A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: A non well formed numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

1. kolo SNLP 2017/2018, Rabča - Výsledky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Výsledky

1. kolo SNLP 2017/2018, Rabča

SNLP 2017 Rabča 30.9.2017

 

Men's Juniori 18 Left Hand 80 Kg

1. Adamov, Adam (AWK Banská Štiavnica) 5 Pts.

2. Onderko, Marek (AWK Prešov) 3 Pts.

 

Men's Juniori 18 Left Hand 80+ Kg

1. Andraško, Radovan (AWK Prešov) 7 Pts.

2. Dvorščák, Jozef (AWK Prešov) 5 Pts.

3. Šoka, Dominik (AWK Dobrá voda) 3 Pts.

4. Juhas, Patrik (AWK Prešov) 1 Pts.

 

Men's Juniori 18 Right Hand 70 Kg

1. Kubaliak, Jozef (AWK Kokava) 9 Pts.

2. Jaššák, Ľubomír (Slovensko) 7 Pts.

3. Zbranek, Karol (AWK Kokava) 5 Pts

4. Babiak, Tomáš (AWK Banská Štiavnica) 3 Pts.

5. Richter, Stanislav (AWK Bull Team Orava) 2 Pts.

6. Masaryk, Filip (AWK Banská Štiavnica) 1 Pts.

 

Men's Juniori 18 Right Hand 80 Kg

1. Onderko, Marek (AWK Prešov) 5 Pts.

2. Adamov, Adam (AWK Banská Štiavnica) 3 Pts.

 

Men's Juniori 18 Right Hand 80+ Kg

1. Dvorščák, Jozef (AWK Prešov) 7 Pts.

2. Andraško, Radovan (AWK Prešov) 5 Pts.

3. Šoka, Dominik (AWK Dobrá voda) 3 Pts.

4. Juhas, Patrik (AWK Prešov) 1 Pts.

 

Women's Juniorky 18 Left Hand 60+ Kg

1. Bajčiová, Barbora (AWK Bull Team Orava) 8 Pts.

2. Kulik, Ruslana (AWK Prešov) 6 Pts.

3. Beňovská, Veronika (ŠKPR Trnava) 4 Pts.

4. Rašlíková, Tereza (AWK Bratislava) 2 Pts.

5. Backárová, Diana (ŠKPR Trnava) 1 Pts.

 

Women's Juniorky 18 Right Hand 60+ Kg

1. Bajčiová, Barbora (AWK Bull Team Orava) 9 Pts.

2. Kulik, Ruslana (AWK Prešov) 7 Pts.

3. Barošová, Dominika (AWK Prievidza) 5 Pts.

4. Rašlíková, Tereza (AWK Bratislava) 3 Pts.

5. Beňovská, Veronika (ŠKPR Trnava) 2 Pts.

6. Backárová, Diana (ŠKPR Trnava) 1 Pts.

 

Men's Seniori Left Hand 75 Kg

1. Majkút, Lukáš (AWK Bull Team Orava) 9 Pts.

2. Kubaliak, Jozef (AWK Kokava) 7 Pts.

3. Dvorščak, Radovan (AWK Prešov) 5 Pts.

4. Židzik, Adrian (AWK Prešov) 3 Pts.

5. Mojžiš, Peter (AWK Prievidza) 2 Pts.

6. Zbranek, Karol (AWK Kokava) 1 Pts.

 

Men's Seniori Left Hand 85 Kg

1. Málek, Rastislav (AWK Bratislava) 12 Pts.

2. Boroš, Jaroslav (AWK Banská Štiavnica) 10 Pts.

3. Dvorščák, Jozef (AWK Prešov) 8 Pts.

4. Adamov, Adam (AWK Banská Štiavnica) 6 Pts.

5. Nevedel , Štefan (AŠK Orava) 5 Pts.

6. Pápaj, Richard (AWK Bratislava) 4 Pts.

7. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava) 3 Pts.

8. Hric, Oliver (AWK Prešov) 2 Pts.

9. Šoka, Dominik (AWK Dobrá voda) 1 Pts.

