine
2 ZANKO, LILIYA - Ukraine
3 GORZYNSKA, AGY - England
4 GRONLUND ERIKSSON, ANNA - Sweden
5 YOVCHEVA, DONKA - Bulgaria
Master Women +80 kg Right
1 GABDRAKHMANOVA, RUZIA - Russia
2 KATTSTROM, CAMILLA - Sweden
Master Men 70 kg Right
1 KOGL, DRAZEN - Croatia
2 CHAMALAKIS, STELIOS - Greece
3 KOROSI, TIBOR - Hungary
4 ALTUNTAS, DAVUT - Turkey
5 VASIUTIN, SERHII - Ukraine
6 BOLDYREV, EDUARD - Russia
7 SUNDE, JAN ERIK - Norway
8 GHARAGYOZYAN, ARTSVIK - France
9 LINNANMÄKI, REIJO - Finland
Master Men 80 kg Right
1 ANFILOFEV, ALEXANDER - Russia
2 LUUKINEN, LASSE - Finland
3 BAMBOV, PLAMEN - Bulgaria
4 BOGDANSKI, KIRIL - Bulgaria
5 STEBELIAK, OLEKSANDR - Ukraine
6 VALYI, IMRE - Hungary
7 GIGOLASHVILI, GURAMI - Georgia
8 DROKAN, MISLAV - Croatia
9 ATLASKIN, ALEKSEI - Russia
10 SCHOLZE, RENE - Germany
11 AKAN, BINALI - Turkey
12 HELYES, CSABA - Hungary
Master Men 90 kg Right
1 KHASIYEV, ELSEVAR - Azerbaijan
2 ANELAUSKAS, DARIUS - Norway
3 ARROYO, RICHARD - Spain
4 SHAGALIN, VITALY - Russia
5 WAHLMAN, JIMMY - Sweden
6 NIKITIN, ROMAN - Russia
7 MARIN, ALEXANDRU - Romania
8 TSANOV, STEFAN - Bulgaria
9 FERIENCIK, OLIVER - Slovakia
10 KELEMEN, LASZLO - Hungary
11 KOHO, JAMI - Finland
12 RACEK, PETER - Slovakia
13 SYMEON, EFSTATHIOS - Greece
14 KOVACS, ATTILA - Hungary
Master Men 100 kg Right
1 KHRAMTSOV, EDUARD - Russia
2 YEUTUKHOVICH, BARIS - Netherlands
3 MAIDEN, PAUL - England
4 LITOVTSEV, YEVHEN - Ukraine
5 SVENSSON, STEFAN - Sweden
6 DAMAR, ERKAN - Turkey
7 MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria
8 GOLOVENKO, VADYM - Ukraine
9 SZANTI, IMRE - Hungary
10 GROCHOWSKI, MARIUSZ - Poland
11 AGHAJANYAN, KARAPET - Armenia
12 DIMITROV, DIMITAR - Bulgaria
13 BONA, ANDRAS - Hungary
14 SEGAL, IGOR - Israel
Master Men +100 kg Right
1 MELENTEV, OLEG - Russia
2 MAHARRAMOV, AZAR - Azerbaijan
3 CHARALAMPOPOULOS, GIORGOS - Greece
4 SPUSTA, PETER - Slovakia
5 KARACA, RESAT - Turkey
6 GEORGIEV, GEORGI - Bulgaria
7 GKIOKAS, CHRISTOS - Greece
8 TESARIK, DUSAN - Czech Republic
9 BEN SHIMON, MOSHE - Israel
10 MILOJKOVIC, RADISA - Serbia
11 BOLT, DEAN - England
Grand Master Women Right
1 LAITURI, PIRJO - Sweden
2 STOYANOVA, EMILIYA - Bulgaria
3 DIMITROVA, ELENA - Bulgaria
Grand Master Men 75 kg Right
1 KUNNARI, PASI - Finland
2 PATRASCU, DANIEL - Romania
3 STOOR, JARMO - Finland
