Skip to main content

Výsledky

BABAEVS ARMWRESTLING CUP

Image alt text.

Babaevs Armwerstling CUP 12.10.2019

70kg

1.Točinskiy Sergey

2.Kadura Michail

3.Vakula Eugeniy

 

80kg

1.Komar Ivan

2.Teliatkin Aleksandr

3.Bolšak Valeriy

 

90kg

1.Lapšin Oleg

2.Čaliuk Dmitriy

3.Kiričenko Aleksandr

 

100kg

1.Sereda Artem

2.Slobodian Vladislav

3.Tolbatov Andrey

 

+100kg

1.Stetsiuk Vadym

2.Jerochin Dmitriy

3.Onišenko Aleksey

 

Open Class

1.Sereda Artem

2.Točinskiy Sergey

Zobraziť celý článok

2. kolo SNLP 2019/2020, Bardejov

2. kolo SNLP - Bardejov 5.10.2019

2. kolo SNLP, Bardejov, 5.10.2019

Men's Juniori Left Hand 75 Kg
1. Gurecka, Peter (AWK Prešov)  5 Pts.
2. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  3 Pts.

Men's Juniori Left Hand 80+ Kg
1. Horvát, Pavol (AWK Prešov)  6 Pts.

Zobraziť celý článok

Vavrečská Ruka, Vavrečka 21.9.2019

Ženy OPEN pravá ruka

  1. Agáta Juhásová (AWK Prešov)
  2. Barbara Badinková (AWK Magnezit Revúca)
  3.  Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)  
  4.  Hrabošová, Alexandra (ŠKPR Trnava)  
  5. Smolková Veronika (AWK Magnezit Revúca)
  6. Kissová Viera (AWK Bardejov)
  7. Ruslana Kulik (AWK Prešov)
  8. Stieranková Tamara (AWK Magenzit Revúca)

Ženy OPEN ľavá

  1. Agáta Juhásová (AWK Prešov)…
Zobraziť celý článok

2. International Armwrestling CUP, Bratislava - Petržalka, 14.9.2019

.

2. International Armwrestling CUP, Bratislava - Petržalka, 14.9.2019

Women's Juniorky Left Hand 60+ Kg
1. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
2. Hrabošová, Alexandra (ŠKPR Trnava)  3 Pts.

Men's Juniory Left Hand 75 Kg
1. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
2. Kubašák, Matúš…

Zobraziť celý článok

1. kolo SNLP 2019/2020 - Ploštín, SVK

1.kolo SNLP, LM - Ploštín, 24.8.2019

Women's Juniorky Left Hand 60 Kg
1. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
2. Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)  4 Pts.
3. Scholtzová, Soňa (AWK Prešov)  2 Pts.

Men's Juniory Left Hand 70 Kg
1. Gurecka, Peter (AWK Prešov)…

Zobraziť celý článok

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779