A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: A non well formed numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

1. kolo SNLP 2019/2020 - Ploštín, SVK - Výsledky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Výsledky

1. kolo SNLP 2019/2020 - Ploštín, SVK

1.kolo SNLP, LM - Ploštín, 24.8.2019

Women's Juniorky Left Hand 60 Kg
1. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
2. Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)  4 Pts.
3. Scholtzová, Soňa (AWK Prešov)  2 Pts.

Men's Juniory Left Hand 70 Kg
1. Gurecka, Peter (AWK Prešov)  6 Pts.
2. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  4 Pts.
3. Kubacka, Michal (Medwedzie Orawi Poland)  2 Pts.

Men's Juniory Left Hand 80+ Kg
1. Piták, Adam (Slovakia)  5 Pts.
2. Mariňák, Rastislav (AWK Prešov)  3 Pts.

Women's Seniori Ženy Left Hand 55 Kg
1. Zborek, Maria (Medwedzie Orawi Poland)  7 Pts.
2. Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)  5 Pts.
3. Fidermáková, Andrea (AWK Prešov)  3 Pts.
4. Scholtzová, Soňa (AWK Prešov)  1 Pts.

Women's Seniori Ženy Left Hand 65 Kg
1. Debnárová, Lucia (Športový klub Lucia Debnárová)  6 Pts.
2. Sojková, Martina (ŠKPR Trnava)  4 Pts.
3. Židziková, Kristína (AWK Prešov)  2 Pts.

Women's Seniori Ženy Left Hand 75 Kg
1. Sojková, Martina (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
2. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci)  4 Pts.
3. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  2 Pts.

Women's Seniori Ženy Left Hand 75+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Mináriková, Monika (AWK Kráľová pri Senci)  2 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 65 Kg
1. Kubo, Igor (AWK Kráľová pri Senci)  9 Pts.
2. Čech, Ján (AWK Bardejov)  7 Pts.
3. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  5 Pts.
4. Krausko, Samuel (AWK Prievidza)  3 Pts.
5. Alberty, Tomáš (AWK Magnezit Revúca)  2 Pts.
6. Radimák, Gabriel (Športový klub Lucia Debnárová)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 75 Kg
1. Gábor, Ján (AŠK Orava)  14 Pts.
2. Jaščeg, Juraj (ŠKPR Trnava)  12 Pts.
3. Gregorička, Ivan (AWK Dobrá Voda)  10 Pts.
4. Maksiuta, Dmytro (AWK Prievidza)  8 Pts.
5. Majkút, Lukáš (AWK Bul Team Orava)  7 Pts.
6. Židzik, Adrián (AWK Prešov)  6 Pts.
7. Ratulovský, Timotej (Slovakia)  5 Pts.
8. Mamryha, Ivan (Poland)  4 Pts.
9. Škoda, Michal (AWK Zvolen)  3 Pts.
10. Soltys, Marcin (Medwedzie Orawi Poland)  2 Pts.
11. Ihnat, Christián (AWK Prešov)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 85 Kg
1. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  8 Pts.
2. Tibenský, Milan (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
3. Ďurica, Marek (AWK Zvolen)  4 Pts.
4. Ševčík, Stanislav (AWK Prešov)  2 Pts.
5. Čavara, Martin (ŠKPR Trnava)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 100 Kg
1. Emerici, Marek (AWK Magnezit Revúca)  15 Pts.
2. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  13 Pts.
3. Hric, Oliver (AWK Prešov)  11 Pts.
4. Poleč, Ondrej (ŠKPR Trnava)  9 Pts.
5. Chabada, Jozef (AWK Prievidza)  8 Pts.
6. Baroš, Peter (AWK Prievidza)  7 Pts.
7. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  6 Pts.
8. Karaska, David (Slovakia)  5 Pts.
9. Skála, Daniel (Slovakia)  4 Pts.
10. Hanuliak, Lukáš (Slovakia)  3 Pts.
11. Jurík, Miroslav (Slovakia)  2 Pts.
12. Maťaš, Michal (AWK Bardejov)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Left Hand 100+ Kg
1. Horečný, Zdenko (Športový klub Lucia Debnárová)  13 Pts.
2. Spusta, Peter (AWK Prešov)  11 Pts.
3. Andraško, Radovan (AWK Prešov)  9 Pts.
4. Grigerek, Martin (AWK Bul Team Orava)  7 Pts.
5. Tomaga, Rastislav (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
6. Hlodák, Marek (AWK Magnezit Revúca)  5 Pts.
7. Laurenčík, Ján (AWK Magnezit Revúca)  4 Pts.
8. Juhás, Patrik (AWK Prešov)  3 Pts.
9. Kiss, Tomáš (AWK Bardejov)  2 Pts.
10. Lovás, Milan (Slovakia)  1 Pts.


