A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

TOP 5 SAPR 2018 - Novinky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Novinky

TOP 5 SAPR 2018

Image alt text.

Vyhlásenie TOP 5 najlepších pretláčačov SAPR roku 2018

Druhý decembrový piatok 14.12.2018 sa Donovaly stanú svedkom slávnostného vyhlásenia najlepších pretláčačov SAPR roka 2018.

V tomto roku sme opäť zaznamenali opäť množstvo medajlových umiestnení na vrcholných podujatiach. Výborne sa darilo našim juniorom ktorí dovedna priniesli z ME a MS osem medailí. Chvályhodný výkon. Seniori pridali šesť cenných kovov a naši telesne znevýhodnení športovci tri medaily. Medzi juniorskými tímami na ME získlali naše dievčatá 3. miesto spomedzi všetkých krajín a taktiež naše ženy na MS 3. miesto. Skvelé výkony našich športovcov.

Najlepšie sa darilo v reprezantácii a obrovskému talentu Slovenského pretláčania Barbore Bajčiovej, ktorá vylepšila svoj minuloročný výkon a doniesla z ME i MS zhodne zlato na obe ruky. Výborne jej sekundovala Dominika Barošová, nováčik v reprezentácii, ktorá si priniesla zlato z ME a bronz z MS. Nesklamali ani dalšie medajlistky Martina Sojková i Martina Ďurianová . Z chlapcov bol najúspešnejší Peter Čeleš so ziskom bronzu na ME.

Zo seniorov tradične zachránili česť seniorskej výpravy ženy. Najúspešnejšia bola Lucia Debnárová, ktorá si z ME a MS pripísala na svoje konto tri medajly (zlato a bronz z ME, zlato z MS) a na MS získala svoj jubilejný 10-ty titul Majsterky európy. Ďalšou našou úspešnou medailistkou bola Snežana Babaievoá ziskom zlatej a striebornej medaily na MS. Svoju medailovú zbierku si rozšírila aj Rebeka Martinkovičová, ktorá si z ME a MS odniesla striebro a bronz v  pravačke.

Nesmieme zabudnúť ani na našich telesne znevýhodnených športovcov. Štefan Nevedel potvrdil svoje kvality a odniesol dve medaily (zlato z ME a striebro z MS).

Dokopy teda osem medajlistov ašpiruje na umiestnenie v TOP 5.Na TOP budú tiež vyhlásené najlepšie kluby za uplynulú sezónu 2017/2018, kde máme v hre viacero kandidátov  na popredné umiestnia.  Kto z medajlistov sa na základe hlasovania prebojuje na najvyššie priečky, ktorý klub nazbieral počas sezóny najviac bodov kto,bude ocenený a kto získa čestné uznania SAPR sa dozvieme už o pár dní.

Slávnostné vyhlásenie bude o 17h. v reštaurácii Hotele Galileo na Donovaloch.

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0905 162 424