Skip to main content

Výsledky

1. kolo SNLP 2018/2019, International Slovakia Armwrestling Cup,Rabča

1. Kolo SNLP 2018/2019, International Slovakia Arwrestling Cup, Rabča, 13.10.2018

Women's Ženy Left Hand 60 Kg
1. Lišková, Klaudia (AWK Dobrá Voda)  5 Pts.
2. Fidermáková, Andrea (AWK Prešov)  3 Pts.

Women's Ženy Right Hand 60 Kg
1. Lišková, Klaudia (AWK Dobrá Voda)  5 Pts.
2. Fidermáková, Andrea (AWK Prešov)  3 Pts.

Women's Ženy Left Hand 60+ Kg
1. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci)  7 Pts.
2. Richterová, Natália (AWK Bull Team Orava)  5 Pts.
3. Sándorová, Katarína (L.A.C. Švajčiarsko)  3 Pts.
4. Chlebek, Kamila (Poland)  1 Pts.

Women's Ženy Right Hand 60+ Kg
1. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci)  7 Pts.
2. Richterová, Natália (AWK Bull Team Orava)  5 Pts.
3. CHlebek, Kamila (Poland)  3 Pts.
4. Sándorová, Katarína (LA.CŠvajčiarsko)  1 Pts.

Men's Muži Left Hand 75 Kg
1. Gábor, Ján (AŠK Orava)  10 Pts.
2. Majkút, Lukáš (AWK Bull Team Orava)  8 Pts.
3. Hladek, Marek (Slovakia)  6 Pts.
4. Maksiuta, Dmytro (AWK Prievidza)  4 Pts.
5. Jaššák, Lubomír (Slovakia)  3 Pts.
6. Ratulovský, Timotej (Slovakia)  2 Pts.
7. Michalčík, Adam (AWK Dobrá Voda)  1 Pts.

Men's Muži Left Hand 85 Kg
1. Šoka, Dominik (AWK Dobrá Voda)  8 Pts.
2. Blšták, Juraj (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
3. Kidoň, Dawid (Poland)  4 Pts.
4. Szarlej, Pawel (Poland)  2 Pts.
5. Chudík, David (AWK Myjava)  1 Pts.

Men's Muži Left Hand 65 Kg
1. Richter, Stanislav (AWK Bull Team Orava)  8 Pts.
2. Krausko, Samuel (AWK Prievidza)  6 Pts.
3. Gabriš, Alexander (AWK Myjava)  4 Pts.
4. Benčík, Adam (AWK Dobrá Voda)  2 Pts.
5. Alberty, Tomáš (AWK Magnezit Revúca)  1 Pts.

Men's Muži Left Hand 100 Kg
1. Roman, Eduard (AWK Senec)  12 Pts.
2. Čeleš, Peter (AWK Myjava)  10 Pts.
3. Grigerek, Martin (AWK Bull Team Orava)  8 Pts.
4. Chabada, Jozef (AWK Prievidza)  6 Pts.
5. Máté, Peter (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
6. Hric, Oliver (AWK Prešov)  4 Pts.
7. Caletka, Martin (ŠKPR Trnava)  3 Pts.
8. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  2 Pts.
9. Ivančo, Miroslav (Slovakia)  1 Pts.

Men's Muži Left Hand 100+ Kg
1. Horečný, Zdenko (AWK Bratislava)  7 Pts.
2. Hlodák, Marek (AWK Magnezit Revúca)  5 Pts.
3. Šnírer, Marcel (AWK Prievidza)  3 Pts.
4. Maťaš, Michal (AWK Bardejov)  1 Pts.

Men's Muži Right Hand 75 Kg
1. Majkút, Lukáš (AWK Bull Team Orava)  9 Pts.
2. Maksiuta, Dmytro (AWK Prievidza)  7 Pts.
3. Kucbel, Robert (Slovakia)  5 Pts.
4. Jaššák, Lubomír (Slovakia)  3 Pts.
5. Michalčík, Adam (AWK Dobrá Voda)  2 Pts.
6. Ratulovský, Timotej (Slovakia)  1 Pts.

Men's Muži Right Hand 85 Kg
1. Šoka, Dominik (AWK Dobrá Voda)  9 Pts.
2. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  7 Pts.
3. Kidoň, Dawid (Poland)  5 Pts.
4. Debnár, Ján (AWK Magnezit Revúca)  3 Pts.
5. Szarlej, Pawel (Poland)  2 Pts.
6. Srogončík, Ľubomír (AWK Prievidza)  1 Pts.

Men's Muži Right Hand 65 Kg
1. Richter, Stanislav (AWK Bull Team Orava)  7 Pts.
2. Krausko, Samuel (AWK Prievidza)  5 Pts.
3. Gabriš, Alexander (AWK Myjava)  3 Pts.
4. Alberty, Tomáš (AWK Magnezit Revúca)  1 Pts.

Men's Muži Right Hand 100 Kg
1. Roman, Eduard (AWK Senec)  11 Pts.
2. Čeleš, Peter (AWK Myjava)  9 Pts.
3. Caletka, Martin (ŠKPR Trnava)  7 Pts.
4. Grigerek, Martin (AWK Bull Team Orava)  5 Pts.
5. Chabada, Jozef (AWK Prievidza)  4 Pts.
6. Hric, Oliver (AWK Prešov)  3 Pts.
7. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  2 Pts.
8. Ivančo, Miroslav (Slovakia)  1 Pts.

Men's Muži Right Hand 100+ Kg
1. Horečný, Zdenko (AWK Bratislava)  7 Pts.
2. Lecák, Zdeno (AWK Prievidza)  5 Pts.
3. Šnírer, Marcel (AWK Prievidza)  3 Pts.
4. Hlodák, Marek (AWK Magnezit Revúca)  1 Pts.