4 ARSLAN, SENER - Turkey
5 GULUYEV, ZULFU - Azerbaijan
6 SIMON, TIBOR - Hungary
Grand Master Men 90 kg Right
1 TUNCEL, HUSEYIN - Turkey
2 LUKKARILA, JUKKA PEKKA - Finland
3 MITCHELL, PAUL - England
4 PALISKIS, ROMUTIS - Lithuania
5 BERG, OTTAR ARNE - Norway
6 NALCAOGLU, HIDAYET - Turkey
7 ZHIVKOV, DANIEL - Bulgaria
8 FARKAS, ISTVAN SR - Hungary
9 ANDRE, FREDERIC - Belgium
10 HERRANEN, HEIKKI - Finland
Grand Master Men 100 kg Right
1 SHESHIN, MIKHAIL - Russia
2 MUCHA, MICHAEL - Germany
3 MIKKONEN, JUHA - Finland
4 NOVITCHI, CORNEL - Romania
5 SIMON, FERENC - Hungary
6 METKA, STEFAN - Germany
Grand Master Men +100 kg Right
1 PETROV, KONSTANTIN - Russia
2 SOROKA, SERGEY - Russia
3 ROBESCU, RELU - Romania
4 IVANOV, LYUBEN - Bulgaria
Senior Grand Master 75 kg Right
1 PODGORSKI, WIESLAW - Poland
2 ZAITSEV, VIKTOR - Russia
3 MARKIN, YURII - Russia
Senior Grand Master 90 kg Right
1 JONSSON, JONNY - Sweden
2 CARLOGANU, MIRCEA - Romania
3 SZILAGYI, SANDOR - Germany
4 JOZEF, WEDROWSKI - Poland
Senior Grand Master 100 kg Right
1 JACHVLIANI, IOSEB - Georgia
2 MIKELIONIS, VYDAS - Lithuania
3 STUSEK, JAROSLAV - Czech Republic
Senior Grand Master +100 kg Right
1 NURETDINOV, FANIS - Russia
2 FILIKIDIS, PANTELIS - Greece
3 FEBERWEE, HERMAN - Netherlands
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA - BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 9
Senior Women 50 kg Left
1 KIRAZ, ESRA - Turkey
2 RESHETNIK, ELIZAVETA - Russia
3 HRANATOVA, ANNA - Ukraine
4 GONCHARENKO, ANASTASIIA - Ukraine
5 BAREEVA, DIANA - Russia
6 CHIPARUS, VALERIA - Moldova
7 LEUENBERGER, LEILA - Switzerland
8 BLIND, JONNA - Sweden
9 ALPTEKIN, SEYMA TUGCE - Turkey
10 DOKUZOVA, LEONSYA - Bulgaria
11 BANEVA, INA - Bulgaria
12 SHAPAVALAVA, LARYSA - Belarus
13 DOBRIN, ANDREEA MARINELA - Romania
Senior Women 55 kg Left
1 ILIUSHYNA, VIKTORIIA - Ukraine
2 KESER, UMRAN - Turkey
3 TERPELOVA, OLGA - Russia
4 DURMUS, SEVAL - Turkey
5 KETOLA, ERIKA - Finland
6 SALI , ASIE - Bulgaria
7 STRAVINSKAITE, GINTARE - Lithuania
8 KRONKVIST, IDA - Finland
9 KOSTADINOVA, GERGANA - Bulgaria
10 LUNDKVIST, MARIA - Sweden
Senior Women 60 kg Left
1 DEBNAROVA, LUCIA - Slovakia
2 BAEVA, MILANA - Russia
3 KARLSSON, VIKTORIA - Sweden
4 BARZSO, HENRIETTA - Hungary
5 JANEHEIM, ELIN - Sweden
6 GRIDCHINA, EKATERINA - Russia
