Skip to main content

Novinky

DNES DVAJA O MEDAILY

Image alt text.

Dnes začala na 24. majstrovstvách Európy súťaž ľavou rukou. Z troch našich sa podarilo dvom prebojovať do popoludňajšieho semifinále. 
Lucia Debnárová potvrdila svoje slová a dobrej príprave a bez prehry postúpila do finále. V ňom sa pravdepodobne stretne s Irinou Mazurenkovou (RUS).

Vynikajúco zabojoval aj Juraj Michalička. Ten síce…

Zobraziť celý článok

ZLATO PRE SLOVENSKO

Image alt text.

Často hovoríme po úspešnej ľavej ruke, že tá pravá je ťažšia a medajly sa získavajú náročnejšie. Po prvom dni tohtoročných ME sme mali na konte zásluhou Rebeky Martinkovičovej striebornú medailu a o dve štvrté miesta sa zaslúžili chlapci Dominik Glod a Michal Girášek. Rebeka bola šťastná a chalani nespokojní. 

Druhý…

Zobraziť celý článok

JUNIORI ZÍSKALI ĎALŠIE MEDAJLY

Image alt text.

Dominik Glod a Michal Girášek si po včerajších štvrtých miestach nechali narásť chuť a dnes po skvelom výkone obaja obsadili tretie miesto v pravej ruke.

V ťažkých zápasoch bojovali a nechýbalo veľa a obaja mohli byť vo finále. Hlavene Dominikov semifinálový zápas bol strhujúci. Nakoniec skončil prehrou Dominika, ale aj…

Zobraziť celý článok

24. ME, JUNIORI, ĽAVÁ RUKA

Image alt text.

Rebeka Martinkovičová pokračuje v medailovom ťažení. Aj po prechode do vyššej vekovej kategórie bojovala o méty najvyššie a siahala na zlato. Do finále postúpila bez prehry, jej súperka Ruska Alena Mironovová síce s prehrou, ale dostala ju na dva fauly. Finále bolo pochúťou pretláčania, napínavé, vyrovnané, so zviazaním a rozhodcovským…

Zobraziť celý článok

REBEKA MARTINKOVIČOVÁ VO FINÁLE

Image alt text.

Prvý deň na ME v Baku je pre slovenskú reprezentáciu úspešný. Rebeka Martinkovičová si vybojovala finálovú účasť, keď v kvalifikácii nenašla premožiteľku.

Ostatní naši zostali pred bránami medailí. Dominik Glod a Michal Girášek obsadili smolovaté štvrté miesta.

Finále začína večer o 18:00 miestneho času (u nás 15:00).

-mač-

Zobraziť celý článok

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0905 162 424