A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

VISEGRAD JGP PRED DVERAMI - Novinky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Novinky

VISEGRAD JGP PRED DVERAMI

Image alt text.

Už túto sobotu (9.2.2019) sa v Maďarsku uskutoční už pätnásty ročník Visegrád Junior Grand Prix. Súťaž je určená juniorom do 20 rokov, čiže na súťaži sa môžu zúčastniť juniori narodení v roku 1999 a mladší. 

Z uplynulých štrnástich ročníkov zvíťazili naši juniori na jedenástich. Pevne veríme, že tomu bude podobne aj v tomto roku. Naša juniorka je momentálne veľmi silná a Visegrád je jednou z nominačných súťaží na MEJ, hlavne pre kategóriu U21.

Na vlaňajšom ročníku sme silne prevalcovali konkurenciu a zíťazili vo vačšine kategórií. Zaväzujúci výsledok, ktorý sa nám verím podarí zopakovať. Domáci reprezentanti Maďarska určite nastúpia v silnom zožení tak sa máme na čo tešiť ale verím že naši nesklamú.

Pre niektorých našich úspešných juniorských reprezentantov to bude posledné vystúpenie na tejto súťaži v tejto vekovej kategórii. Verím, že si nenechajú ujsť príležitosť a rozlúčia sa víťazstvami.

Pre mnohých ďalších našich pretláčačov to zasa bude dobrá príležitosť spraviť skvelý výsledok a popýtať sa do juniorskej reprezentácie. 

Všetkým držíme palce a len pripomíname ak niekto plánuje štartovať na tejto súťaži je potrebné vopred to oznámiť na SAPR buď prostredníctvom predsedu klubu alebo svoj záujem zaslať priamo na mail SAPR.

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0905 162 424