Skip to main content

Výsledky

2. kolo SNLP 2018/2019, Bardejov

2. kolo SNLP, Bardejov, 1.12.2018

Juniorky Dievčatá Ľavá ruka 60 Kg
1. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  8 Pts.
2. Kriváková, Veronika (AWK Prešov)  6 Pts.
3. Juhásová, Agáta (AWK Prešov)  4 Pts.
4. Scholtzová, Soňa (AWK Prešov)  2 Pts.
5. Židziková, Kristína (AWK Prešov)  1 Pts.

Juniorky Dievčatá Ľavá ruka 60+ Kg
1. Kulik, Ruslana (AWK Prešov)  8 Pts.
2. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  6 Pts.
3. Barošová, Dominika (AWK Prievidza)  4 Pts.
4. Smolková, Veronika (AWK Magnezit Revúca)  2 Pts.
5. Richterová, Natália (AWK Bull Team Orava)  1 Pts.

Junori Chlapci Ľavá ruka 70 Kg
1. Richter, Stanislav (AWK Bull Team Orava)  8 Pts.
2. Gurecka, Peter (AWK Prešov)  6 Pts.
3. Ihnat, Christián (AWK Prešov)  4 Pts.
4. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  2 Pts.
5. Fudro, Dariusz Michal (Poland)  1 Pts.

Junori Chlapci Ľavá ruka 80 Kg
1. Horvát, Pavol (AWK Prešov)  6 Pts.
2. Harkabuzik, Rafal (Poland)  4 Pts.
3. Murcko, Adrián (AWK Prešov)  2 Pts.

Junori Chlapci Ľavá ruka 80+ Kg
1. Juhás, Patrik (AWK Prešov)  6 Pts.
2. Horvát, Pavol (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Murcko, Adrián (AWK Prešov)  2 Pts.



Seniori Ženy Ľavá ruka 60 Kg
1. Lišková, Klaudia (AWK Dobrá Voda)  8 Pts.
2. Zborek, Maria (Poland)  6 Pts.
3. Skladaná, Stanislava (AWK Bardejov)  4 Pts.
4. Bonk, Daniela (AWK Prešov)  2 Pts.
5. Fidermáková, Andrea (AWK Prešov)  1 Pts.

Seniori Ženy Ľavá ruka 60+ Kg
1. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci)  9 Pts.
2. Kulik, Ruslana (AWK Prešov)  7 Pts.
3. Barošová, Dominika (AWK Prievidza)  5 Pts.
4. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  3 Pts.
5. Mináriková, Monika (AWK Kráľová pri Senci)  2 Pts.
6. Benito, Vanessa (AWK Prievidza)  1 Pts.




Seniori Muži Ľavá ruka 65 Kg
1. Vaida, Oleksandr (AWK Prešov)  5 Pts.
2. Alberty, Tomáš (AWK Magnezit Revúca)  3 Pts.

Seniori Muži Ľavá ruka 75 Kg
1. Glod, Dominik (AWK Prešov)  8 Pts.
2. Šoka, Dominik (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
3. Židzik, Adrián (AWK Prešov)  4 Pts.
4. Onderko, Marek (AWK Prešov)  2 Pts.
5. Majkút, Lukáš (AWK Bull Team Orava)  1 Pts.

Seniori Muži Ľavá ruka 85 Kg
1. Adamov, Adam (AWK Banská Štiavnica)  11 Pts.
2. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  9 Pts.
3. Emerici, Marek (AWK Magnezit Revúca)  7 Pts.
4. Dvorščák, Radovan (AWK Prešov)  5 Pts.
5. Ševčík, Stanislav (AWK Prešov)  4 Pts.
6. Šoka, Dominik (AWK Dobrá Voda)  3 Pts.
7. Bolcár, Andrej (AWK Prešov)  2 Pts.
8. Debnár, Ján (AWK Magnezit Revúca)  1 Pts.

Seniori Muži Ľavá ruka 100 Kg
1. Roman, Eduard (AWK Senec)  8 Pts.
2. Girášek, Michal (AWK Prešov)  6 Pts.
3. Andraško, Radovan (AWK Prešov)  4 Pts.
4. Máté, Peter (ŠKPR Trnava)  2 Pts.
5. Dziubek, Ryszard (Poland)  1 Pts.

Seniori Muži Ľavá ruka 100+ Kg
1. Spusta, Peter (AWK Prešov)  9 Pts.
2. Roman, Eduard (AWK Senec)  7 Pts.
3. Grigerek, Martin (AWK Bull Team Orava)  5 Pts.
4. Hlodák, Marek (AWK Magnezit Revúca)  3 Pts.
5. Hric, Oliver (AWK Prešov)  2 Pts.
6. Bednarčík, Miroslav (AWK Prešov)  1 Pts.


Juniorky Dievčatá Pravá ruka 60 Kg
1. Kriváková, Veronika (AWK Prešov)  8 Pts.
2. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
3. Juhásová, Agáta (AWK Prešov)  4 Pts.
4. Židziková, Kristína (AWK Prešov)  2 Pts.
5. Scholtzová, Soňa (AWK Prešov)  1 Pts.

