Skip to main content

Výsledky

Silná ruka stredných škôl 2019 - Východoslovenská Oblasť

Image alt text.

Silná ruka Stredných škôl - Východosloveská oblasť 25.10.2019

Silná ruka 2019 , Prešov, 25.10.2019

 

Men's CH 65 Right Hand 65 Kg

1. Bajtoš, Kristián (SOŠ elektrotechnická Poprad-Matejovce)  21 Pts.

2. Vidlička, Erik (SOŠ automobilová Košice)  19 Pts.

3. Gábor, Zdenko (SOŠ automobilová Košice)  17 Pts.

4. Matija, Adam (Gymnázium…

Zobraziť celý článok

BABAEVS ARMWRESTLING CUP

Image alt text.

Babaevs Armwerstling CUP 12.10.2019

70kg

1.Točinskiy Sergey

2.Kadura Michail

3.Vakula Eugeniy

 

80kg

1.Komar Ivan

2.Teliatkin Aleksandr

3.Bolšak Valeriy

 

90kg

1.Lapšin Oleg

2.Čaliuk Dmitriy

3.Kiričenko Aleksandr

 

100kg

1.Sereda Artem

2.Slobodian Vladislav

3.Tolbatov Andrey

 

+100kg

1.Stetsiuk Vadym

2.Jerochin Dmitriy

3.Onišenko Aleksey

 

Open Class

1.Sereda Artem

2.Točinskiy Sergey

Zobraziť celý článok

2. kolo SNLP 2019/2020, Bardejov

2. kolo SNLP - Bardejov 5.10.2019

2. kolo SNLP, Bardejov, 5.10.2019

Men's Juniori Left Hand 75 Kg
1. Gurecka, Peter (AWK Prešov)  5 Pts.
2. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  3 Pts.

Men's Juniori Left Hand 80+ Kg
1. Horvát, Pavol (AWK Prešov)  6 Pts.

Zobraziť celý článok

Vavrečská Ruka, Vavrečka 21.9.2019

Ženy OPEN pravá ruka

  1. Agáta Juhásová (AWK Prešov)
  2. Barbara Badinková (AWK Magnezit Revúca)
  3.  Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)  
  4.  Hrabošová, Alexandra (ŠKPR Trnava)  
  5. Smolková Veronika (AWK Magnezit Revúca)
  6. Kissová Viera (AWK Bardejov)
  7. Ruslana Kulik (AWK Prešov)
  8. Stieranková Tamara (AWK Magenzit Revúca)

Ženy OPEN ľavá

  1. Agáta Juhásová (AWK Prešov)…
Zobraziť celý článok

2. International Armwrestling CUP, Bratislava - Petržalka, 14.9.2019

.

2. International Armwrestling CUP, Bratislava - Petržalka, 14.9.2019

Women's Juniorky Left Hand 60+ Kg
1. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
2. Hrabošová, Alexandra (ŠKPR Trnava)  3 Pts.

Men's Juniory Left Hand 75 Kg
1. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
2. Kubašák, Matúš…

Zobraziť celý článok

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779