A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

Judgement Day Armwrestling world cup - Novinky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Novinky

Judgement Day Armwrestling world cup

Image alt text.

Ako sa darilo našim športovcom na tomto turnaji?

Napriek tomu, že majstrovstvá sveta sú predo dvermi  v  Budapešti sa zišla silná konkurencia. Na uplynulom ročníku tradičnej medzinárodnej súťaže Judgement day, ktorý bol znovu súčasťou športového festivalu Fitparádé sa zišlo viac ako 200 pretláčačov čím sa tento ročník zaradil medzi najpočetnejšie v histórii. Súťaž sa konala vo veľkej športovej hale, kde okrem armwrestlingu bolo možné sledovať aj súťaže v silovom trojboji, karate, workout cvičenia, kulturistiku či fitness.

Slovensko na tomto podujatí reprezentovali aj vzhľadom na blížiace sa MS len 3 športovci. V početne obsadených kategóriách sa naši zástupcovia nestratili  domov priniesli 4 zlaté a  1 striebornú medailu.

Najlepšie si počínala v kategórii žien už tradične Barbora Bajčiová (+65 kg) (Kasprof Bul team), ktorá sa ziskom dvoch prvých miest  vo svojej kategórii a taktiež v kategórii OPEN ženy stala našou najúspešnejšou reprezentantkou v Budapešti. V kategórii nenašla vážnejšiu konkurentku a aj tu potvrdila svoju pripravenosť na nadchádzajúce MS, kde nás bude reprezentovať nielen v kategórii U21 ale premiérovo aj v kategórii žien. Ďalšiu striebornú medailu pridal v početne obsadenej ktegórii mužov (85kg) kde sa stretlo až 28 športovcov Jozef Jackuliak (ŠKPR TT). Jožko podal fantastický výkon a zaslúžene sa tešil zo striebornej medaily v pravačke.  Naľavú ruku obsadil síce nepopulárne zato tiež výborné 4. miesto. Ďalším zástupcom na tomto turnaji bol Matúš Hlubík (ŚKPR TT), ktorý štartoval len v pravačke (+85kg) a obsadil 7. miesto. Súťaž na pozvanie Maďarskej asociácie pomáhali rozhodovať Ivan Gregorička a  tiež Matúš Hlubík a tak sme mali zástucpcov aj v tejto sfére. 

Vysoká športová úroveň, kvalitná účasť, napínavé súboje a dobrá atmosféra tak môžeme hodnotiť tohtoročný Judgement day. Verím že ďalší ročník bude čo do počtu našich športovcov početnejší a nebude tak blízko kolidovať s vrcholným šampionátom.

14.10.2019

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779