7 OSTROWSKA, MALGORZATA - Poland
8 HNIATSKO, VOLHA - Belarus
9 SALMAN, EMEL - Turkey
10 TSIARPITSKAYA, TATSIANA - Belarus
11 MINASCURTA, ANA MARIA - Moldova
12 SHULIKA , MARYNA - Ukraine
13 PAUPARYTE, DOVILE - Lithuania
Senior Women 65 kg Left
1 DEMENKO, LINA - Ukraine
2 IRTUGANOVA, NADEZHDA - Russia
3 KLEINSMITH, MALIN - Sweden
4 GLADKAIA, IRINA - Russia
5 BRANN, EMMA - Sweden
6 LAZARI, MIHAELA - Moldova
7 RIMKUVIENE, INGA - Lithuania
8 BILGIC, GULHAN - Turkey
9 SHUTKA, SVITLANA - Ukraine
10 POENAR, ELENA - Romania
11 GORUR, MEHTAP - Turkey
Senior Women 70 kg Left
1 REISEK, FIA - Sweden
2 DRIAEVA, IRINA - Georgia
3 IVANFI, BRIGITTA - Hungary
4 NORELIUS, TOVE - Sweden
5 MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia
6 VDOVICHENKO, ELENA - Russia
7 MIROMANOVA, ALENA - Russia
8 AVCI, BEYZANUR - Turkey
9 PETROVA, DAGMAR - Slovakia
Senior Women 80 kg Left
1 MAKEEVA, IRINA - Russia
2 VORONINA, VIKTORIA - Russia
3 ZALITE, SANDRA - Latvia
4 FALKENSTROM, JOHANNA - Sweden
5 SARIBAL, GULENDEM - Turkey
6 GRONLUND ERIKSSON, ANNA - Sweden
7 USTUNKAYA, NURHAN - Turkey
8 ZANKO, LILIYA - Ukraine
9 LAIVYTE, INDRE - Lithuania
10 TREHUBOVA, OLENA - Ukraine
11 MIETTUNEN, VEERA - Finland
Senior Women +80 kg Left
1 VAITKUTE, EGLE - Lithuania
2 KAIROVA, MADINA - Russia
3 BARANOVSKAYA, IANA - Russia
4 KALIUK, TATSIANA - Belarus
5 JONSSON, KRISTINA - Sweden
6 DAMM, PETRA - Sweden
7 D APICE, CARMELA - Italy
Senior Men 55 kg Left
1 BIYIKOGLU, SAID ERKAM - Turkey
2 KHAPAEV, ASLAN - Russia
3 POGOSIANI, LEVANI - Georgia
4 BAYRAMKULOV, MUSSA - Russia
5 BAKHSOLIANI, GIORGI - Georgia
6 GUNAYDIN, BURAK - Turkey
7 STAYKOV, MITKO - Bulgaria
8 MARINCHEV, DIMITAR - Bulgaria
Senior Men 60 kg Left
1 ADAMYAN, ASHOT - Armenia
2 KARAKOTOV, AHMAT - Russia
3 PRETSUASHVILI, ALEKS - Georgia
4 RUSTAMOV, RAMAZAN - Azerbaijan
5 BALANDIN, OLEKSANDR - Ukraine
6 MONAKHOV, PAVEL - Russia
7 MILEV, IVELIN - Bulgaria
8 TCHINTCHARAULI, IMEDA - Georgia
9 KORKMAZ, SELAHATIN - Turkey
10 DEMIRCAN, ZAFER - Turkey
11 EDUARDS, GRIVSTANS - Latvia
Senior Men 65 kg Left
1 KHUBAEV, IRBEK - Russia
2 URBEKHASHVILI, GIORGI - Georgia
3 ZAVRASHVILI, ALEKSI - Georgia
4 CABAOGLU, AHMET RECEP - Turkey
5 ALBAS, EMRE - Turkey
6 STEPANYAN, DAVIT - Armenia
7 SOGAEV, AZAMAT - Russia
8 KOLLAR, CSABA - Hungary
9 GREGORICKA, IVAN - Slovakia