 

Men's Seniori Left Hand 100 Kg

1. Roman, Eduard (AWK Bratislava) 9 Pts.

2. Maťaš, Michal (AWK Bardejov) 7 Pts.

3. Cabada, Jozef (AWK Prievidza) 5 Pts.

4. Poleč, Ondrej (ŠKPR Trnava) 3 Pts.

5. Hlodák, Marek (AWK Magnezit Revúca) 2 Pts.

6. Smoleň, Richard (AWK Bratislava) 1 Pts.

 

Men's Seniori Left Hand 100+ Kg

1. Horečný, Zdenko (AWK Bratislava) 5 Pts.

2. Andraško, Radovan (AWK Prešov) 3 Pts.

 

Men's Seniori Right Hand 75 Kg

1. Majkút, Lukáš (AWK Bull Team Orava) 9 Pts.

2. Kubaliak, Jozef (AWK Kokava) 7 Pts.

3. Dvorščak, Radovan (AWK Prešov) 5 Pts.

4. Židzik, Adrian (AWK Prešov) 3 Pts.

5. Mojžiš, Peter (AWK Prievidza) 2 Pts.

6. Zbranek, Karol (AWK Kokava) 1 Pts.

 

Men's Seniori Right Hand 85 Kg

1. Nevedel , Štefan (AŠK Orava) 12 Pts.

2. Boroš, Jaroslav (AWK Banská Štiavnica) 10 Pts.

3. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava) 8 Pts.

4. Hlubík, Matúš (ŠKPR Trnava) 6 Pts.

5. Šoka, Dominik (AWK Dobrá voda) 5 Pts.

6. Onderko, Marek (AWK Prešov) 4 Pts.

7. Dvorščák, Jozef (AWK Prešov) 3 Pts.

8. Hric, Oliver (AWK Prešov) 2 Pts.

9. Pápaj, Richard (AWK Bratislava) 1 Pts.

 

Men's Seniori Right Hand 100 Kg

1. Roman, Eduard (AWK Bratislava) 9 Pts.

2. Maťaš, Michal (AWK Bardejov) 7 Pts.

3. Cabada, Jozef (AWK Prievidza) 5 Pts.

4. Poleč, Ondrej (ŠKPR Trnava) 3 Pts.

5. Hlodák, Marek (AWK Magnezit Revúca) 2 Pts.

6. Smoleň, Richard (AWK Bratislava) 1 Pts.

 

Men's Seniori Right Hand 100+ Kg

1. Horečný, Zdenko (AWK Bratislava) 6 Pts.

2. Andraško, Radovan (AWK Prešov) 4 Pts.

3. Lecák, Zdeno (AWK Prievidza) 2 Pts.

 

Women's Seniorky Left Hand 60+ Kg

1. Kulik, Ruslana (AWK Prešov) 7 Pts.

2. Mináriková, Monika (AWK Králová pri Senci) 5 Pts.

3. Petrová, Dagmar (AWK Králová pri Senci) 3 Pts.

4. Rašlíková, Tereza (AWK Bratislava) 1 Pts.

 

Women's Seniorky Right Hand 60+ Kg

1. Martinkovičová, Rebeka (AWK Králová pri Senci) 7 Pts.

2. Petrová, Dagmar (AWK Králová pri Senci) 5 Pts.

3. Kulik, Ruslana (AWK Prešov) 3 Pts.

4. Mináriková, Monika (AWK Králová pri Senci) 1 Pts.

 

Men's Začiatočníci Right Hand 75 Kg

1. Kidoľ, Dávid (Slovensko) 8 Pts.

2. Kotúľ, Peter (AWK Prievidza) 6 Pts.

3. Csernyanszki, Roland (Slovensko)

4 Pts. 4. Piták, Lukáš (Slovensko) 2 Pts.

5. Kollár, Denis (AWK Červeník) 1 Pts.

 

Men's Začiatočníci Right Hand 95 Kg

1. Hon, Jozef (Slovensko) 7 Pts.

2. Blšták, Juraj (AWK Červeník) 5 Pts.

3. Čavara, Martin (ŠKPR Trnava) 3 Pts.

4. Zboroň, Peter (Slovensko) 1 Pts.

 

Men's Začiatočníci Right Hand 95+ Kg

1. Piták, Adam (Slovensko) 6 Pts.

2. Máte, Peter (Slovensko) 4 Pts.

3. Baroš, Peter (AWK Prievidza) 2 Pts.

 

Men's Juniori 18 Left Hand 70 Kg

1. Kubaliak, Jozef (AWK Kokava) 10 Pts.

2. Jaššák, Ľubomír (Slovensko) 8 Pts.

3. Zbranek, Karol (AWK Kokava) 6 Pts.

4. Babiak, Tomáš (AWK Banská Štiavnica) 4 Pts.

5. Richter, Stanislav (AWK Bull Team Orava) 3 Pts.

6. Bíreš, Damián (Slovensko) 2 Pts.

7. Masaryk, Filip (AWK Banská Štiavnica) 1 Pts.

 

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0905 162 424