Women's Juniorky Right Hand 60 Kg
1. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  7 Pts.
2. Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)  5 Pts.
3. Horváthová, Emma (AWK Magnezit Revúca)  3 Pts.
4. Scholtzová, Soňa (AWK Prešov)  1 Pts.

Men's Juniory Right Hand 70 Kg
1. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  7 Pts.
2. Gurecka, Peter (AWK Prešov)  5 Pts.
3. Kubacka, Michal (Medwedzie Orawi Poland)  3 Pts.
4. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  1 Pts.

Men's Juniory Right Hand 80+ Kg
1. Piták, Adam (Slovakia)  5 Pts.
2. Mariňák, Rastislav (AWK Prešov)  3 Pts.

Women's Seniori Ženy Right Hand 55 Kg
1. Zborek, Maria (Medwedzie Orawi Poland)  8 Pts.
2. Horváthová, Emma (AWK Magnezit Revúca)  6 Pts.
3. Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)  4 Pts.
4. Scholtzová, Soňa (AWK Prešov)  2 Pts.
5. Fidermáková, Andrea (AWK Prešov)  1 Pts.

Women's Seniori Ženy Right Hand 65 Kg
1. Debnárová, Lucia (Športový klub Lucia Debnárová)  6 Pts.
2. Sojková, Martina (ŠKPR Trnava)  4 Pts.
3. Židziková, Kristína (AWK Prešov)  2 Pts.

Women's Seniori Ženy Right Hand 75 Kg
1. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci)  5 Pts.
2. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  3 Pts.

Women's Seniori Ženy Right Hand 75+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Mináriková, Monika (AWK Kráľová pri Senci)  2 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 65 Kg
1. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  10 Pts.
2. Kubo, Igor (AWK Kráľová pri Senci)  8 Pts.
3. Čech, Ján (AWK Bardejov)  6 Pts.
4. Radimák, Gabriel (Športový klub Lucia Debnárová)  4 Pts.
5. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  3 Pts.
6. Alberty, Tomáš (AWK Magnezit Revúca)  2 Pts.
7. Krausko, Samuel (AWK Prievidza)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 75 Kg
1. Gregorička, Ivan (AWK Dobrá Voda)  14 Pts.
2. Jaščeg, Juraj (ŠKPR Trnava)  12 Pts.
3. Mamryha, Ivan (Poland)  10 Pts.
4. Majkút, Lukáš (AWK Bul Team Orava)  8 Pts.
5. Židzik, Adrián (AWK Prešov)  7 Pts.
6. Soltys, Marcin (Medwedzie Orawi Poland)  6 Pts.
7. Maksiuta, Dmytro (AWK Prievidza)  5 Pts.
8. Kniha, Michal (AWK Magnezit Revúca)  4 Pts.
9. Škoda, Michal (AWK Zvolen)  3 Pts.
10. Ratulovský, Timotej (Slovakia)  2 Pts.
11. Gábor, Ján (AŠK Orava)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 85 Kg
1. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  8 Pts.
2. Emerici, Marek (AWK Magnezit Revúca)  6 Pts.
3. Ševčík, Stanislav (AWK Prešov)  4 Pts.
4. Ďurica, Marek (AWK Zvolen)  2 Pts.
5. Debnár, Ján (AWK Magnezit Revúca)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 100 Kg
1. Gregorička, Ivan (AWK Dobrá Voda)  14 Pts.
2. Chabada, Jozef (AWK Prievidza)  12 Pts.
3. Poleč, Ondrej (ŠKPR Trnava)  10 Pts.
4. Hric, Oliver (AWK Prešov)  8 Pts.
5. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  7 Pts.
6. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  6 Pts.
7. Baroš, Peter (AWK Prievidza)  5 Pts.
8. Jurík, Miroslav (Slovakia)  4 Pts.
9. Hanuliak, Lukáš (Slovakia)  3 Pts.
10. Karaska, David (Slovakia)  2 Pts.
11. Skála, Daniel (Slovakia)  1 Pts.

Men's Seniori Muži Right Hand 100+ Kg
1. Horečný, Zdenko (Športový klub Lucia Debnárová)  14 Pts.
2. Spusta, Peter (AWK Prešov)  12 Pts.
3. Lecák, Zdeno (AWK Prievidza)  10 Pts.
4. Andraško, Radovan (AWK Prešov)  8 Pts.
5. Tomaga, Rastislav (AWK Dobrá Voda)  7 Pts.
6. Grigerek, Martin (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
7. Juhás, Patrik (AWK Prešov)  5 Pts.
8. Laurenčík, Ján (AWK Magnezit Revúca)  4 Pts.
9. Caletka, Martin (ŠKPR Trnava)  3 Pts.
10. Hlodák, Marek (AWK Magnezit Revúca)  2 Pts.
11. Lovás, Milan (Slovakia)  1 Pts.


 

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779