10 PANCHEV, STILYAN - Bulgaria
11 MAKARANKA, ALEH - Belarus
12 ZINATY, MAGDY - Israel
13 SKENDEROV, RADOSLAV - Bulgaria
Senior Men 70 kg Left
1 AMIRSHADYAN, EMIL - Armenia
2 TARASAITIS, MINDAUGAS - Lithuania
3 CHERKASOV, OLEG - Russia
4 MARCIUKAITIS, KLAIDAS - Lithuania
5 SITCHINAVA, GOCHA - Georgia
6 KOGL, DRAZEN - Croatia
7 RABINER, MICHAEL - Israel
8 OKROTSVARIDZE, ZAZA - Georgia
9 MATIASH , DENYS - Ukraine
10 TSYBA, LEONID - Ukraine
11 SLAVCHEV, SLAVI - Bulgaria
12 LIEPINS, RAIMONDS - Latvia
13 KAZIEV, OLEG - Russia
14 BARZSO, ALEX - Hungary
15 SRAPYAN, AZAT - Armenia
16 ANDERSEN, MIKKEL - Greenland
17 PROCOPCIUC, DANIEL - Moldova
18 TODOROV, NIKOLAY - Bulgaria
Senior Men 75 kg Left
1 ONIANI, BETKILI - Georgia
2 ZIRAKASHVILI, IRAKLI - Georgia
3 GOSPODINOV, VALENTIN - Bulgaria
4 KALMIKOV, VITALII - Russia
5 BAIRAMUKOV, YUSUF - Russia
6 DELIDZHAKOV, HRISTO - Bulgaria
7 KOKOEV, DAVID - Israel
8 PRIEDE, MARATS - Latvia
9 FABIAN, ZSOLT - Hungary
10 UZUL, RAMAZAN - Turkey
11 TUDOR, ALIN - Romania
12 KASPARS, GRAVIS - Latvia
13 AREVALO, JOSE - Spain
14 STEPANYAN, DERENIK - Armenia
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA - BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 10
Senior Men 80 kg Left
1 VLADISLAVS, KRASOVSKIS - Latvia
2 SIMEONOV, BOZHIDAR - Bulgaria
3 ANFILOFEV, ALEXANDER - Russia
4 HOEFFNER, ANDREAS - Germany
5 DOBRIN, VIOREL - Romania
6 FILIKIDIS, DIMITRIS - Greece
7 DANOVSKI, DIMITAR - Bulgaria
8 MAMKHEGOV, MARAT - Russia
9 TABAGARI, ZAZA - Georgia
10 MANARKA, SARUNAS - Lithuania
11 ZHYHYLII, VIACHESLAV - Ukraine
12 KARAKASOGLU, BERKAN - Turkey
13 KOROGLISHVILI, GIORGI - Georgia
14 MANIADAKIS, VASILEIOS - Greece
15 DOGAN, IVAN - Croatia
Senior Men 85 kg Left
1 ZHOKH, OLEH - Ukraine
2 DIMITROV, PLAMEN - Bulgaria
3 TAVBERIDZE, ZURAB - Georgia
4 TAUTIEV, GEORGII - Russia
5 BINATOV, ELCHIN - Georgia
6 BUBENKO, ELDAR - Russia
7 AINARS, TUKMANOVS - Latvia
8 LACIAK, KAMIL - Poland
9 BARBU, DANIEL - Romania
10 MAHSIMOV, ZOHRAB - Azerbaijan
11 TODOROV, MIROSLAV - Bulgaria
12 WEBBER, LEE - England
13 PETRENKO, OLEH - Ukraine
14 KOVACS, PETER - Hungary
15 UNSUR, BAYRAM ALI - Turkey
16 ZOGRAFOS, MATTIAS - Sweden
17 BRANNSTROM, PETER - Sweden
18 BURUSIC, JOSIP - Croatia
19 FERNANDEZ, RAUL - Spain
Senior Men 90 kg Left
1 ANDREEV, SASHO - Bulgaria
