Skip to main content

Novinky

READY GO! ROCHEFORT UŽ TENTO VÍKEND

Image alt text.

O pár dní pocestuje slovenská výprava na pravdepodobne posledný, dvadsiatytretí ročník tradičnej súťaže Ready Go! Rochefort. Podľa slov hlavného usporiadateľa a nášho dobrého priateľa Willyho Deneumostiéra je organizácia súťaže čoraz náročnejšia a už len ťažko hľadá motiváciu na jej pokračovanie. Tieto reči viedol už pred rokmi a súťaž stále pretrváva.…

Zobraziť celý článok

NAPRIEK ODVOLANIU JAGNEŠÁK A KASAN S TRESTOM

Image alt text.

AKTUALIZOVANÉ 11.9.2014

Výkonný výbor Slovenskej asociácie pretláčania rukou ako odvolací orgán SAPR  v disciplinárnej veci týkajúcej sa Ľubomíra Jagnešáka a Petra Kasana, v súlade s bodom 4.6 písm. i) stanov SAPR, článkom 36 ods. 4 disciplinárneho poriadku SAPR, bodmi 2.3, 10.2 a 10.4.1 antidopingových pravidiel WAF a EAF, bodmi 2.3 a 10.3.1 Kódexu WADA rozhodol tak, že:

m e n…

Zobraziť celý článok

NEUVERITEĽNÝ POČIN LUCIE DEBNÁROVEJ

Image alt text.

Bolo finále najlsedovanejšej kategórie na majstrovstvách Slovenska. Za stolom Lucia Debnárová a Rebeka Martinkovičová. Trénerka a odchovankyňa... potom sokyne...teraz športové kolegyne. Po štartne sa Rebeka snažila vyšmyknúť, ale Lucia sa jej prsta zachytila ako kliešť. Stačilo iba potiahnuť....a ... pravdepodobne by to Rebekin prst nevydržal a zlomil sa....a Lucia by…

Zobraziť celý článok

POĎTE S NAMI DO VILNIUSU

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou organizuje zájazd do hlavného mesta Litvy, Vilniusu pri príležitosť 37. majstrovstiev sveta v pretláčaní rukou.

Termín: 14. - 21. september 2014

Miesto: Vilnius, Litva

Predpokladaná cena: 350 - 380 EUR (v závislosti od ubytovania)

Program: prehliadka pamätihodností hlavného mesta Litvy a okolia, fandenie nášmu tímu počas…

Zobraziť celý článok

22. majstrovstvá Slovenska seniorov

Image alt text.

Uplynulý víkend sa vo Vavrečke konali už 22. majstrovstvá Slovenska v pretláčaní rukou. Po dlhej dobe to bolo opäť otvorený šampionát, na ktorý sa mohli prihlásiť všetci tí, ktorí sa cítili a chceli si zmerať silu svojich paží za pretláčačskými stolmi.
Na prekvapenie sa súťaže nezúčastnil rekordný počet účastníkov.…

Zobraziť celý článok

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779