Skip to main content

Novinky

XXVII. ME, KATOWICE, JUNIORI, MASTERS ĽAVÁ RUKA

Image alt text.

Prvý deň súťaženia je za nami! Ľavačka, ako vždy pre Slovenskú reprezentáciu dopadla výborne a máme 5 cenných kovov. Na začiatok musím pochváliť jedného z členov výpravy SAPR. Martin Ruman, ako jediný a na prvý krát, urobil spomedzi nových rozhodcov senior licenciu. Hneď od rána dostal možnosť rozhodovať kvalifikáciu, semifinále a asistoval pri…

Zobraziť celý článok

REPREZENTANTI NÁVAŽILI A ARMWRESTLINGOVÉ SLOVENSKO JE V CENTRE DIANIA

Image alt text.

Dnes sa na majstrovstvách Európy nielen vážilo, ale aj rokovalo. S aktuálnymi informáciami sa s nami podelil Martin Ruman zástupca SAPR na týchto ME a asistent reprezentačných trénerov juniorov a seniorov. Okrem iného aj aktuálny držiteľ rozhodcovského certifikátu Senior Referee na základe ktorého bude môcť už na tomto šampionáte rozhodovať.

K športovej stránke našich reprezentantov…

Zobraziť celý článok

NA ŠAMPIONÁTE V KATOWICIACH NESEDELI ŠTARTOVNÉ LISTINY

Image alt text.

Priamo z dejiska európskeho šampionátu sme vyspovedali juniorského reprezentačného trénera Gabriela Harčaríka. Slováci vyslali do poľských Katowíc 24-člennú výpravu, ktorú tvorí 22 juniorov, 1 účastník súťaže grand masters a 1 telesne postihnutý športovec.

*Kde sa momentálne nachádzate?

Práve sa schádzame na hotely. Robíme patričné úkony v zmysle samotného štartu našich reprezentantov na šampionáte.…

Zobraziť celý článok

ARMWRESTLING SÚČASŤOU ŠKOLENIA UŽ AJ V RÁMCI SPARTAN RACEU

Image alt text.

Populárny Spartan Race hostil uplynulú sobotu v Nitre tisíce uchádzačov o získanie titulu Sparťana. Každú polhodinu odštartovalo na blatistú 4 kilometrovú trať plnú prekážok od dvesto do tristo nadšencov. Pozoruhodnosťou však bolo, že organizátori dali priestor pre exhibičnú osvetu aj slovenským armwrestlerom v spolupráci s firmou Sedita. Majster Slovenska do 100 kilogramov Peter…

Zobraziť celý článok

PETER KASAN: „MEDAILY OČAKÁVAM OD JUNIOROV A MARTINKOVIČOVEJ“

Image alt text.

Peter Kasan je v pozícii generálneho manažéra Slovenskej asociácie pretláčania rukou približne rok.  Priznal, že začiatky neboli ľahké, ale do nadchádzajúceho obdobia sa teší na ďalšie výzvy. Po mediálnom úpadku armwrestlingu v slovenskej verejnosti bolo hlavným cieľom mu prinavrátiť mediálnu a fanúšikovskú tvár. Armwrestling má v jeho očiach šancu pre opätovný návrat na piedestál.

Zobraziť celý článok

Image alt text.

Slovenská asociácia v pretláčaní rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 911 880 779