A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: A non well formed numeric value encountered

Filename: controllers/Site.php

Line Number: 131

24. MAJSTROVSTVÁ EURÓPY - Novinky | Slovenská asociácia pretláčania rukou Skip to main content

Novinky

24. MAJSTROVSTVÁ EURÓPY

Image alt text.

Tak už je to tu. 24. majstrovstvá Európy klopú na dvere. Výpravy sa zbiehajú do Baku, hlavného mesta Azerbajdžanu, ktoré leží na brehu Kaspického mesta. 

Baku, ktoré bolo preslávené množstvom vrtných viež je v súčasnosti krásne, moderné mesto. Veľké bulváry, krásna promenáda na nábreží, moderné budovy ale aj história, staré mesto. To všetko návštevník vníma spolu s prenikavou vôňou nafty, ktorá Vás sprevádza kdekoľvek.

Baku to sú široké diaľnice, Baku to sú veľké autá, Baku to sú noblesné paláce.... ale Baku to sú aj krásne parky, veľa zelene...a more....

Časť z nás je už tu, zvyšok výpravy cestuje v pondelok v noci.

Šampionát začína zajtra registráciou, technickým mítingom a kongresom EAF. Na kongrese sa bude prerokovávať aj požiadavka Slovenska na právo usporiadať 27. majstrovstvá Európy. Aby to vyšlo, bolo by to práve 20 rokov, po skvelom šampionáte, ktorý Slovensko usporiadalo v Poprade v roku 1997. Veríme, že sa to tak stane.

Hala, v ktorej bude prebiehať všetko, čo sa týka šampionátu - registrácia, kongres, váženie i súťaže - je krásna. Ako vidno aj z fotiek v súčasnosti prebiehajú všetky prípravné práce, aby to v stredu moholo všetko vypuknúť.

Z Baku želám našim športovcom šťastnú cestu... Držte nám palce...

-mač-

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0911 880 779