Skip to main content

Výsledky

Dobrovodská Dvadsaťjednotka

Dobrovodská 21, Dobrá Voda, 13.7.2019

Men's Disabled Open Left Hand 0 Kg
1. Nevedel, Štefan (AŠK Orava)  13 Pts.
2. Sciaroni, Ivan (Switzerland)  11 Pts.
3. Klimek, Martin (AWK Myjava)  9 Pts.
4. Práchenský, Lukáš (Czech Republic)  7 Pts.
5. Fritz, René (Switzerland)  6 Pts.
6. Farkas, István (Hungary)…
Zobraziť celý článok

ZG Strong World Armwrestling Cup

World Cup ZG STRONG 2019

Official results  6th to 8th of July

 

Beginers men -85kg Left

1 VALYI, IMRE - Hungary

2 KOZAK, MATE - Hungary

3 REINHOFER, BALAZS - Hungary

4 MASIC, RINO - Croatia

5 GRBAC, SEBASTIAN - Croatia

6 SORIC, DOMAGOJ - Croatia

7 RAKUSA, METOD…

Zobraziť celý článok

Majstrovstvá Európy, Loutraki, Grécko

EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI - GREECE page 1
XXIX EUROPEAN ARMWRESTLING
CHAMPIONSHIP
14 – 23 MAY 2019, LOUTRAKI – GREECE


OFFICIAL RESULTS


JUNIORS & YOUTH
LEFT ARM
SUB-JUNIOR CLASS (under 15 )
Sub-Junior Girls 40…

Zobraziť celý článok

Majstrovstvá Slovenska juniorov U18, U21, Disabled a Masters 2019

Majstrovstvá Slovenska juniorov U18, U21, Disabled a Masters 2019

29.3. - 30.3.2019

27. Majstrovstvá Slovenska, Vavrečka, 30.3.2019

Women's U18 Juniorky Left Hand 55 Kg
1. Horváthová, Emma (AWK Magnezit Revúca)  6 Pts.
2. Nuttová, Nikola (AŠK Orava)  4 Pts.
3. Scholtzová, Soňa (AWK Prešov)  2 Pts.

Women's U18 Juniorky…
Zobraziť celý článok

Junior Visegrád Grand Prix

2019VJGP, Sarosd, 2019-02-09

Women's junior Left Hand -55 Kg
1. Kulcs, Dzsenifer (Hungary) 10 Pts.
2. Lőczi, Dzsenifer (Hungary) 7 Pts.
3. Újvári, Nikolett (Hungary) 5 Pts.
4. Bonk, Daniela (Slovakia) 4 Pts.
5. Czerniert, Natalia (Poland) 3 Pts.
6. Soltzova, Sona (Slovakia) 2…

Zobraziť celý článok

Image alt text.

Slovenská asociácia pretláčania rukou

Vavrečka 311
Námestovo 029 01
sekretariat@armsport.sk
Tel. +421 905 319 478
Kontrolór
Katarína Vilhanová
č.t.: 0917 635 650
email: kontrolor.sapr@gmail.com
Info o súťažiach: 0905 162 424