Skip to main content

Novinky

DO ŠVAJČIARSKA SEDEM NAŠICH

Image alt text.

Na tradičnú súťaž do švajčiarskeho Monthey cestuje budúci piatok sedem Slovákov. Naše farby budú hájiť Radoslav Dobrovič, Milan Fáber, Pavol Gettler (všetci AWK B. Štiavnica), Juraj Jaščeg, Ladislav Hervay (obaja AWK Senec), Ivang Gregorička (AWK Dobrá Voda) a Martin Minarovič (AWK Bratislava).

Keďže je dejisko súťaže vzdialené 1200 km, výprava…

Zobraziť celý článok

NOMINÁCIA SR NA ME V AZERBAJDŽANE

Image alt text.

Na návrh trénerov VV SAPR schválil nomináciu na ME a MEJ v Baku. Do Azerbajdžanu pôjde sedem športovcov, všetci potenciálni medailisti.

V juniorskej kategórii do 18 rokov nás bude reprezentovať Adrea Kušnieriková (AŠK Orava, 60 kg)

V juniorskej kategórii do 21 rokov nás budú reprezentovať Rebeka Martinkovičová (AWK Trnava, 70…

Zobraziť celý článok

20. majstrovstvá Slovenska juniorov

Image alt text.

Jubilejné, dvadsiate majstrovstvá Slovenska juniorov sa konali uplynulú sobotu v Ivanke pri Dunaji. V spoločenskej sále sa za pretláčacími stolmi stretlo to najlepšie, čo na Slovensku v tejto vekovej kategórie je. 

Výborná atmosféra, napínavé zápasy, prekvapivé víťazstvá, ale aj úspechy favoritov.... aj tak by sa dala charakterizovať atmosféra, ktorá vládla…

Zobraziť celý článok

AWK PREŠOV PO ŠTVRTÝKRÁT MAJSTROM SLOVENSKA

Image alt text.

AWK Prešov majstrom Slovenska, AWK Zvolen druhý. Ďalšie dva tými nenastúpili. Toľko stručné hodnotenie najvyššej súťaže družstiev.

Prešovčania sa na finále zopovedne pripravili a svojim protivníkom zo Zvolena nedali ani najmenšiu šancu. Zvíťazili v siedmich z ôsmich kategórií. Jednine v najťažšej mužskej (95+ kg) si víťazstvo na svoje konto pripísali…

Zobraziť celý článok

REBEKA NA POSLEDNÚ CHVÍĽU

Image alt text.

Dlho sme si mysleli, že tohtoročné majstrovstvá Európy juniorov (U21) budú pre Rebeku Martinkovičovú nedostupné. Posunutý termín majstrovstiev priamo kolidoval s maturitnými skúškami. Okrem maturity v ceste stáli aj prjímačky na VŠ, kde chce Rebeka pokračovať v štúdiu, pretože k ich úspešnému zavŕšeniu je potrebné maturitné vysvedčenie. Začarovaný kruh.

Rebeka…

Zobraziť celý článok

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0905 162 424