A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

Tri strieborné a dve bronzové na Slovensko - Novinky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Novinky

Tri strieborné a dve bronzové na Slovensko

Image alt text.

Na prvom ročníku medzinárodnej súťaže Sokol Marić International Cup sa nestratila ani naša malá výprava. Šesť chalanov poriadne zabojovalo a výsledkom bolo krásnych päť medailí.

Celkové výsledky zatiaľ nemáme, ale podľa organizátorov sa súťaže zúčastnilo takmer 200 športovcov z 15 krajín. Čo sme my počítali tak za stolmi sme videli pretláčačov z Bulharska, Čiernej hory, Chorvátska, Kazachstanu, Maďarska, Rakúska, Rumunska, Slovinska, Srbska, Švajčiarska, Talianska a samozrejme Slovenska.

Súťaž prebiehala v najväčšej záhrebskej diskotéke The Best, kde bolo v strede umiestnené dobre viditeľné pódium okolo, ktorého sa zhromaždili súťažiaci i diváci. 

Na troch stoloch striedal jeden zápas druhý, čo umocnilo dynamiku nedeľnajšieho popoludnia. Dokonca v niektorých chvíľach sme boli svedkami, že jedna kategória bežala na dvoch stoloch naraz, čo nútilo pretekárov k ešte väčšiemu vypätiu a koncentrácii.

Naši zabojovali a získali tri strieborné a dve bronzové medaily. O strieborné sa podelili P. Gettler, I. Gregorička a R. Dobrovič. Bronzové doplnili P. Gettler a R. Tenkel.

Pre Paľa Gettlera to bol prvý úspešný medzinárodný výjazd, pričom sa navyše stal najúspešnejším účastníkom našej výpravy.

Za stolmi nás reprezentovala aj dvojica rozhodcov - I. Gregorička a T. Kozolka.

Prvý ročník chorvátskej súťaže dopadol dobre, o rok sme tam znovu.....

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0905 162 424