A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: A non-numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

Armwrestling aj tento rok úspešne medzi neolympijskými športami Slovenska - Novinky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Novinky

Armwrestling aj tento rok úspešne medzi neolympijskými športami Slovenska

Image alt text.

V Trenčíne sa oceňovali športovci neolympijských športov

V poradí 9. ročník  ŠPORTFESTIVALU  sa uskutočil uplynulý víkend na tradičnom mieste – na Výstavisku v Trenčíne. Hlavným organizátorom tohto ročníka bola Konfederácia športových zväzov SR  v úzkej spolupráci a za podpory Slovenského olympijského výboru a Slovenskej asociácie silných mužov. 
Súčasťou podujatia je tradične aj anketa a vyhlásenie 10 najúspešnejších športovcov, 3 juniorov a 1 kolektív v neolympijských športoch (resp. neolympijských disciplínach) za rok 2019. Možme s hrdosťou oznámiť že medzi naúspešnejšími športovcami malo zastúpenie aj pretláčanie rukou a to hneď trojnásobné. Medzi juniormi bola za svoje dosiahnuté výkony ocenená Barbora Bajčiová a do top 10 sa medzi najúspešnejších športovcov Slovenska prebojovala aj  Bc. Rebeka Martinkovičová a Lucia Debnárová. Dievčatám srdečne gratulujeme a prajeme veľa ďalších športových úspechov. Celé podujatie sprevádzal bohatý kultúrny program a po vyhlásení boli všetci účastníci pozvaní na banket.

V doobedňajších hodinách sa v priestoroch výstaviska uskutočnili aj Majstrovstvá Západného Slovenska na ktorých organizáciu sa podujali Marcel Šnírer (AWK  Warrior Prievidza) a Samuel Hlubík (ŠKPR Trnava) . Suťaže sa zučastnila vyše 50-tka športocov a premárovo sme mali aj kategóriu detí do 15 rokov kde sa nám predstavilo 7 detí (3 dievčatá a 4 chlapci). Najpočetnejšie obsadenou bola kategória do 95kg kde sme mali až 20 pretekárov. Návštevníci výstaviska boli svedkami napínavých zápasov a v okolí prebuehajúcej súťaže sa chvíľkami ani nedalo prejsť. Všetkým víťazom gratulujeme a tešíme sa na ďalší ročník.

17.11.2019

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779