2 ANTHOULIS, VAIOS - Sweden
3 PRUDNYK, IEVGENII - Ukraine
4 GETIASHVILI, JABA - Georgia
5 DURAN, YAKUP - Turkey
6 PETROV, KALOYAN - Bulgaria
7 CHERSKIY, MAKSIM - Russia
8 GIGAURI, TORNIKE - Georgia
9 SEREDA, ARTEM - Ukraine
10 MISHLEB, ADHAM - Israel
11 LAGUN, ANTON - Russia
12 VASILEIOU, IOANNIS - Greece
13 SALMINEN, JUHA - Finland
14 HARCA, MARIJAN - Croatia
15 ARROYO, RICHARD - Spain
Senior Men 100 kg Left
1 DADIKYAN, DAVIT - Armenia
2 PASHURISHVILI, GURAM - Georgia
3 ONIANI, GIORGI - Georgia
4 MARJOMAA, MATTI - Finland
5 GRISHIN, ARTEM - Russia
6 KAROLYI, ANDRAS - Hungary
7 MARHARINT, PETRO - Ukraine
8 PETKUS, EDIKAS - Lithuania
9 SOVIC, VIKTORIO - Croatia
10 CECERE, JULIEN - Switzerland
11 HOPPE, ERIC - Germany
12 KHOZIN, VIKTOR - Russia
13 GUBAEV, ASLAN - Germany
14 STOEV, BLAGOVEST - Bulgaria
15 TJARNBERG, ANDREAS - Sweden
16 MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria
17 ZOBOKI, NANDOR - Hungary
Senior Men 110 kg Left
1 LALETIN, VITALII - Russia
2 ROSTOMASHVILI, GIORGI - Georgia
3 MILANOV, LYUBOMIR - Bulgaria
4 MYKHAILENKO, OLEG - Ukraine
5 TSITLIDZE, KOBA - Georgia
6 PANTALEEV, MARIN - Bulgaria
7 KOMEK, MURAT EFE - Turkey
8 FADEEV, ALEKSANDR - Russia
9 BAUMAN, ADAM - Hungary
10 POLES, JOSIP - Croatia
11 ABROMAITIS, SAULIUS - Lithuania
12 YENERER, AHMET - Turkey
13 SPOLJARIC, DENIS - Croatia
14 RIMKUS, DEIVYDAS - Lithuania
15 KALIAZIN, ANTON - Ukraine
Senior Men +110 kg Left
1 SAGINASHVILI, LEVAN - Georgia
2 ARABULI, DAVITI - Georgia
3 MALTCEV, RUSLAN - Russia
4 KHAYRETDINOV, MARSEL - Russia
5 GUNER, AHMET BORA - Turkey
6 KRASTEV, PAVEL - Bulgaria
7 KISOV, PLAMEN - Bulgaria
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA - BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 11
Senior Women 50 kg Right
1 KIRAZ, ESRA - Turkey
2 RESHETNIK, ELIZAVETA - Russia
3 BLIND, JONNA - Sweden
4 BAREEVA, DIANA - Russia
5 SHAPAVALAVA, LARYSA - Belarus
6 GONCHARENKO, ANASTASIIA - Ukraine
7 HRANATOVA, ANNA - Ukraine
8 DOKUZOVA, LEONSYA - Bulgaria
9 LEUENBERGER, LEILA - Switzerland
10 DOBRIN, ANDREEA MARINELA - Romania
11 BANEVA, INA - Bulgaria
Senior Women 55 kg Right
1 ILIUSHYNA, VIKTORIIA - Ukraine
2 TERPELOVA, OLGA - Russia
3 YILMAZ, SUKRIYE - Turkey
4 DURMUS, SEVAL - Turkey
5 LUNDKVIST, MARIA - Sweden
6 STRAVINSKAITE, GINTARE - Lithuania
