Skip to main content

Novinky

AKTUALIZOVANÉ!!!

Image alt text.

AKTUALIZOVANÉ 1.9.2014
Sekretariát WAF vydal oficiálne štartovné listiny blížiacich sa XXXVI. majstrovstiev sveta v litve. Registrovaných je 1022 športovcov zo 43 krajín. Šampionát ako lusk. V prípade, že by sa konali aj kategórie telesne postihnutých, tak by počet registrovaných športovcov bol určite najvyšší v histórii. 

 

Zobraziť celý článok

PRÍPRAVA NA MS VRCHOLÍ

Image alt text.

36. majstrovstvá sveta v pretláčaní rukou klopú na dvere. Už o necelý mesiac cestuje veľká výprava (26) slovenských armwrestlerov na hlavného mesta Litvy Vilniusu, aby zabojovala o rozšírenie slovenskej medailovej zbierky. Príprava vrcholí, formu treba správne načasovať.

V Banskej Štiavnici sa na popud Rada Dobroviča stretla v piatok (22.8.2014) celá…

Zobraziť celý článok

NA NÁVŠTEVE V ŽARNOVICI

Image alt text.

Medzi nominovanými na nadchádzajúce majstrovstvá sveta v Litve sú aj dvaja nováčikovia z AWK Tatran Žarnovica Adam Adamov a Rastislav Kosťov. Obaja budú Slovensko reprezentovať v kategórii juniorov do 18 rokov (U18)  Adamov v kategórii do 60 kg, Kosťov do 70 kg.

Obaja patria medzi nádeje slovenského pretláčania. Sú účastníkmi…

Zobraziť celý článok

WAF BUDE ČLENOM SPORTACCORDU

Image alt text.

Ľady sa konečne pohli a predstaviteľom WAF sa podarilo skompletizovať dokumentáciu a podať oficiálnu prihlášku do strešnej organizácie všetkých športov - SportAccord. 

V súčasnosti pretláčanie rukou stále nie je "uznaným" športom a patrí medzi tzv. hobby športy. Tomu však zdá sa bude v blízkej budúcnosti koniec. V apríli 2015 bude…

Zobraziť celý článok

NEMECKÁ ROZHODKYŇA HVIEZDILA V ROCHEFORTE

Image alt text.

Napriek zisku piatich pódiových umiestnení sme boli v Rocheforte na konci druhého súťažného dňa rozladení. Rozhodcovia nás pripravili o ďalšie dve medaily. Najskôr v mužskej pravačke do 90 kg. Maxim Dužek, dobre naladený víťazstvom z predošlého dňa, sa postavil k prvému súťažnému zápasu proti Švajčiarovi. Po dlhom uchopovaní a štarte…

Zobraziť celý článok

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779