Skip to main content

Výsledky

Silná ruka stredných škôl 2019 - Stredoslovenská oblasť

Image alt text.

D:60kg+ 1.miesto - Antónia Marretová

                2.miesto - Lenka Lopašková

CH:65kg 1.miesto - Fabián Kanaloš

                2.miesto - Mareček Filip

                3.miesto -Ján Rúžička

                4.miesto - Benjamin Ivan

                5.miesto - Roland Tarnay

                6.miesto - Pocs Kristián

                7.miesto - Samuel Mrva

CH:70kg 1.miesto – Tomáš Kubík

Zobraziť celý článok

XLI WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP - ľavá ruka

XLI WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP – OFFICIAL RESULTS
26 OCTOBER – 4 NOVEMBER 2019, CONSTANTA – ROMANIA
XLI WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP & CHAMPIONSHIPS 26 OCTOBER – 4 NOVEMBER 2019, CONSTANTA - ROMANIA page 1
JUNIORS & YOUTH
LEFT ARM
SUB-JUNIOR CLASS (under 15)
Sub-Junior Girls…

Zobraziť celý článok

XLI WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP - pravá ruka

XLI WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP – OFFICIAL RESULTS
26 OCTOBER – 4 NOVEMBER 2019, CONSTANTA – ROMANIA
JUNIORS & YOUTH
RIGHT ARM
SUB-JUNIOR CLASS (under 15)
Sub-Junior Girls 40 kg Right
1 KARATAEVA, ZHIBEK - Kyrgyzstan
2 GARIFULLINA, DILYARA - Russia
3 KENZHEBEK,…

Zobraziť celý článok

Silná ruka stredných škôl 2019 - Východoslovenská Oblasť

Image alt text.

Silná ruka Stredných škôl - Východosloveská oblasť 25.10.2019

Silná ruka 2019 , Prešov, 25.10.2019

 

Men's CH 65 Right Hand 65 Kg

1. Bajtoš, Kristián (SOŠ elektrotechnická Poprad-Matejovce)  21 Pts.

2. Vidlička, Erik (SOŠ automobilová Košice)  19 Pts.

3. Gábor, Zdenko (SOŠ automobilová Košice)  17 Pts.

4. Matija, Adam (Gymnázium…

Zobraziť celý článok

BABAEVS ARMWRESTLING CUP

Image alt text.

Babaevs Armwerstling CUP 12.10.2019

70kg

1.Točinskiy Sergey

2.Kadura Michail

3.Vakula Eugeniy

 

80kg

1.Komar Ivan

2.Teliatkin Aleksandr

3.Bolšak Valeriy

 

90kg

1.Lapšin Oleg

2.Čaliuk Dmitriy

3.Kiričenko Aleksandr

 

100kg

1.Sereda Artem

2.Slobodian Vladislav

3.Tolbatov Andrey

 

+100kg

1.Stetsiuk Vadym

2.Jerochin Dmitriy

3.Onišenko Aleksey

 

Open Class

1.Sereda Artem

2.Točinskiy Sergey

Zobraziť celý článok

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779