Juniorky Dievčatá Pravá ruka 60+ Kg
1. Kulik, Ruslana (AWK Prešov)  8 Pts.
2. Barošová, Dominika (AWK Prievidza)  6 Pts.
3. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  4 Pts.
4. Richterová, Natália (AWK Bull Team Orava)  2 Pts.
5. Smolková, Veronika (AWK Magnezit Revúca)  1 Pts.

Junori Chlapci Pravá ruka 70 Kg
1. Richter, Stanislav (AWK Bull Team Orava)  9 Pts.
2. Gurecka, Peter (AWK Prešov)  7 Pts.
3. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  5 Pts.
4. Fudro, Dariusz Michal (Poland)  3 Pts.
5. Ihnat, Christián (AWK Prešov)  2 Pts.
6. Chlpatý, Šimon (ŠKPR Trnava)  1 Pts.

Junori Chlapci Pravá ruka 80 Kg
1. Horvát, Pavol (AWK Prešov)  6 Pts.
2. Murcko, Adrián (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Harkabuzik, Rafal (Poland)  2 Pts.

Junori Chlapci Pravá ruka 80+ Kg
1. Juhás, Patrik (AWK Prešov)  6 Pts.
2. Horvát, Pavol (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Murcko, Adrián (AWK Prešov)  2 Pts.



Seniori Ženy Pravá ruka 60 Kg
1. Lišková, Klaudia (AWK Dobrá Voda)  8 Pts.
2. Zborek, Maria (Poland)  6 Pts.
3. Skladaná, Stanislava (AWK Bardejov)  4 Pts.
4. Bonk, Daniela (AWK Prešov)  2 Pts.
5. Fidermáková, Andrea (AWK Prešov)  1 Pts.

Seniori Ženy Pravá ruka 60+ Kg
1. Barošová, Dominika (AWK Prievidza)  8 Pts.
2. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci)  6 Pts.
3. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  4 Pts.
4. Kulik, Ruslana (AWK Prešov)  2 Pts.
5. Mináriková, Monika (AWK Kráľová pri Senci)  1 Pts.


Seniori Muži Pravá ruka 65 Kg
1. Vaida, Oleksandr (AWK Prešov)  5 Pts.
2. Alberty, Tomáš (AWK Magnezit Revúca)  3 Pts.

Seniori Muži Pravá ruka 75 Kg
1. Onderko, Marek (AWK Prešov)  10 Pts.
2. Šoka, Dominik (AWK Dobrá Voda)  8 Pts.
3. Horvát, Pavol (AWK Prešov)  6 Pts.
4. Majkút, Lukáš (AWK Bull Team Orava)  4 Pts.
5. Čech, Ján (AWK Bardejov)  3 Pts.
6. Židzik, Adrián (AWK Prešov)  2 Pts.
7. Kucbel, Robert (Slovakia)  1 Pts.

Seniori Muži Pravá ruka 85 Kg
1. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  12 Pts.
2. Šoka, Dominik (AWK Dobrá Voda)  10 Pts.
3. Emerici, Marek (AWK Magnezit Revúca)  8 Pts.
4. Adamov, Adam (AWK Banská Štiavnica)  6 Pts.
5. Debnár, Ján (AWK Magnezit Revúca)  5 Pts.
6. Hlúbik, Matúš (ŠKPR Trnava)  4 Pts.
7. Bolcár, Andrej (AWK Prešov)  3 Pts.
8. Ševčík, Stanislav (AWK Prešov)  2 Pts.
9. Dvorščák, Radovan (AWK Prešov)  1 Pts.

Seniori Muži Pravá ruka 100 Kg
1. Roman, Eduard (AWK Senec)  9 Pts.
2. Girášek, Michal (AWK Prešov)  7 Pts.
3. Dziubek, Ryszard (Poland)  5 Pts.
4. Juhás, Patrik (AWK Prešov)  3 Pts.
5. Andraško, Radovan (AWK Prešov)  2 Pts.
6. Baroš, Peter (AWK Prievidza)  1 Pts.

Seniori Muži Pravá ruka 100+ Kg
1. Spusta, Peter (AWK Prešov)  9 Pts.
2. Roman, Eduard (AWK Senec)  7 Pts.
3. Bednarčík, Miroslav (AWK Prešov)  5 Pts.
4. Grigerek, Martin (AWK Bull Team Orava)  3 Pts.
5. Hric, Oliver (AWK Prešov)  2 Pts.
6. Hlodák, Marek (AWK Magnezit Revúca)  1 Pts.




Začiatočníci Pravá ruka 95 Kg
1. Kopin, Vasil (Slovakia)  6 Pts.
2. Ihnát, Marek (Slovakia)  4 Pts.
3. Sabol, Jaroslav (Slovakia)  2 Pts.


Country/Club standing
1. AWK Prešov  15 Pts.
2. AWK Dobrá Voda  13 Pts.
3. AWK Bull Team Orava  11 Pts.
4. Poland  9 Pts.
5. ŠKPR Trnava  7 Pts.
6. AWK Magnezit Revúca  5 Pts.
7. AWK Senec  3 Pts.
8. AWK Prievidza  1 Pts.

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com