Men's Junior Boys Left Hand 70 Kg
1. Richter, Stanislav (AWK Bull Team Orava)  10 Pts.
2. Kubacka, Michal (Poland)  8 Pts.
3. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
4. Benčík, Adam (AWK Dobrá Voda)  4 Pts.
5. Chelminiak, Kamil Rafal (Poland)  3 Pts.
6. Fudro, Dariusz Michal (Poland)  2 Pts.
7. Alberty, Tomáš (AWK Magnezit Revúca)  1 Pts.

Men's Junior Boys Left Hand 80 Kg
1. Harkabuzik, Rafal (Poland)  8 Pts.
2. Michalčík, Adam (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
3. Hôždala, Tobiáš (AWK Myjava)  4 Pts.
4. Kotúľ, Peter (AWK Prievidza)  2 Pts.
5. Ihnat, Christián (Slovakia)  1 Pts.

Men's Junior Boys Left Hand 80+ Kg
1. Čeleš, Peter (AWK Myjava)  6 Pts.
2. Revaj, Blažej (Slovakia)  4 Pts.
3. Jurík, Miroslav (Slovakia)  2 Pts.

Men's Junior Boys Right Hand 70 Kg
1. Richter, Stanislav (AWK Bull Team Orava)  11 Pts.
2. Zbranek, Karol (AWK Kokava nad Rimavicou)  9 Pts.
3. Chelminiak, Kamil Rafal (Poland)  7 Pts.
4. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  5 Pts.
5. Kubacka, Michal (Poland)  4 Pts.
6. Alberty, Tomáš (AWK Magnezit Revúca)  3 Pts.
7. Benčík, Adam (AWK Dobrá Voda)  2 Pts.
8. Fudro, Dariusz Michal (Poland)  1 Pts.

Men's Junior Boys Right Hand 80 Kg
1. Michalčík, Adam (AWK Dobrá Voda)  8 Pts.
2. Kotúľ, Peter (AWK Prievidza)  6 Pts.
3. Harkabuzik, Rafal (Poland)  4 Pts.
4. Hôždala, Tobiáš (AWK Myjava)  2 Pts.
5. Ihnat, Christián (Slovakia)  1 Pts.

Men's Junior Boys Right Hand 80+ Kg
1. Čeleš, Peter (AWK Myjava)  6 Pts.
2. Revaj, Blažej (Slovakia)  4 Pts.
3. Jurík, Miroslav (Slovakia)  2 Pts.

Women's Junior Girls Left Hand 60 Kg
1. Horváthová, Emma (AWK Kokava nad Rimavicou)  8 Pts.
2. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
3. Stieranková, Tamara (AWK Kokava nad Rimavicou)  4 Pts.
4. Scholtzová, Soňa (AWK Prešov)  2 Pts.
5. Šprlová, Barbora (AWK Zvolen)  1 Pts.

Women's Junior Girls Left Hand 60+ Kg
1. Smolková, Veronika (AWK Magnezit Revúca)  8 Pts.
2. Borówka, Sara Helena (Poland)  6 Pts.
3. Richterová, Natália (AWK Bull Team Orava)  4 Pts.
4. Harkabuzik, Sabina (Poland)  2 Pts.
5. Badinková, Barbara (AWK Kokava nad Rimavicou)  1 Pts.

Women's Junior Girls Right Hand 60 Kg
1. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  8 Pts.
2. Stieranková, Tamara (AWK Kokava nad Rimavicou)  6 Pts.
3. Scholtzová, Soňa (AWK Prešov)  4 Pts.
4. Horváthová, Emma (AWK Kokava nad Rimavicou)  2 Pts.
5. Šprlová, Barbora (AWK Zvolen)  1 Pts.

Women's Junior Girls Right Hand 60+ Kg
1. Smolková, Veronika (AWK Magnezit Revúca)  8 Pts.
2. Harkabuzik, Sabina (Poland)  6 Pts.
3. Borówka, Sara Helena (Poland)  4 Pts.
4. Richterová, Natália (AWK Bull Team Orava)  2 Pts.
5. Badinková, Barbara (AWK Kokava nad Rimavicou)  1 Pts.

Men's Začiatočníci Right Hand 95 Kg
1. Škrobák, Marek (Slovakia)  6 Pts.
2. Srogončík, Ján (AWK Prievidza)  4 Pts.
3. Sándor, Roland (Slovakia)  2 Pts.

Open cathegory 1.kolo SNLP 2018/2019, Rabča, 13.10.2018

Men's Open cathegory Right Hand

1. Horečný, Zdenko (AWK Bratislava)  14 Pts.
2. Čeleš, Peter (AWK Myjava)  12 Pts.
3. Roman, Eduard (AWK Senec)  10 Pts.
4. Lecák, Zdeno (AWK Prievidza)  8 Pts.
5. Škrobák, Marek (Slovakia)  7 Pts.
6. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
7. Caletka, Martin (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
8. Hlodák, Marek (AWK Magnezit Revúca)  4 Pts.
9. Šoka, Dominik (AWK Dobrá Voda)  3 Pts.
10. Harkabuzik, Rafal (Poland)  2 Pts.
11. Kidoň, Dawid (Poland)  1 Pts.


Country/Club standing
1. AWK Bull Team Orava  15 Pts.
2. AWK Dobrá Voda  13 Pts.
3. Poland  11 Pts.
4. AWK Magnezit Revúca  9 Pts.
5. AWK Myjava  7 Pts.
6. AWK Prievidza  5 Pts.
7. Slovakia  3 Pts.
8. ŠKPR Trnava  1 Pts.
 

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com