A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

Chceš byť kvalifikovaný tréner pretláčania rukou ? - Novinky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Novinky

Chceš byť kvalifikovaný tréner pretláčania rukou ?

Image alt text.

SAPR pripravuje školenie trénerov I. kvalifikačného stupňa pre svojich členov ...

SAPR stále napreduje a pripravuje školenie tréner I. kvalifikačného stupňa pre svojich členov podľa nového Zákona o športe č. 440/2015 Z. z. v zmysle neskorších predpisov. Táto spolupráca vznikla vďaka Mgr. Gabrielovi Harčarikovi, PhD. (hlavný garant SAPR) a podpísaním zmluvy prezidentom SAPR Jánom Germanusom  s Fakultou športu v Prešove. Zelenú dostala od všetkých členov VV a veríme, že túto dlho očakávanú udalosť podporia aj naše kluby.  Ide o jedinečnú možnosť pre všetkých, aby sa stali oficiálni armwrestlingoví tréneri (možno aj prví v Európe či vo svete) a rozšírili rady športových odborníkov v našom uznanom NÁRODNOM športe. Je to veľmi dôležité, aby náš šport napredoval aj v tomto smere, spĺňali sme požiadavky ministerstva a dostávali dotácie. Preto apelujeme na predsedov klubov, aby sme mali v každom oddieli aspoň jedného trénera.  To by bol veľmi sľubný začiatok a budeme mať na čom stavať v budúcnosti pri výchove trénerov II. kvalifikačného stupňa. Zároveň pozývame jednotlivcov (aj reprezentantov), ktorí majú záujem, aby neváhali a prišli sa naučiť ako správne trénovať, vychovávať  a formovať mládež, ale aj vrcholových športovcov.  Len tak dokážeme zvýšiť kvalitu armwrestlingu. V súčasnosti disponujeme kvalitnými reprezentantmi, ale potenciál našich športovcov je ďaleko väčší a my už teraz musíme myslieť na výchovu novej, zdravej, silnej, sebavedomej generácie armwrestlerov. Ak chcete patriť k prvým oficiálnym trénerom, chcete vedieť viac o armwrestlingovom tréningu a chcete viesť tréningy ako skutočný profesionál, tak určite by ste sa mali prihlásiť na školenie trénera v pretláčaní rukou I. kvalifikačného stupňa.  Chcete vedieť viac? Tak čítajte ďalej!

Trénerský kurz:

Ø  Bude pozostávať z 3 blokov.

Ø  Každý blok bude trvať 1 víkend (zväčša sobota a nedeľa), v rozsahu 20 hodín (určuje zákon).

Ø  1. blok odbornej prípravy sa uskutoční v Námestove 15.-16.2.2020

Ø  2. blok všeobecnej prípravy sa uskutoční  v Prešove na Fakulte športu 27. - 29.3.2020

Ø  3. blok odbornej prípravy + záverečné testy (zo všeobecnej aj špeciálnej časti) sa uskutoční pravdepodobne v Prešove alebo Námestove 2.5.-3.5.2020 mája.

Ø  Počet účastníkov je limitovaný. Maximálny je 25 ľudí, ale v prípade, že sa neprihlási 15, tak sa kurz neotvorí!

Ø  Cena celého kurzu je 180 eur  

Ø  Svoj záujem hláste do 15.1.2019 na sekretariat@armsport.sk a harcarik7@yahoo.com

 

 

 

13.12.2019

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779