7 KRONKVIST, IDA - Finland
8 KETOLA, ERIKA - Finland
9 KOSTADINOVA, GERGANA - Bulgaria
10 SALI , ASIE - Bulgaria
Senior Women 60 kg Right
1 BAEVA, MILANA - Russia
2 SALMAN, EMEL - Turkey
3 DEBNAROVA, LUCIA - Slovakia
4 KARLSSON, VIKTORIA - Sweden
5 BARZSO, HENRIETTA - Hungary
6 SHULIKA , MARYNA - Ukraine
7 OSTROWSKA, MALGORZATA - Poland
8 MINASCURTA, ANA MARIA - Moldova
9 PAUPARYTE, DOVILE - Lithuania
10 TROBIC KOGL, BLAZENKA - Croatia
11 HNIATSKO, VOLHA - Belarus
12 TSIARPITSKAYA, TATSIANA - Belarus
Senior Women 65 kg Right
1 GLADKAIA, IRINA - Russia
2 KLEINSMITH, MALIN - Sweden
3 DEMENKO, LINA - Ukraine
4 LAZARI, MIHAELA - Moldova
5 BILGIC, GULHAN - Turkey
6 MALIVANOVA, INNA - Russia
7 BRANN, EMMA - Sweden
8 POENAR, ELENA - Romania
9 GORUR, MEHTAP - Turkey
10 RIMKUVIENE, INGA - Lithuania
11 SHUTKA, SVITLANA - Ukraine
Senior Women 70 kg Right
1 REISEK, FIA - Sweden
2 DRIAEVA, IRINA - Georgia
3 MARTINKOVICOVA, REBEKA - Slovakia
4 VORONCHIHINA, ELENA - Russia
5 NORELIUS, TOVE - Sweden
6 MIROMANOVA, ALENA - Russia
7 IVANFI, BRIGITTA - Hungary
8 PETROVA, DAGMAR - Slovakia
9 PANTOVIC, NINA - Serbia
10 AVCI, BEYZANUR - Turkey
Senior Women 80 kg Right
1 MAKEEVA, IRINA - Russia
2 VORONINA, VIKTORIA - Russia
3 ZANKO, LILIYA - Ukraine
4 FALKENSTROM, JOHANNA - Sweden
5 LAIVYTE, INDRE - Lithuania
6 ZALITE, SANDRA - Latvia
7 SARIBAL, GULENDEM - Turkey
8 SHCHOLOKOVA, ANASTASIIA - Ukraine
9 USTUNKAYA, NURHAN - Turkey
10 GRONLUND ERIKSSON, ANNA - Sweden
11 MIETTUNEN, VEERA - Finland
Senior Women +80 kg Right
1 VAITKUTE, EGLE - Lithuania
2 KAIROVA, MADINA - Russia
3 D APICE, CARMELA - Italy
4 KALIUK, TATSIANA - Belarus
5 JONSSON, KRISTINA - Sweden
6 BARANOVSKAYA, IANA - Russia
Senior Men 55 kg Right
1 POGOSIANI, LEVANI - Georgia
2 BIYIKOGLU, SAID ERKAM - Turkey
3 KHAPAEV, ASLAN - Russia
4 GUNAYDIN, BURAK - Turkey
5 BALAKISHIYEV, RAHIB - Azerbaijan
6 BAYRAMKULOV, MUSSA - Russia
7 KHUBASHVILI, ZAUR - Georgia
8 MARINCHEV, DIMITAR - Bulgaria
9 KNOWLES, BARRY - England
10 STAYKOV, MITKO - Bulgaria
11 BADULA, DALIS - Romania
12 BURGIO, CALOGERO - Italy
Senior Men 60 kg Right
1 TSEREKAEV, ROMAN - Russia
2 RUSTAMOV, RAMAZAN - Azerbaijan
3 PRETSUASHVILI, ALEKS - Georgia
4 KARAKOTOV, AHMAT - Russia
5 MILEV, IVELIN - Bulgaria
6 BALANDIN, OLEKSANDR - Ukraine
7 EDUARDS, GRIVSTANS - Latvia
8 ADAMYAN, ASHOT - Armenia
