A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

Slováci si z Poľkej Rumie odnášajú 6 cenných kovov - Novinky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Novinky

Slováci si z Poľkej Rumie odnášajú 6 cenných kovov

Image alt text.

Slovenskí reperezentanti na Zlotom Ture vyprášili konkurenciu

Uplynulý víkend sa konala známa súťaž Zloty Tur World cup v Poľskom mestečku Rumia. Slovensko na súťaži reprezentovali Snezhana Babaieva, Lucia Debnárová, Ján Gábor, Barbora Bajčiová, Radoslav Dobrovič, Ivan Gregorička a Filip Hritz. Už tradične naše ženy potvrdili kvalitu Slovenského pretláčania a tak sme sa hneď v prvý deň súťaže (ľavačka)  mohli tešiť z dvoch zlatých a dvoch strieborných medailí zásluhou Snežka Babaieva (kategória do 52kg - zlato) a Barborka Bajčiová (kat. +65kg - zlato) striebro pridala Lucias Debnárová (kat. 65kg). Z mužov si najlepšie počínal Ján Gábor ktorý ako jediný z mužov vybojoval cenný kov a v ľavačke bral striebro (Kat. 70kg). Druhý deň  - pravá ruka bol pre našu reperezantáciu taktiež úspešný, keď dalšie zlato pridala opäť Snežka a striebro vybojovala v tažkej kategórii Barborka Bajčiová. Z mužov sa v pravačke najlepšie darilo Ivanovi Gregoričkovi ktorý obdsadil 8. miesto.  Z našich Všetky  umiestnia našich nájdete vo výsledkoch.

Našim reprezentantom srdečne gratulujeme a verím že v budúcnosti sa pripoja aj ďalší a Slovensko bude mať opäť početnejšie zastúpenie na zahraničných súťažiach.

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0905 162 424