9 DEMIRCAN, ZAFER - Turkey
10 TCHINTCHARAULI, IMEDA - Georgia
11 KORKMAZ, SELAHATIN - Turkey
Senior Men 65 kg Right
1 ZAVRASHVILI, ALEKSI - Georgia
2 SKENDEROV, RADOSLAV - Bulgaria
3 GABRAVA, VILENI - Georgia
4 JAGARCEC, SANDRO - Croatia
5 STEPANYAN, DAVIT - Armenia
6 TOMAEV, RUSLAN - Russia
7 SAARANLUOMA, TOPI - Finland
8 RASSOKHIN, OLEKSANDR - Ukraine
9 AKBAEV, AZRET - Russia
10 YILDIZOGLU, ZIA YUSUF - Turkey
11 BOZKURT, BEKIR - Turkey
12 KOLLAR, CSABA - Hungary
13 GREGORICKA, IVAN - Slovakia
14 GENCHEV, MIHAIL - Bulgaria
Senior Men 70 kg Right
1 MAKAROV, ARTUR - Russia
2 AMIRSHADYAN, EMIL - Armenia
3 PROCOPCIUC, DANIEL - Moldova
4 TARASAITIS, MINDAUGAS - Lithuania
5 SRAPYAN, AZAT - Armenia
6 OKROTSVARIDZE, ZAZA - Georgia
7 ICHKITI, VALIKO - Georgia
8 KAZIEV, OLEG - Russia
9 MARCIUKAITIS, KLAIDAS - Lithuania
10 TODOROV, NIKOLAY - Bulgaria
11 LIEPINS, RAIMONDS - Latvia
12 ANDERSEN, MIKKEL - Greenland
13 BARZSO, ALEX - Hungary
14 TSYBA, LEONID - Ukraine
15 SLAVCHEV, SLAVI - Bulgaria
16 RABINER, MICHAEL - Israel
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA - BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 12
Senior Men 75 kg Right
1 SAMUSHIA, DAVIT - Georgia
2 ZIRAKASHVILI, IRAKLI - Georgia
3 KOKOEV, DAVID - Israel
4 MAIOROV, VLADIMIR - Russia
5 STEPANYAN, DERENIK - Armenia
6 FABIAN, ZSOLT - Hungary
7 SOROKIN, VASILII - Russia
8 DELIDZHAKOV, HRISTO - Bulgaria
9 KASPARS, GRAVIS - Latvia
10 TUDOR, ALIN - Romania
11 GOSPODINOV, VALENTIN - Bulgaria
12 PIROYAN, ARMAN - Armenia
13 PRIEDE, MARATS - Latvia
14 TRIPLAT, PETAR - Croatia
15 AREVALO, JOSE - Spain
16 UZUL, RAMAZAN - Turkey
Senior Men 80 kg Right
1 VLADISLAVS, KRASOVSKIS - Latvia
2 AKPEROV, VADIM - Russia
3 MANARKA, SARUNAS - Lithuania
4 DOBRIN, VIOREL - Romania
5 SAFAROV, TABRIZ - Azerbaijan
6 YONCHEV, DETELIN - Bulgaria
7 TABAGARI, ZAZA - Georgia
8 ZHYHYLII, VIACHESLAV - Ukraine
9 DANOVSKI, DIMITAR - Bulgaria
10 GIRARD, PASCAL - Switzerland
11 KARAKASOGLU, BERKAN - Turkey
12 MAMKHEGOV, MARAT - Russia
13 TAVBERIDZE, BEKA - Georgia
14 FILIKIDIS, DIMITRIS - Greece
15 HOEFFNER, ANDREAS - Germany
16 DOGAN, IVAN - Croatia
17 LUUKINEN, LASSE - Finland
18 DROKAN, MISLAV - Croatia
19 MANIADAKIS, VASILEIOS - Greece
Senior Men 85 kg Right
1 ZOLOEV, KHADZHIMURAT - Russia
2 TAUTIEV, GEORGII - Russia
3 TAVBERIDZE, ZURAB - Georgia
4 DIMITROV, PLAMEN - Bulgaria
5 BARBU, DANIEL - Romania
6 PETRENKO, OLEH - Ukraine
7 UNSUR, BAYRAM ALI - Turkey
8 WEBBER, LEE - England
9 LACIAK, KAMIL - Poland
10 TODOROV, MIROSLAV - Bulgaria
11 BURUSIC, JOSIP - Croatia
12 KOVACS, PETER - Hungary
13 BINATOV, ELCHIN - Georgia
14 AINARS, TUKMANOVS - Latvia
15 ZOGRAFOS, MATTIAS - Sweden
16 FERNANDEZ, RAUL - Spain
17 BRANNSTROM, PETER - Sweden
18 HLUBIK, MATUS - Slovakia
Senior Men 90 kg Right
1 ANDREEV, SASHO - Bulgaria
2 CHERSKIY, MAKSIM - Russia
3 GASSIEV, SOSLAN - Russia
4 PRUDNYK, IEVGENII - Ukraine
5 SALMINEN, JUHA - Finland
6 ANTHOULIS, VAIOS - Sweden
7 GIGAURI, TORNIKE - Georgia
8 GAMTENADZE, IRAKLI - Georgia
9 HARCA, MARIJAN - Croatia
10 DURAN, YAKUP - Turkey
11 PETROV, KALOYAN - Bulgaria
12 KHASIYEV, ELSEVAR - Azerbaijan
13 MISHLEB, ADHAM - Israel
14 GIERSZEWSKI, ARKADIUSZ - Sweden
15 HLUSHCHENKO, VIACHESLAV – Ukraine
16 PETRESCU, DOREL - Romania
17 DUMITRU, STEFAN - Moldova
Senior Men 100 kg Right
1 MARHARINT, PETRO - Ukraine
2 MOTSONELIDZE, LEVANI - Georgia
3 DADIKYAN, DAVIT - Armenia
4 GRISHIN, ARTEM - Russia
5 PETKUS, EDIKAS - Lithuania
6 SOVIC, VIKTORIO - Croatia
7 KRIZAN, IVO - Croatia
8 MAKEEV, ALAN - Russia
9 ARABULI, DAVITI - Georgia
10 MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria
11 STOEV, BLAGOVEST - Bulgaria
12 GUBAEV, ASLAN - Germany
13 CECERE, JULIEN - Switzerland
14 TJARNBERG, ANDREAS - Sweden
15 KAROLYI, ANDRAS - Hungary
16 ZOBOKI, NANDOR - Hungary
17 MARJOMAA, MATTI - Finland
Senior Men 110 kg Right
1 PETROV, MITKO - Bulgaria
2 LALETIN, VITALII - Russia
3 MILANOV, LYUBOMIR - Bulgaria
4 KASHAKASHVILI, DAVIT - Georgia
5 KRYLOV, ANDREI - Russia
6 YENERER, AHMET - Turkey
7 ROSTOMASHVILI, GIORGI - Georgia
8 KALIAZIN, ANTON - Ukraine
9 MYKHAILENKO, OLEG - Ukraine
10 RIMKUS, DEIVYDAS - Lithuania
11 KOMEK, MURAT EFE - Turkey
12 POLES, JOSIP - Croatia
13 SPOLJARIC, DENIS - Croatia
14 BAUMAN, ADAM – Hungary
15 JOVANOVICH, BORA - Serbia
16 PATRASCU, STEFAN - Moldova
17 CRISTESCU, PAUL - Romania,

http://www.waf-armwrestling.com/wp-content/uploads/2018/05/2018-EuroArm-Official-Results.pdf

http://www.waf-armwrestling.com/wp-content/uploads/2018/05/2018-Para-EuroArm-Official-Results.pdf

 

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0905 162 424